Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Житие и страдание на не особено грешния Стефан

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Житие и страдание на не особено грешния Стефан

    Аз съм още по-староверен. Ходя брадясал, очите ми светят трескаво червено, ръцете рисуват билети, които контрольорките носят на внучетата си за рожденния ден. Ловя в метрото девствени плъхове, и ги питам "ти начерта ли днеска поне един вал, бе, куче краставо?". После ги хвърлям на асистентите, понеже съм и брутален садист.
    В трамвая перфорирам железните левчета със зъби, понеже се притеснявам да разбутвам бабичките от фенклуба на ватмана. Живея трудно.
    Само вкъщи се отпускам. Макар че съседите някой път мрънкат като закусвам, щото това им било парапета на балкона, и не знам кви още глупости, ама вече им свикнах. Тъпи скръндзи, кво им струва метър винкел сутринта?
    Изпосталях от тая мизерия, вече не се виждам в огледалото( То, и като малък не се виждах де, баба казва че било нормално за млад вампир, ама кво да вярвам на бабини деветини.
    Ох, тежко...
    Последно редактирано от Стефан; 06-03-11, 19:28.

  • #2
    От: Стоки за левче!

    Май сутринта забрави да си изпиеш лекарствата? Не че ще ти помогнат де, ама ей така, за очи дето се вика.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #3
      От: Житие и страдание на не особено грешния Стефан

      Ако някой от нас има нужда от помощ нека да го каже.Някой каза че сме 70000 .Всички пием лекарства.Всички сме изпадали в отчаяние и безизходица.Можем да помогнем.Аз съм готов.Ако не можем да агитираме политически, можем да си помагаме взаимно.Време е за Взаимоспомагателна каса....Особено за качествени хора като Стефан. И моля ако някой го познава лично и е наблизо да го нагледа как е .
      МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

      Коментар


      • #4
        От: Житие и страдание на не особено грешния Стефан

        Дерта е описан в заглавието - не особено грешния Стефан..

        Ако беше достатъчно и правилно грешен, нямаше да я има тая тема.

        Наздраве със селдичка, пък утре - нов ден, нов долар (пиндюсы говорят), нов късмет..

        Коментар


        • #5
          От: Житие и страдание на не особено грешния Стефан

          Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
          Аз съм още по-староверен. Ходя брадясал, очите ми светят трескаво червено, ръцете рисуват билети, които контрольорките носят на внучетата си за рожденния ден. Ловя в метрото девствени плъхове, и ги питам "ти начерта ли днеска поне един вал, бе, куче краставо?". После ги хвърлям на асистентите, понеже съм и брутален садист.
          В трамвая перфорирам железните левчета със зъби, понеже се притеснявам да разбутвам бабичките от фенклуба на ватмана. Живея трудно.
          Само вкъщи се отпускам. Макар че съседите някой път мрънкат като закусвам, щото това им било парапета на балкона, и не знам кви още глупости, ама вече им свикнах. Тъпи скръндзи, кво им струва метър винкел сутринта?
          Изпосталях от тая мизерия, вече не се виждам в огледалото( То, и като малък не се виждах де, баба казва че било нормално за млад вампир, ама кво да вярвам на бабини деветини.
          Ох, тежко...
          Имам чест да познавам този стар боецше живее ше страда нема страшно нали не е особено грешен

          Па и убави времена идат не вервам да искаш да ги пропуснеш
          К мирной жизни не пригоден.
          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

          Коментар


          • #6
            От: Житие и страдание на не особено грешния Стефан

            Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
            Имам чест да познавам този стар боецше живее ше страда нема страшно нали не е особено грешен

            Па и убави времена идат не вервам да искаш да ги пропуснеш
            Старо.....Старата Гвардия е насреща......Телефона ми го знаеш!

            Коментар


            • #7
              От: Житие и страдание на не особено грешния Стефан

              Понякога вечер ми писва. Нарязвам си някой болт за салата, или изгребвам от джоба каквито са се събрали от сутринта гайки и златни зъби, заколвам някой модератор дето пише много за мене, сипвам си от вената в чашата, и се зазяпвам някъде в офроудните форуми.
              Да бе, знам че интернета е скъп. Продадох се. Плаща го последната електричка, дето я изнасилих у гаража на багерите. Не го мислех, ама един познат кулокран каза че съм левак, и въобще не мога да правя спагети от релси, ядосах се, и така ... Бехме такова, употребили ... Бе, глупости, не дръжте на тия неща.
              И изобщо не бехме такова, Гражданино Прокурор! Това вашия квартален като мана една кофичка картерно, и зема за пее процесуалния у три четвърти. Ние даже си изкарахме акъла, да не му е сипал некой от трансмисионката, щото се беше вкиснала още оня ден. Ма не беше, човеко си беше уморен още от сабале. Добре де, от снощи, поправям се.
              А после ги изяде сичките, дае...а и буклука(( А аз цяла вечер хрупах еднта кесийка крампони, кат неква кифра от Тримона, дае!(((

