Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте добър алармаджия в София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Препоръчайте добър алармаджия в София

    Колеги, търсих информация къде ли не, не намерих нищо актуално. Препоръчайте ми добър алармаджия в София който да може да сложи сложна аларма (Viper, от най-скъпите) на BMW e46, като направи всичко съвестно и както трябва без маймунджилъци. Алармата си я купувам аз, той само монтира. Ще съм много благодарен за координати на такъв човек.

  • #2
    От: Препоръчайте добър алармаджия в София

    ул"Димитър Пешев" някъде околоТЕЦ София изток.Пробвай там не е лош майстора малко си пийва ама кой майстор не пие.
    не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

    Коментар


    • #3
      От: Препоръчайте добър алармаджия в София

      Имам много добър жичкаджия ако още те интересува пиши и ще ти дам телефон, направо прави чудеса! Гаранция ще останеш доволен

      Коментар


      • #4
        От: Препоръчайте добър алармаджия в София

        Здравей колега на Хотел Хемус име един майстор с който работя аз имам автосервиз и от 15 години само с него работя занимава се само с ел.инсталаций и авто аларми ако може ще му постна тука тел.0887229119 - Васко
        Добре е човек да има и в пъкала приятели.:)

        Коментар


        • #5
          От: Препоръчайте добър алармаджия в София

          Виждам,че темата е стара. Някой да сподели алармаджия в близост до кв.Банишора,Недежда и околността?

          Коментар


          • #6
            От: Препоръчайте добър алармаджия в София

            На ул. Куманово и ул . Скопие има един агент в гаражите под блокчето.

            Коментар


            • #7
              От: Препоръчайте добър алармаджия в София

              Първоначално публикуван от chasovnik Преглед на мнение
              На ул. Куманово и ул . Скопие има един агент в гаражите под блокчето.
              -
              Благодаря ти, понеделник ще го посетя.

              Коментар


              • #8
                От: Препоръчайте добър алармаджия в София

                бул. "Тодор Александров" и ул. "Одрин". Човека е точен, посочва ти цена и възможности за различни аларми. Good luck!

                Коментар


                • #9
                  От: Препоръчайте добър алармаджия в София

                  Една от кривите коли които не искам да ми се падат за монтаж на аларма е Е46 ,предни,задни и странични мигачи и бутони са все отделни,много играчка са.
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X