Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътят до коприната

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Пътят до коприната

    Първоначално публикуван от Karl Преглед на мнение
    Бях единствен посетител, иначе с удоволствие бих стиснал ръката на Димо!
    Това е зщото не си бил вчера, голяма лудница стана, за Димо няма какво да си говорим,...................
    Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

    Коментар


    • #92
      От: Пътят до коприната

      Снимките в изложбата са много въздействащи и добре подбрани, но не могат да се сравнят с поетапното четене на пътеписа! Поспояно обяснявах на придружаващите ме приятели- историйте зад снимките - все едно, че аз съм ги снимал.
      Благодаря ти Димо!

      Коментар


      • #93
        От: Пътят до коприната

        Довечера ако не ми мине котка път отивам и аз да я разгледам
        SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
        +359 0878 888 874
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

        Коментар


        • #94
          От: Пътят до коприната

          Вчера и аз разгледах изложбата. Страхотна е! На хартия снимките изглеждат по-различни, някак по-истински и по-въздействащи. С две думи, определено си струва да се види и бих посъветвал всеки, който може, да отиде да я види. Много добре направена - поздравление за всички , които са я организирали, но най вече за Димо. Страхотно пътешествие! Завиждам благородно на смелостта и решителността ти!
          Разбира се, много по-добре се усеща духа на изложбата ако си прочел пътеписа, но и жена ми остана очарована, без да го е чела. Е, малко помощ с обяснения от моя страна, допринесоха за това.
          Браво Димо!

          Коментар


          • #95
            От: Пътят до коприната

            @DragonX - Хубави думи. Благодаря.

            Довечера е срещата с Д-р Румяна Чукова.
            На същото място - Бул. В. Левски 57 - Място за фотография, хора и идеи - Фотосинтезис.
            От 18:30 ч.
            Дискусията ще е кратък културно-исторически преглед на държавите от Централна Азия.

            Всички са добре дошли
            ______2
            Е = MZ

            Коментар


            • #96
              От: Пътят до коприната

              В понеделник се обърка графика и не можах да мина, но довечера към 19:30 ще дойда разгледам а ако не е свършила дискусията ще послушам
              SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
              +359 0878 888 874
              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

              Коментар


              • #97
                От: Пътят до коприната

                Димо, в другата тема часа не беше ли 19?
                С жена ми задължително ще присъстваме, че на нея образованието и е в тази област и изяви голямо желание
                Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                Seat Leon 2007 1.9 TDI

                Коментар


                • #98
                  От: Пътят до коприната

                  Първоначално публикуван от Николай Календжиев Преглед на мнение
                  Димо, в другата тема часа не беше ли 19?
                  С жена ми задължително ще присъстваме, че на нея образованието и е в тази област и изяви голямо желание
                  Ами към 18:30 ще се съберем та до 19 да почнем
                  ______2
                  Е = MZ

                  Коментар


                  • #99
                    От: Пътят до коприната

                    От една седмица се глася и днес по обед се разбра, че няма начин да съм свободен тази вечер - ма`а му стара.
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • От: Пътят до коприната

                      Гледах интервюто. Също вчера разгледах изложбата. За съжаление не можех да остана и на срещата. Засега успях да събудя интереса на децата ми да отидат да разгледат и те.

                      Възхищението ми от самото пътуване сега се допълва от възхищение от начина по който се показва. Очаквам да се появи или книга или поне един диск. Само да се запише, това, което се въртеше на монитора на изложбата пак ще е достатъчно.

                      Коментар


                      • От: Пътят до коприната

                        Вчера разгледах изложбата на Димо! Искам и от тук най-искрено да го поздравя за начина, по който успява да пресъздаде уникалното си приключение по непознатите земи и сред загадъчните хора. Снимките и видеото, допълнени с лекцията на историка и разказите на Димо се запечатаха дълбоко в съзнанието ми и ме заразиха с желанието за нещо подобно
                        Живей за всеки дъх!

                        Коментар


                        • От: Пътят до коприната

                          Вчера посетих и аз изложбата, но беше към 19:30 и явно трябваше да питам да видя къде сте се събрали за дискусията.
                          А самата изложба беше много хубава !
                          SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                          +359 0878 888 874
                          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                          Коментар


                          • От: Пътят до коприната

                            Днес от 18:30 - 19:00 е последното мероприятие по това пътуване ... пак там във новия Фотосинтезис на Бул.В. Левски 57
                            Ще го представя с повече снимки, случки и преживявания. Разговора ще е фото-моторджийски Малко видео от Байконур, много снимки от Иран и Туркменистан.

                            Снощи спря тока и за малко се почувствахме като в Таджикистан
                            Надявам се довечера да не спира ...
                            ______2
                            Е = MZ

                            Коментар


                            • От: Пътят до коприната

                              За тези дето няма да можем да дойдем, се надявам да има видео и снимки
                              Колкото повече толкова повече sigpic

                              Коментар


                              • От: Пътят до коприната

                                Е ти нали беше в Идилево ?
                                ______2
                                Е = MZ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X