Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Индикации на арматурно табло на Фронтера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Индикации на арматурно табло на Фронтера

    Здравейте може ли някой да ме насочи към тема или да ми обясни следната индикация на арматурното табло на ОФА дълга база- става въпрос за стрелката където отдолу има лейка, намира се при зареждането, нивото на бензина и температурата на водата, стрелката ми седи постоянно най отгоре няма значение дали работи мотора или не

  • #2
    От: Индикации на арматурно табло на Фронтера

    Значи, че ти е пълна лейката .....
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #3
      От: Индикации на арматурно табло на Фронтера

      Скъсало се е кабелчето на датчика за маслото...

      Коментар


      • #4
        От: Индикации на арматурно табло на Фронтера

        нормално ли е и при изключен двигател и когато работи стрелката да не мърда и какъв е принципа с датчик ли е или нивомер или на какъв принцип е и към кое да се насоча за отстраняване на проблема
        Последно редактирано от ivailo7406; 09-03-11, 20:09.

        Коментар


        • #5
          От: Индикации на арматурно табло на Фронтера

          Първоначално публикуван от ivailo7406 Преглед на мнение
          нормално ли е и при изключен двигател и когато работи стрелката да не мърда и какъв е принципа с датчик ли е или нивомер или
          Не е нормално,

          Първоначално публикуван от ivailo7406

          на какъв принцип е
          На съпротивление.
          no signature no problems

          Коментар


          • #6
            От: Индикации на арматурно табло на Фронтера

            Първоначално публикуван от ivailo7406 Преглед на мнение
            Здравейте може ли някой да ме насочи към тема или да ми обясни следната индикация на арматурното табло на ОФА дълга база- става въпрос за стрелката където отдолу има лейка, намира се при зареждането, нивото на бензина и температурата на водата, стрелката ми седи постоянно най отгоре няма значение дали работи мотора или не
            Ако скоро си я купил продавачите откачат кабела за да изглежда все едно има невероятно налягане на маслото. Или е откачен кабелът или няма добър контакт клемата. Но като изключиш от контакт стрелката трябва да пада до 0. По-скоро провери какво са правили по таблото и защо е заяла стрелката на мах.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X