Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси за ETZ 250/251

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Въпроси за ETZ 250/251

    Не,не можеш, на 250 е по дълъг резервоара и рамата под резервоара......При 150 и 251 се сменят, защото са на еднаква рама.....

    Коментар


    • От: Въпроси за ETZ 250/251

      Първоначално публикуван от Anton-Varna Преглед на мнение
      Не,не можеш, на 250 е по дълъг резервоара и рамата под резервоара......При 150 и 251 се сменят, защото са на еднаква рама.....
      благодаря за отговора..а проблем ли ще е ако сменя предните и задните мигачите с ЛЕД

      Коментар


      • От: Въпроси за ETZ 250/251

        Не, няма да е проблем, НО аз обичам всичко да си е оригинално......Лед мигачи на ретро мотор, нещо не ми се вързва.....

        Коментар


        • От: Въпроси за ETZ 250/251

          Здравейте колеги. Имам проблем с ETZ 150. Зная, че темата е за 250/251, но да не отварям нова. Гори ми масло от картера(скоростите). Искам да сменя семеринга на коляновия вал, който е от ляво(под касетата на съединителя) Лошото е, че искам да купя семеринг преди да го отворя, а никъде, не мога да открия размерите на въпросния семеринг. Намирам само за ETZ 250/251, но не вярвам да са същите. Някакви идеи за размери на въпросния семеринг? Благодаря.
          Ако е машина, нека бъде немска!
          XJR 1200
          ETZ 150
          Kawasaki Ninja ZX10R

          Коментар


          • От: Въпроси за ETZ 250/251

            Аз имам ето това, от една стара книжка. Според мен, по-голям шанс за вярна информация, имаш в мотофорума. Както се вижда от таблицата, по-малкия семеринг е еднакъв при 5 модела, включително и твоя.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:NO4L9847.jpg
Прегледи:1
Размер:1.01 МБ
ID:5810854
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • От: Въпроси за ETZ 250/251

              Ако таблицата е за ETZ 150, то семерингът би следвало да е с размер 30/62/10, защото левият е по - голям от десния.
              Ако е машина, нека бъде немска!
              XJR 1200
              ETZ 150
              Kawasaki Ninja ZX10R

              Коментар


              • От: Въпроси за ETZ 250/251

                Отгоре пише - взаимозаменяеми части при мотоциклети MZ. Както би трябвало да си забелязал, за големия семеринг НЕ Е отбелязано че става И за ETZ - 150. Явно размерът е друг.
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • От: Въпроси за ETZ 250/251

                  Да, вярно, не го видях веднага. Странно - на десетки места намирам размери за този семеринг на 250/251, но не и за 125/150. Според един чешки сайт семерингът е с размери 20/47/7 същият като при Simson s51, но не съм сигурен. Размерите са обозначени на тази схема, но не се разчитат. Вижда се да е като десния - 20/30/7
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SmartSelect_20190321-163936_Gallery.jpg
Прегледи:1
Размер:344.0 КБ
ID:5810860
                  Последно редактирано от ivodianov1992; 21-03-19, 15:48.
                  Ако е машина, нека бъде немска!
                  XJR 1200
                  ETZ 150
                  Kawasaki Ninja ZX10R

                  Коментар


                  • От: Въпроси за ETZ 250/251

                    Понеже си от Стара Загора, в магазина на Данчо на гърбиците на ул. Хр. Ботев ходи ли ?

                    Коментар


                    • От: Въпроси за ETZ 250/251

                      Да, там ходих. По схема и по документи излиза 20/30/7. Предполагах, че е по - голям, но явно, не е. Тези дни ще го сменя като имам време. Благодаря Ви.
                      Ако е машина, нека бъде немска!
                      XJR 1200
                      ETZ 150
                      Kawasaki Ninja ZX10R

                      Коментар


                      • От: Въпроси за ETZ 250/251

                        Здравейте
                        От какво може да ми пробива свещите!?
                        Етз 251!

                        Благодаря.
                        Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                        Коментар


                        • От: Въпроси за ETZ 250/251

                          Не знам. Аз на моя (от началото на темата) смених сигурно 5 нови свещи - NGK, Bosch, руски и други. Карат 5-100 км и умират от веднъж. Един приятел ми подари три ВМЗ 7 втора употреба от Баркас, от едновремешните. Сложих първата и повече проблем не е възниквал. Така си и продадох мотора.
                          Nissan Terrano 2,7 TDI

                          Коментар


                          • Да ъпдейтна тремата-взех етз 251,некарано неколко години.Заработи екстра,но на тихи звънти нещо,дрънчи дето се казва .....сегменти ли,що ли....
                            HUSGVARNA 630 SMR
                            PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                            Коментар


                            • krassitch
                              krassitch коментира
                              Редактиране на коментар
                              Не съм чел темата,ама... съм имал преди над 20 год.Според мен те така си "звънтят" ЕТЗ-тата.Не е повод за притеснение

                          • Това е машината
                            Прикачени файлове
                            HUSGVARNA 630 SMR
                            PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                            Коментар


                            • Честито!

                              Все по-рядко се срещат такива. На колко километра е? Има ли регистрация?
                              Nissan Terrano 2,7 TDI

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X