Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Технически преглед за мотор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Технически преглед за мотор

    Голямия талон го искат за да си запишт номера на двигателя, който го пише и на бележката за платен данък. А на малкия талон го няма.
    Връщали са ме с колата два пъти да си го вземам и затова съм го запомнил.

    Коментар


    • #32
      От: Технически преглед за мотор

      Днес и аз минах преглед на околовръстното, много разбрани хора.
      Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

      Коментар


      • #33
        От: Технически преглед за мотор

        Аз минах на преглед днес с мотора в София на бул.Вардар,където беше Вагон-ресторанта,посока тунела на Люлин мисля,че се казваше Ади 95 сервиза,доволен съм ,дано и на вас съм ви помогнал по този сложен на последък въпрос

        Коментар


        • #34
          От: Технически преглед за мотор

          Искат голям талон, за да видят номера на двигателя по принцип. Може само да се продиктува и да не налага да се носи голям талон.

          Коментар


          • #35
            От: Технически преглед за мотор

            За пореден път никой не ми е искал големия талон! Малък талон, лична карта, гражданска и бележка за последния платен данък - това бяха всички нужни документи! А пък ме качиха пак на стенда за коли за да проверят спирачките.
            "Do not correct a fool, for he will hate you;
            Correct a wise man, for he will appreciate you."

            Коментар


            • #36
              От: Технически преглед за мотор

              До: 'Ivan_J',би ли споделил къде е 'местото' за ГТП,вчера с учудване разбрах,че не мога да мина преглед с мАторЯ ,защото трябвало да има специален стенд и т.н.Нямам обаче валиден ГТП,и ще ми е притеснено да карам така из града,а утре си чакам по куриер и 'гражданската'.Друго какво ще ми искат,можеш ли да съдействаш за ГТП-то,макар че 'СУЗИТО'(скутер 150сс) е в час!

              P.S-не знам,защо не мога да ти пратя 'питанката' на 'лични'.Пиши ми ти на лични,може и тел.номер да ми пратиш да се чуем!

              Коментар


              • #37
                От: Технически преглед за мотор

                Благодаря колега!Между другото,следобед звъннах на едно место,дето все там минавах преглед на мотора и жУпката,от години,и там ме насочиха за ГТП-то на 'второто место'.Мина аверче от там,и му казали 40 кинта 'щото тука само има преглед на мотори,ма нали е за две години-к'во му плащаш'!Какво да правя-ще ходя,де ще ида!Благодаря,и поздрави!

                Коментар


                • #38
                  От: Технически преглед за мотор

                  По скоро бих прекръстил темата: НЕ ХОДЕТЕ на техн. преглед на Ботевградско шосе срещу караулката на КАТ, в сервиза има някакви не зная как да ги опиша мекотели са, но нямам думи!!!
                  Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Технически преглед за мотор

                    30лв е там, където ти писах на лични.
                    За другите ще пусна координатите: 43.225153,27.870579

                    Коментар


                    • #40
                      От: Технически преглед за мотор

                      43.21114,27.862358
                      Sent from my Nokia s fenerche

                      Коментар


                      • #41
                        От: Технически преглед за мотор

                        Във петък минах преглед в пункта на който е дал Иван координатите Хората са много свестни имат си и стенд за мотори Минахме два мотора по 30 лева В мото бум и на още два три магазина за мото части във Варна е оставил флаери с които мотористите минават с отстъпка от цената Ето и снимка с координатите Натиснете снимката за да я уголемите

Име:S1130003.jpg
Прегледи:1
Размер:38.9 КБ
ID:5358960

                        Коментар


                        • #42
                          От: Технически преглед за мотор

                          Тия от общината ме побъркаха от размотаване за регистрация за данъци. Карат ме да представя несъществуващи документи от преди покупката в Англия.
                          Наистина искам да си плащам данъците, но тия го правят много трудно. А и ехидните им усмивчици и подигравателен тон въобще не помагат. За пръв път се сблъсквам с бюрокращина, с която не мога да се оправя. Някакви идеи?
                          You'll never find out - I got no key hole....

                          Коментар


                          • #43
                            От: Технически преглед за мотор

                            По принцип ти трябват само копие на големия талон, копие на договора за покупко-продажба и заявление по образец, което попълваш. Тях ги интересува само, че мотора е на твое име от еди коя си дата, като при теб ако сега го регистрираш май ще има глоба, защото си закъснял /ако става въпрос за БМВ-то/. Попълват ти данните в тяхната система и отиваш на касата да плащаш. Въобще не ги интересува преди теб какво е било. В заявлението се попълват данните на продавача и от общината изпращат до общината на продавача уведомление, че МПС-то е продадено, което в твоя случай няма да правят. При мен е било така с всичките ми мотори в община Илинден и в община Сердика. Моторите ми са били всякакви - купени от човек тук, нов внос и после нови и все е едно и също. Какво ти искат повече?

                            Коментар


                            • #44
                              От: Технически преглед за мотор

                              и тук можело да се мине мотоциклет на преглед в София
                              http://polmoavto.com/%D1%80%D0%B5%D0...%B4%D0%B8.html
                              P. S. Илич чакам отговор, не съм те забравил
                              Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                              Коментар


                              • #45
                                От: Технически преглед за мотор

                                Драго, оправих се, благодаря за линка.
                                Хората са невероятни професионалисти без да са загубили индидуалния подход.
                                Всичко ми провериха, фарове, спирачки, газове, и т.н., но минах.
                                Поздрави,
                                и.
                                You'll never find out - I got no key hole....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X