Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КИА СОРЕНТО

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • КИА СОРЕНТО

    Тия дни нещо зех много да се заглеждам в тоя модел. По конкретно дизела след2003год.Бихте ли споделили слабите места на модела.Да уточня джипа ше се кара 99процента на асвалт.Аз лично рядко ще го карам .Аз не харесах само туй копче дето командва раздатката.Предимно жена ми и голямата щерка ще го растриват.Ще съм благодарен на всики отзовал се.
    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

  • #2
    От: КИА СОРЕНТО

    Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
    Тия дни нещо зех много да се заглеждам в тоя модел. По конкретно дизела след2003год.Бихте ли споделили слабите места на модела.Да уточня джипа ше се кара 99процента на асвалт.Аз лично рядко ще го карам .Аз не харесах само туй копче дето командва раздатката.Предимно жена ми и голямата щерка ще го растриват.Ще съм благодарен на всики отзовал се.
    Явно нещо си се .......уплашил от ТойотатаСамо такава не си имал.
    Но ако си решил да правиш подарък на жената,адмирации.
    Чавдар Владимиров
    0887/912075
    Ленд Ровър Диско 1
    Самуад в проект

    Коментар


    • #3
      От: КИА СОРЕНТО

      Не бе Чаро не съм....Покарах малко такъв джип и силно се разколебах . Джипа пак ще е ТОЙОТА.
      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

      Коментар


      • #4
        От: КИА СОРЕНТО

        Аз съм имал такъв някога.ЕХ автоматик.Успях да го счупя,ама се постарах.Значи е здрав...
        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X