Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Открих майстор за компа на Витарата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Открих майстор за компа на Витарата

    На Витарата ми - дълга база с двигател 2,5 V6 (Иван Попов), не работеше 6-ти цилиндър. След много проверки се оказа, че е компа. Имах късмета и попаднах на точния човек.Оказа се, че при монтаж, демонтаж на газовата уредба е гръмнал чипа (6 канален) за управлението на бобините на свещите. Газовата взима информация от 6-ти цилиндър и някой е подал "+". Чипът е 6 канален, цилиндрите са 6 и с проста смяна на канала не става, а такъв чип не се намира. Накратко монтира ми външно крайно стъпало, настрои всичко, даде ми гаранция и сега нямам проблем. Човекът се занимава с автоелектроника, диагностика на изключително високо ниво, с почти всички марки автомобили. Разказах му за форума и той се съгласи да му се изпращат с куриер проблемните чаркове. Знам за още две Витари, на които е решил проблеми с комповете.
    Искам разрешение от Модераторите да му публикувам координатите и ако темата не е за тук да я местят.
    П.П. Услугата ми излезе 100 лв. .
    Щирлиц вървеше по улицата и видя бояджия, който замазваше всички нецензурни думи по стените.
    “Аха, модератор“, помисли си Щирлиц !!!

  • #2
    От: Открих майстор за компа на Витарата

    По подобен начин си бях изгорил компа на субаруто. Но там управляваше дюзите и ми изчезна единия цилиндър на бензин. По същия начин - с външно стъпало един телевизионен техник го оправи и още си работи.

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X