Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Щото разкарахме фиатката до София, че Дупница с короза е бая далече )))
    Ай сиктир! Зависи си от ФЕРОзата. 3 пъти съм ходил до мелник, единия път с калните гуми дори. Нищо не ми стана. Даже се чувствах по-добре отколкото до Банско с нива с асфалтови гуми.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #32
      От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

      Честито и от мен, но да не свикнеш на ниско, че в тунинг форума ще се хванат за главите Пожелавам ти най-скоро да попаднеш в ТВОЯТА джипка.
      VARADERO SD2

      Коментар


      • #33
        От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

        Спаркиии, нива??? утф???
        Ай моля ти се

        Квото и да си говорим фиата е ПЪТИ по-комфортен и ергономичен от корозата Това без и двете да блестят с някви ултра постижения в областта.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #34
          От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

          Хм. Фиатът е близък, макар и незаконен, роднина на Нивата. Мариана върви в правилната посока, значи.

          Коментар


          • #35
            От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

            Няма да си купи ужаз - забранил съм й изрично
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #36
              От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

              Тя ако слушаше съвети, нямаше да кара сега Фиат.

              Коментар


              • #37
                От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                Чшшш коУеги Марлянда слуша съвети ама избирателно, през фина цедка Както казах нито ми е мечта да карам фиат, нито лека кола - доста е ....абе гадно е. НО - в живота трябва да се разделиш с нещо, което е в разцвета си не, ами все още мърда, за да го запомниш с добро. Фиата е най-разумното от всички КАРУЧКИ, които ми се предложиха за бартер. А и в крайна сметка слизаш от едното и се качваш на друго. Чакам по-добри времена. А още нещо ))) когато Мърляча се чупеше, си намирах мъж и веднага щом се оправеше - се разделях с въпросния. Та знам ли: сега го махнах, какво ли ме чака ахахах Калта си остава част от мен, просто вече знам какво искам и какво не. А и последната разходка ми беше с откачените Лозенци все пак

                П.П. От фероза до фероза има разлика. От фиат до нива също. От шофьор до шофьор още повече

                Коментар


                • #38
                  От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                  Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
                  когато Мърляча се чупеше, си намирах мъж и веднага щом се оправеше - се разделях с въпросния.
                  Виж сега. Ако жените не правеха така, да сме се затрили от Земята. Ама нали е 8 март, ...

                  Коментар


                  • #39
                    От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Виж сега. Ако жените не правеха така, да сме се затрили от Земята. Ама нали е 8 март, ...
                    ко?

                    Коментар


                    • #40
                      От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                      Ще изчакам да стане 9-10 март и ще ти обясня. А ти, гледай да се засегнеш и нацупиш сега.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                        Нов прякор - Мареянда Комби
                        Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                        Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                          Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
                          ... когато Мърляча се чупеше, си намирах мъж и веднага щом се оправеше - се разделях с въпросния...
                          А той се чупеше често...Ама ти не се притеснявай.Те Фичките се чупят повече

                          Коментар


                          • #43
                            От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                            Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                            А той се чупеше често...Ама ти не се притеснявай.Те Фичките се чупят повече
                            Е, тя така нова кола няма да си купи никога....
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар


                            • #44
                              От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 274.jpg
Прегледи:1
Размер:137.1 КБ
ID:5258564Колеги,не подценявайте фЯта,лятото с моя стигнах на 500 м. преди връх Кръстец,ако не беше станала толкова гъста гората още можеше

                              Коментар


                              • #45
                                От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                                Ай сиктир! Зависи си от ФЕРОзата. 3 пъти съм ходил до мелник, единия път с калните гуми дори. Нищо не ми стана. Даже се чувствах по-добре отколкото до Банско с нива с асфалтови гуми.
                                Ами че аз кръстосвам ежегодишно и всекидневно цяла България с ферозата. Чувствам си се чудесно.
                                Имах период от живота си когато на ден прекарвах по около 150км в Нива, това вече беше нехуманно.
                                Георги Тонев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X