              Коментар


              • #8
                От: Житие и страдание на не особено грешния Стефан

                Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                Понякога вечер ми писва. Нарязвам си някой болт за салата, или изгребвам от джоба каквито са се събрали от сутринта гайки и златни зъби, заколвам някой модератор дето пише много за мене, сипвам си от вената в чашата, и се зазяпвам някъде в офроудните форуми.
                Да бе, знам че интернета е скъп. Продадох се. Плаща го последната електричка, дето я изнасилих у гаража на багерите. Не го мислех, ама един познат кулокран каза че съм левак, и въобще не мога да правя спагети от релси, ядосах се, и така ... Бехме такова, употребили ... Бе, глупости, не дръжте на тия неща.
                И изобщо не бехме такова, Гражданино Прокурор! Това вашия квартален като мана една кофичка картерно, и зема за пее процесуалния у три четвърти. Ние даже си изкарахме акъла, да не му е сипал некой от трансмисионката, щото се беше вкиснала още оня ден. Ма не беше, човеко си беше уморен още от сабале. Добре де, от снощи, поправям се.
                А после ги изяде сичките, дае...а и буклука(( А аз цяла вечер хрупах еднта кесийка крампони, кат неква кифра от Тримона, дае!(((
                Стефо-Наздраве Друже.И помни,че винаги ще сме насреща-за добро или лошо.Така са ни отгледали,така са ни възпитали,така сме живели и живеем-това е Старата Гвардия....такива сме си!Жив и Здрав!И колкото да се опитват ....COHI-NOOR.....не важат и не вървят...../знаеш за кой....говоря/ А това е за теб.И Наздраве.....http://www.vbox7.com/play:cdf322a5

                Коментар


                • #9
                  От: Стоки за левче!

                  Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                  Май сутринта забрави да си изпиеш лекарствата? Не че ще ти помогнат де, ама ей така, за очи дето се вика.
                  Ако не ти е по силите елементарната човещина, спокойно можеш да си замълчиш. Все пак Сирни заговезни е, най-трудно е сам на себе си да можеш да простиш.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Житие и страдание на не особено грешния Стефан

                    Съжалявам, но не е за всеки да разбира закачките между мъже и приятели. Защото Стефан го имам за такъв. А между човещината и лицемерието, границата е малка. Да ти кажа.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Житие и страдание на не особено грешния Стефан

                      Цвете, не познаваш таргата...

                      Стефане, кво ти стана бе?.....
                      До онзи ден на закуска излапваше титаниеви слитъци, а сега поминуваш с презряна стомана 3...
                      За теб волфрам няма ли? В краен случай да видя някакви стари ключове и клещи приготвени за издаване в инструменталната? Не пише Хром-Ванадий, но са истински.
                      Стига се лигави с тези пирони.

                      Да не са ти вадили зъб...
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Житие и страдание на не особено грешния Стефан

                        Ами, познаваме се, ама явно не достатъчно. Пък и съм вече дърт, плешив и БЕДЕН.
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Житие и страдание на не особено грешния Стефан

                          Пък аз да се вържа на Корсаковите Ви психози и тъпи битовизми.Не забравяйте,че някога ще имате наистина нужда от истинска помощ и някой няма да повярва.И защо темата не се трие въобще.Не виждам с какво може да допринесе за световното културно наследство,освен че някой познавал друг и го знаел като се напие какви глупости говори и какви металофагии го обземат(между впрочем познавах един простак ,който като се напиеше ядеше фикуси, а пък друг стъкла)
                          Последно редактирано от mihov_1969; 06-03-11, 21:53. Причина: културно вместо куртурно
                          МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Житие и страдание на не особено грешния Стефан

                            Бе то, всички като се напием ги ядем едни, ама като нашия няма друг. И всеки яде каквото може. Пък и кого обижда?
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Житие и страдание на не особено грешния Стефан

                              Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                              Пък аз да се вържа на Корсаковите Ви психози и тъпи битовизми.Не забравяйте,че някога ще имате наистина нужда от истинска помощ и някой няма да повярва.И защо темата не се трие въобще.Не виждам с какво може да допринесе за световното куртурно наследство,освен че някой познавал друг и го знаел като се напие какви глупости говори и какви металофагии го обземат(между впрочем познавах един простак ,който като се напиеше ядеше фикуси, а пък друг стъкла)
                              Колега, понякога е хубаво да познаваш поне малко хората за които говориш.
                              А темата не се трие защото е там където и е мястото.
                              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                              Към модераторите-А изтрийте го сега.
                              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X