Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фронтера Аризона ??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Фронтера Аризона ??

    Най - после и аз ще се сдобия с джип ако не ми мине котка път. Въпроса ми е Фронтера Аризона с какво се различава освен с надписа отстрани от нормалната фронтера. Иначе става дума по конкретно за тази:
    http://www.mobile.de/SIDcmz1f8lTV1FU...1111252554667&

    Благодаря предварително.

  • #2
    Re: Фронтера Аризона ??

    Аризона, Ниагара и Спорт са модификациите на обурудването мисля и цвета. Иначе нищо по-различно от която и да е друга къса 2.0 Frontera (говоря за окачване и двигател).
    no signature no problems

    Коментар


    • #3
      Re: Фронтера Аризона ??

      Някакви идеи от къде да прочета за разликите?

      Коментар


      • #4
        Re: Фронтера Аризона ??

        внимаваи вждал съм няколко калифорнииско изпълнение без преден мос
        МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

        Коментар


        • #5
          Re: Фронтера Аризона ??

          Извинявам се за невежеството ако правилно съм разбрал повечето фронтери с две врати са с цял мост отпред и рядко се срещтат такива без така ли.
          Доколкото знам самурая е с цял мост а витарата не е?

          Коментар


          • #6
            Re: Фронтера Аризона ??

            Може би колегата Исузо има предвид-без задвижване на предният мост.В САЩ се продават Черокита,Грандове и др машини които при нас са 4х4,заводски 4х2.Хамериканска им работа...Незнам дали се изразих достатъчно ясно.Поздрави.
            ПП.погледнах линка,на обявата си пише"4х4".Иначе незнам да има Фронтера с цял преден мост,май всички отпред са с независимо окачване.
            Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

            Коментар


            • #7
              Re: Фронтера Аризона ??

              Благодаря олекна ми, и аз доколкото знам не е с цял мост отпред, ина4е в никакъв случай няма да си купя фронтера 4х2.

              Коментар


              • #8
                Re: Фронтера Аризона ??

                Първоначално публикуван от koi4a Преглед на мнение
                Извинявам се за невежеството ако правилно съм разбрал повечето фронтери с две врати са с цял мост отпред и рядко се срещтат такива без така ли.
                Доколкото знам самурая е с цял мост а витарата не е?
                Ха Фронтера и цял мост,де да имахме тоя късмет
                OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                Коментар


                • #9
                  Re: Фронтера Аризона ??

                  Що бе,имаме си цели мостове но са поставени отзад?

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Фронтера Аризона ??

                    Един последен въпрос Как може да се разбере съответна фронтера дали има ЛСД на задния диференциал без да се пробва опитно, нещо по номер на рама или на таблото лампички някакви ?
                    Благодаря предварително

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Фронтера Аризона ??

                      Би трябвало на самия диф да има табелка на която пише предавателното число и номера на дифа и ако този номер започва с ЛС значи има, но има фронтери на който такава табелка няма изобщо и пак си имат ЛСД като мойта, така че най-добре е на подемника и въриш едното колело и гледаш.
                      no signature no problems

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Фронтера Аризона ??

                        Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                        Би трябвало на самия диф да има табелка на която пише предавателното число и номера на дифа и ако този номер започва с ЛС значи има, но има фронтери на който такава табелка няма изобщо и пак си имат ЛСД като мойта, така че най-добре е на подемника и въриш едното колело и гледаш.
                        Какво се получава всъщност,когато завъртиш едното колело другото се завърта в същата посока и..........вече сме радосни че работи(ЛСД).Какво се получава на практика когато е на свободна тоест на (неутрал скоростният лост) посоката на движение на едната гума е еднаква с посоката на другата,когато е на някоя предавка например:1-ва когато завъртиш едната гума другата се върти в противоположна-това е съвсем нормално та въпросът е друг как точно става пробването на ЛСД.От моята практика като шофьор на фронтера досега не съм видял фронтера с работещо ЛСД.
                        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Фронтера Аризона ??

                          Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
                          Какво се получава всъщност,когато завъртиш едното колело другото се завърта в същата посока и..........вече сме радосни че работи(ЛСД).Какво се получава на практика когато е на свободна тоест на (неутрал скоростният лост) посоката на движение на едната гума е еднаква с посоката на другата,когато е на някоя предавка например:1-ва когато завъртиш едната гума другата се върти в противоположна-това е съвсем нормално та въпросът е друг как точно става пробването на ЛСД.От моята практика като шофьор на фронтера досега не съм видял фронтера с работещо ЛСД.
                          Ако беше в София щях да те поканя на практика да видиш мойто как си работи. Като е на подемника и на нулева въртенето става с доста усилие усеща се силно съпротивление откъм дифа все едно някой държи другата гума, и най-добре се пробва на лед или кал стъпваш с едната гума на сухо и някой гледа какво става отвън едната гума прави половин или един оборот и тогава с моментно жулене започва да се върти и другата понякога при мен се усеща и лек удар но като започне да се върти и другата жуленето и удара изчезват.
                          no signature no problems

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X