Обява

Свий
Няма добавени обяви.

MITSUBISHI PAJERO 2-ka (2.5tdi) заслужава ли си цената

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • MITSUBISHI PAJERO 2-ka (2.5tdi) заслужава ли си цената

    Здравейте,
    Искам да си докарам Pajero от Германия...Но както и да го смятам ще ми дойде като цяло 13-14000...Ще го карам предимно на асфалт и градско и къси черни пътища с до 22% наклон...Какъв разход бих могъл да очаквам на 2.5TDI...И как се справя зимата...Благодаря...

  • #2
    Ами един приятел има Pajero 2.5tdi gls(full екцтри-кожа,2на клима, печка, амотисьори на предните седалки, дигитални уреди- термометър, уред за наклон, компас и т.н.) второ поколение 93г., дълга база гори му 12-14 градско,10-12 извънградско в зависимост как го кара. Хубавото при този модел е високия въртящ момент, пробвали сме на 5та върви с 40-50 без газ, проходимостта също е голям плюс за модела- този на авереа ми може да върви само на задно, 4х4- бързи и 4х4 бавни с блокаж . Като цяло си заслужава инвестицията, само не съм в час с цените, ама 13-14 ми се струва че от моделите с по-малко екстри. Пък зимата няма проблеми.

    Коментар


    • #3
      колата си е много приятна за каране и возене, проходима е /зависи от гумите/. ако имаш късмет може да попаднеш на такава с ръчен блокаж на задния диференциал, което си е хубаво
      drive alive

      Коментар


      • #4
        10 извънградско ,но ако караш с 90 -100 км иначе 12-14 л/100 км
        за градско каране и по нивите на лов е Ок иначе за извънградско ми е меко казано изнервящо да го карам
        EX Toyota Land Cruiser 120
        Деньги - зло! И тем большее, чем их меньше

        Коментар


        • #5
          сигурно си заслужава защото е tdi а тои е добър

          Коментар


          • #6
            До: MITSUBISHI PAJERO 2-ka (2.5tdi) заслужава ли си цената

            Първоначално публикуван от SLY Преглед на мнение
            10 извънградско ,но ако караш с 90 -100 км иначе 12-14 л/100 км
            за градско каране и по нивите на лов е Ок иначе за извънградско ми е меко казано изнервящо да го карам
            Паджеро спорт ,98 2,5 тди под 10 нафта никога не съм го свалил, обаче и над 12 не се е качвало, даже и с климатика. над 110 почти не дигам, ако освен не изпреварвам Иначе машината е перфектна ако някой слуша мелодията на двигателя и разбира какво слуша.......
            [IMG]http://htftp.domainbg.com/MARINHAKER/MARINHAKER/marin2.JPG[/IMG]

            Коментар


            • #7
              До: MITSUBISHI PAJERO 2-ka (2.5tdi) заслужава ли си цената

              темата е отпреди 2 години
              no signature no problems

              Коментар


              • #8
                До: MITSUBISHI PAJERO 2-ka (2.5tdi) заслужава ли си цената

                Важното е, че колегата е доволен от паджерото
                Отклонявам се от темата с въпроса - Митцубиши Л200/Нисан Навара 2.5тди '99 - '00г. какъв е приблизителният им разход градско/извънградско при съвсем нормално и икономично каране?
                Поздрави!
                Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                Mercedes w212 E350 4matic
                Ducati Monster 600
                O888795575

                Коментар


                • #9
                  До: MITSUBISHI PAJERO 2-ka (2.5tdi) заслужава ли си цената

                  Мойто L200 е 2001 г., 99(?101 к.с.), на реални 116 000 км:
                  - Жена ми го докарва градско между 9,5 и 9,7 (градското е в София, маршрутите са диагонално пресичащи центъра, без клима); извънградско даже и до 8,5 е стигала, до 90-100 км/час скорост;
                  - Аз като го карам, неикономично, градско до 10,5-11; извънградско - максимум 11,7(при 140 км/ч, 3500 оборота, ...то повече и не може да вдигне);

                  Условия:асфалт;
                  Гориво: само от познат Лукойл, слагам добавка;
                  Зареждане: винаги до горе, което значи до 1 см ниво под капачката(е...малко изнервящо е за бензинджиите като ме гледат, ама...)

                  За куриоз: преди 2 дена, с Тойота авенсис дизел на 3 години и 67 000 км пробег, мотане 50 км в идеален() център, с нулиран бордкомпютър при зареждане - даде среден разход от 10,3 л/100 км!!!!!!...При това без Буш да ни е на гости.
                  Mitsubishi L200 DobbleCab

                  KTM XC 450 RW 2009
                  KTM 350 SX 2011

                  Коментар


                  • #10
                    До: MITSUBISHI PAJERO 2-ka (2.5tdi) заслужава ли си цената

                    колега, имаш ЛС
                    Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                    Mercedes w212 E350 4matic
                    Ducati Monster 600
                    O888795575

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X