Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем със скоростната кутия на Land Rover Freelander 2002 г. TD4. моля за помощ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем със скоростната кутия на Land Rover Freelander 2002 г. TD4. моля за помощ

    Здравейте,
    Имам проблем с Land Rover Freelander 2002 г. TD4.
    Проблемът е в това, че когато включа на първа предавка и потегля нормално без излишно форсиране предавката изскача и всичко това е придружено със силен и много неприятен шум от скоростната кутия.
    Аз живея във Варна и ако някои може да ми препоръча и насочи към някой сервиз където могат да ми помогнат или вече се е вече справил с този проблем нека го опише бих му бил много благодарен. Също тава бих помолил и да ме насочите колко би ми струвало приблизително.
    Още виднъж ви благодаря за вниманието.
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 10-03-11, 19:04.

  • #2
    От: Проблем със скоростната кутия на Land Rover Freelander 2002 г. TD4. моля за помощ

    А ако директно тръгнеш от втора предавка не се получава - така ли?
    Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
    „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
    LZ1EMS

    Коментар


    • #3
      От: Проблем със скоростната кутия на Land Rover Freelander 2002 г. TD4. моля за помощ

      Не само на първа предавка и то почти винаги, иначе съм принуден да натискам скоростния лост за да не изскача предавката
      Последно редактирано от CarTest™; 11-03-11, 13:46.

      Коментар


      • #4
        От: Проблем със скоростната кутия на Land Rover Freelander 2002 г. TD4. моля за помощ

        Кутията е за отваряне. Като се отвори ще стане ясно. Сама няма да се оправи. На пъро четене вероятно синхрон, муфа и евентуално зъбчатка за 1ва скорост.
        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

        Коментар


        • #5
          От: Проблем със скоростната кутия на Land Rover Freelander 2002 г. TD4. моля за помощ

          А ако можете да ми препоръчате някой сервиз във Варна.
          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 12-03-11, 09:15.

          Коментар


          • #6
            От: Проблем със скоростната кутия на Land Rover Freelander 2002 г. TD4. моля за помощ

            По добре побързай да откриеш майстгор,че скоро ще трябва да търсиш цяла кутия,мой приятел имаше подобен проблем със задната на същия модел дори може да му стои кутията ще стане за донор предполагам.
            0885719173-Красимир

            Коментар


            • #7
              От: Проблем със скоростната кутия на Land Rover Freelander 2002 г. TD4. моля за помощ

              Първоначално публикуван от boeing7e7 Преглед на мнение
              А ако можете да ми препоръчате някой сервиз във Варна.
              Във Варна ... targa -та
              Land Rover Discovery:
              - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
              Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

              Коментар


              • #8
                От: Проблем със скоростната кутия на Land Rover Freelander 2002 г. TD4. моля за помощ

                Може ли някой да ми каже как се вади скоростна кутия на Land Rover Freelander 2.0 td4 ??

                Съобщение от модератор:
                Моля, напишете си в профила от къде сте.
                Прочетохте ли това
                ...ЦЪК
                Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 30-09-12, 09:31.

                Коментар


                • #9
                  От: Проблем със скоростната кутия на Land Rover Freelander 2002 г. TD4. моля за помощ

                  Развиваш това което я държи и вадиш.
                  "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X