Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси,относно Лада Нива дизел

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Въпроси,относно Лада Нива дизел

    Тази тема защо ли нещо ми изглежда провокативна?

    Коментар


    • #17
      От: Въпроси,относно Лада Нива дизел

      Първоначално публикуван от Нешо 68 Преглед на мнение
      Тази тема защо ли нещо ми изглежда провокативна?
      И защо така ?

      Коментар


      • #18
        От: Въпроси,относно Лада Нива дизел

        Няма никаква провокация в темата.Фен съм на Нивите.И понеже в момента ми е попаднала в очите дизелова Нива и то за първи път и затова проявявам интерес.А понеже получих отговори на интересуващите ме въпроси относно конкретния автомобил от колегите и за да не се повтарят коментари,писани в горния линк предлагам на модератора да заключи темата.Още веднъж сърдечна благодарност към колегите,които толкова бързо и изчерпателно отговориха на въпросите ми.

        Коментар


        • #19
          От: Въпроси,относно Лада Нива дизел

          Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
          И защо така ?
          Нищо лично, тя темата така или иначе отива към край, обаче Колега, с огромен стаж във форума, с такива наивни въпроси, а има и търсачка, за секунда излизат 5-6 теми за Нива дизел, много подробни и т.н. И отново, нищо лично!

          Коментар


          • #20
            От: Въпроси,относно Лада Нива дизел

            Нямам право да качвам в раздел ВАЗ-Систематизирана информация, но публикацията е за там. Моля модератора ако прецени да я премести. Не е точно по темата, но за информация:Турбодизел СМД &#1.doc
            Случайността е съвпадение на обстоятелства, предварително обмислени и организирани!

            Коментар


            • #21
              От: Въпроси,относно Лада Нива дизел

              Първоначално публикуван от Нешо 68 Преглед на мнение
              Нищо лично, тя темата така или иначе отива към край, обаче Колега, с огромен стаж във форума, с такива наивни въпроси, а има и търсачка, за секунда излизат 5-6 теми за Нива дизел, много подробни и т.н. И отново, нищо лично!
              Колега,не се засягам,а просто уточнявам.А и на въпросите,които задавам относно конкретен автомобил,а не по принцип,няма отговор в останалите теми за Нива дизел.А тях съм ги изчел още от времето,когато са били публикувани първите мнения в тях.И точно по тази причина,че получих отговор на конкретните си въпроси предложих на модераторите да я закрият!

              Коментар


              • #22
                От: Въпроси,относно Лада Нива дизел

                Важното е, че си получил отговор на въпросите си. По-важното е, че колегите откликнаха веднага, а аз, ако съм прекалил, се извинявам!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X