Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ATV CHALLENGE CUP 2011" TROYAN 14-15 MAY

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: "ATV CHALLENGE CUP 2011" TROYAN 14-15 MAY
    Напомням на всички, че остават само пет дена до състезанието и е хубаво да се пуснат заявки навреме.
    До този момент са се записали следните участници:

    1. Мартин Аламуров
    2. Тодор Генковски
    3. Калин Лесидренски
    4. Салтир Тошев
    5. Зорница Тодорова
    6. Исак Арабадзакис
    7. Крис Стамболдзис
    8. Никос Кагас
    9. Никос Цомакис
    10. Кольо Губерков
    11. Преслав Василев
    12. Мартин Марков
    13. Виторио Попов
    14. Ивайло Даков
    15. Даниел Манолов
    16. Мартин Милев
    17. Венцислав Колев

    Това са заявките официално заявени, чакаме и заявките от словенците Марко Ягер, Миха Шпиндлер и Гаспар Подбрегар, които ще идват със сигурност.
    Очакваме от Солун нови завезди в клас 2WD, но както обикновенно е зор писането на заявки

    Коментар


    • #17
      От: "ATV CHALLENGE CUP 2011" TROYAN 14-15 MAY

      Троян отново събира най-добрите АТV пилоти !

      През този уикенд 14-15 май на оффроуд полигона в село Дълбок Дол ще стартира най-голямото състезание за четириколки (ATV) в България.
      ATV Challenge Cup” ще събере за четвърта поредна година над 40 пилота от България, Словения, Хърватска и Гърция в атрактивна надпревара.
      Силно присъствие се очертава в клас Mini Junior и Junior където 12 възпитаници на единствената Детска и Младежка школа за ATV” за първи път ще се впуснат в истинска надпревара и ще премерят сили.
      В събота на 14 май „Български Пощи” ще представят пощенска марка „Първите българи на Дакар”, като марката ще бъде валидирана от Министъра на Транспорта Александър Цветков.
      Стартовете на надпреварата са в 11 часа на 14 май (събота), а финал.ите в неделя 15 май от 11 часа.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:marka1.jpg
Прегледи:1
Размер:185.4 КБ
ID:5277517

      Коментар


      • #18
        От: "ATV CHALLENGE CUP 2011" TROYAN 14-15 MAY

        С удоволствие ще се включим /аз и сина ми Иван/ в най-готиното състезание за 4-колки. Във връзка с това да задам няколко "???"

        Какво е състоянието на трасето?

        От записалите се участници кой с каква машина ще кара, в какъв клас и за кой отбор? Да помоля за анонс/представяне, ако е възможно.

        Ще има ли достатъчно вода за измиване на машините?

        Как е кетъринга?


        От предния пост нещо взех да се замислям дали от атевист, да не стана филателист...
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #19
          От: "ATV CHALLENGE CUP 2011" TROYAN 14-15 MAY

          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
          С удоволствие ще се включим /аз и сина ми Иван/ в най-готиното състезание за 4-колки. Във връзка с това да задам няколко "???"

          Какво е състоянието на трасето?

          От записалите се участници кой с каква машина ще кара, в какъв клас и за кой отбор? Да помоля за анонс/представяне, ако е възможно.

          Ще има ли достатъчно вода за измиване на машините?

          Как е кетъринга?


          От предния пост нещо взех да се замислям дали от атевист, да не стана филателист...
          Генчев, задал си само отговори и ако ти беше първо състезание щях да обяснявам даже с картинки
          От кетъринг "Валентино" се разсърдиха заради въпроса ти...

          П.П.

          А ти заявка пуснал ли си ?!?

          Коментар


          • #20
            От: "ATV CHALLENGE CUP 2011" TROYAN 14-15 MAY

            Бахти.................за първи път ще пропусна това състезание (((( дори няма да мога да дойда да гледам Пожелавам успех на всички!Сигурен съм ,че ще стане добро състезание!

            Коментар


            • #21
              От: "ATV CHALLENGE CUP 2011" TROYAN 14-15 MAY

              Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
              Генчев, задал си само отговори и ако ти беше първо състезание щях да обяснявам даже с картинки
              От кетъринг "Валентино" се разсърдиха заради въпроса ти...

              П.П.

              А ти заявка пуснал ли си ?!?
              'Айде сега и проблем: ще ми стоплят бирата и таратора, ще ми пресолят ризотото.

              На много хора обяснявам, но малко ми вярват, че насред полето до Балкана можеш да седнеш на приличен стол пред бяла покривка с комплектен прибор и да ти сервират над 15 вида ястия на барбекю, готвени, супи, за закуска домашна баница с айрян... и даже ледче в Вискито... Не е мечта, а реалност - Кетъринг Валентино.

              С удоволствие отново ще го посетя до трасето на Дълбок дол.

              А за картинките можеше да вкараш няколко от трасето, няма да натежат много на темата.

              И за състезателите да разкажеш /пак с картинки/ - нЕЕма лошо.

              П.П. Там сме! Нали знаеш, че съм като постоянното присъствие на БЗНС в НС по Тошово време. Заявката е перманентна, и малкия Иван също иска да е в Хоби, че миналата година не го пусна в дерето.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #22
                От: "ATV CHALLENGE CUP 2011" TROYAN 14-15 MAY

                В петък тръгваме, ще има ли възможност за тренировки на трасето следобяд?
                Non scholae sed vitae discimus.

                Коментар


                • #23
                  От: "ATV CHALLENGE CUP 2011" TROYAN 14-15 MAY

                  Първоначално публикуван от preskata Преглед на мнение
                  В петък тръгваме, ще има ли възможност за тренировки на трасето следобяд?
                  Не, защото в петък ще се прави трасето...сега от дъждовете не можем да вкараме трактора.
                  В събота ще имате време доста да си покарате

                  Коментар


                  • #24
                    От: "ATV CHALLENGE CUP 2011" TROYAN 14-15 MAY

                    Нещо ново?


                    .............. голяма краста е това състезание, на 100% си заслужава изживяването!!!
                    0887 246718

                    Коментар


                    • #25
                      От: "ATV CHALLENGE CUP 2011" TROYAN 14-15 MAY

                      Първоначално публикуван от Стефан Слабов Преглед на мнение
                      Нещо ново?
                      Новините са няколко и най-голямата е, че Генчев вчера си пусна заявка...
                      Гърците пристигнаха снощи, днес спря дъжда и ще се моделира пистата в зависимост от водата в дерето
                      Министъра Цветков ще пропусне състезанието и ще валидира марката в София, а в класовете Junior и Mini Junior е голям наплив

                      Коментар


                      • #26
                        От: "ATV CHALLENGE CUP 2011" TROYAN 14-15 MAY

                        Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                        Новините са няколко и най-голямата е, че Генчев вчера си пусна заявка... ..................................................
                        За какво ....?
                        За кетъринга ли ..... ?
                        Светльо ... в какъв клас ще участваш бре ... 3+3 или 4+4 .... (кебапче+кюфте) .....
                        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                        Коментар


                        • #27
                          От: "ATV CHALLENGE CUP 2011" TROYAN 14-15 MAY

                          ПРОГРАМА И ЧАСОВИ ГРАФИК


                          ПЕТЪК 13 MAЙ

                          15:00 - 18:00 РЕГИСТРАЦИЯ И ЗАПИСВАНИЯ

                          СЪБОТА 14 МАЙ

                          9:00 - 11:00 РЕГИСТРАЦИЯ И ТЕХНИЧЕСКИ ПРЕГЛЕД

                          11:30 - 12:30 I МАНШ КЛАС "EXPERT" С WARM UP ОБИКОЛКА
                          12:45 - 13:15 I МАНШ КЛАС "MINI JUNIOR" & "JUNIOR" С WARM UP ОБИКОЛКА
                          13:30 - 14:00 I МАНШ КЛАС "ХОБИ" С WARM UP ОБИКОЛКА
                          14:15 - 15:00 II МАНШ КЛАС "EXPERT"
                          15:00 - 15:30 II МАНШ КЛАС "MINI JUNIOR" & "JUNIOR"
                          15:30 - 16:00 II МАНШ КЛАС "HOBI"
                          16:30 БРИФИНГ

                          НЕДЕЛЯ 15 МАЙ


                          11:00 - 11:30 СТАРТ КЛАС "MINI JUNIOR" & "JUNIOR"
                          11:30 - 12:00 СТАРТ КЛАС "HOBI"
                          12:15 - 13:00 СТАРТ КЛАС "EXPERT"
                          13:30 НАГРАЖДАВАНЕ

                          СТАРТОВ СПИСЪК

                          КЛАС "MINI JUNIOR"

                          1. ВИТОРИО ПОПОВ

                          КЛАС "JUNIOR"

                          1. ПРЕСЛАВ ВАСИЛЕВ
                          2. МАРТИН МАРКОВ
                          3. ИВАЙЛО ДАКОВ
                          4. ДАНИЕЛ МАНОЛОВ
                          5. МАРТИН МИЛЕВ
                          6. ВЕНЦИСЛАВ КОЛЕВ

                          КЛАС "ХОБИ"

                          1. САЛТИР ТОШЕВ
                          2. СТОЯН СТОЯНОВ
                          3. СВЕТОСЛАВ ГЕНЧЕВ
                          4. ИВАН ГЕНЧЕВ
                          5. ИВАН КОЛЕВ
                          6. ЕДИ БАГДАСАРЯН
                          7. РЕНИ ХРИСТОВА

                          КЛАС "ЕКСПЕРТ"

                          1. МАРТИН АЛАМУРОВ
                          2. ТОДОР ГЕНКОВСКИ
                          3. КАЛИН ЛЕСИДРЕНСКИ
                          4. КОЛЬО ГУБЕРКОВ
                          5. ЗОРНИЦА ТОДОРОВА
                          6. АНДРИАН НОЕВ
                          7. КРАСИМИР КОЛЕВ
                          8. ЦАНКО ЛУДИЯ
                          7. КРИС СТАМБОЛДЗИС
                          8. НИКОС КАГАС
                          9. ПЕТРОС ТИМУДАС
                          10. ДАНАИЛ ЦОМАКИС

                          Коментар


                          • #28
                            От: "ATV CHALLENGE CUP 2011" TROYAN 14-15 MAY

                            Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                            Новините са няколко и най-голямата е, че Генчев вчера си пусна заявка...
                            Гърците пристигнаха снощи, днес спря дъжда и ще се моделира пистата в зависимост от водата в дерето
                            Министъра Цветков ще пропусне състезанието и ще валидира марката в София, а в класовете Junior и Mini Junior е голям наплив
                            Заявката както още миналата година съм отбелязал е ПЕРМАНЕНТНА!
                            За всички що е свързано с Чалъндж свински-вински и всички нему производни надпревари ме бройте като постоянен участник. Състезавам се на олимпийския принцип. И моля за в бъдеще да не ме занимавате повече с бюрократични подробности относно заявки, декл. и др.

                            Само нещо не ми стана ясно М-р Цветков каква марка ще валидира и къде точно у София.

                            Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                            За какво ....?
                            За кетъринга ли ..... ?
                            Светльо ... в какъв клас ще участваш бре ... 3+3 или 4+4 .... (кебапче+кюфте) .....
                            Аз съм на кетъринга. Ще спретна многобой. 5х100 със шопска и прескок на кИбапчета. В паузите, за да ми се стръска 'рЪната и пиенето може малко да се повозя по трасето и да слезна до дола да го донаводня. Гледам от Хобитите и Еди е от моя калибър. Само ми е жал, че кака Зори 'дето предния път ме озори нещо избЕгала при Хекспертите.

                            Ха НА ЗДРАВЕ!!!

                            След малко идвам, за да проверя олимпийското ниво на кетъринг Валентино!
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • #29
                              От: "ATV CHALLENGE CUP 2011" TROYAN 14-15 MAY

                              Първоначално публикуван от Стефан Слабов Преглед на мнение
                              Нещо ново?


                              .............. голяма краста е това състезание, на 100% си заслужава изживяването!!!
                              А теб защо те няма в списъка на записалите се?

                              Крис 4х4 ли ще кара? Нещо "тракторчетата" не ги виждам в "плейлиста". А Марко Ягер?
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар


                              • #30
                                От: "ATV CHALLENGE CUP 2011" TROYAN 14-15 MAY

                                .......... и двамата с Цецо сме в бокса, но за следващия кръг сме на линия
                                0887 246718

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X