Обява

Свий
Няма добавени обяви.

33ки или 35ци?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 33ки или 35ци?

    Гледам цените на гумите и 33ки и 35ци са общо взето на една цена. И взех да се замислям дали да не скоча на големия размер
    За капак има 35x11.50R15 - щото не държа на широки гуми

    Ха се га де. Кво мислите?
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

  • #2
    От: 33ки или 35ци?

    Колкото повече,толкова повече! 35!

    Коментар


    • #3
      От: 33ки или 35ци?

      Какво ще ги върти?мостовете ок,ами двг-то?

      Поздрави

      Коментар


      • #4
        От: 33ки или 35ци?

        +1 за 35ците. Карал съм и с двата размера и разликата не е голяма при еднаква ширина.
        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

        Коментар


        • #5
          От: 33ки или 35ци?

          И аз съм за 35ците,макар че ако са кални трудно ще се развъртат и няма да могат да се почистват добре,и не знам колко ти е вдигнат Нисана но сигурно ще се наложи или боди лифт или рязане на калниците за да не опират при сгъване на моста
          VEREYA MOTORSPORT TEAM

          Коментар


          • #6
            От: 33ки или 35ци?

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Гледам цените на гумите и 33ки и 35ци са общо взето на една цена. И взех да се замислям дали да не скоча на големия размер
            За капак има 35x11.50R15 - щото не държа на широки гуми

            Ха се га де. Кво мислите?
            Разбира се и аз съм за по големите, но да не стоят прекалено тесни. Ако може малко повече инфо от къде, какви марки и цени? Аз търсих и на всякъде ми казват че чакали стока.
            NISSAN PATROL GR

            OFFROAD CLUB 4x4 VRATZA

            Коментар


            • #7
              От: 33ки или 35ци?

              Каква е целта на занятието? За повечето случаи 33" са повече от достатъчни. ОК, на 35-ци ще се качиш още малко нагоре и ще изглеждаш по-внушителен, ама на този мотор ...

              Лично аз слязох на 32.
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #8
                От: 33ки или 35ци?

                Събирам мнения.
                Чаво, ти що не си отговаряш на скайпа

                Това което може да се вземе е БФГ, Силвърстоун или Максис. Силвърстоун не го внасят в България или поне аз не знам. В Ю Кей цените на 33 и 35 се различават с има няма 10-20 паунда.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #9
                  От: 33ки или 35ци?

                  Хм странен въпрос.Много зависи от целта а по мой спомени без някакво повдигане на твоя нисан 35 няма да влязат дори и на място а ако го подкараш с 35 доста неща ще ти артишат.Предвид терена в лозенска такива коловози сме ископали,че и на мето с 35 му е тегаво представиси на останалите какво им е скоро ще трябва 38 да слагаме за там но за навсякаде другаде и 31 стават особено за местата на които съм те засичал.А и имай предвид,че на този нисан с този двигател 35 в повечето случай голените гуми му пречат и други нисани с еднаква шарка се карат и по лесно и по смислено.Ако е патрул и не е за хард употреба или за конкретно трасе просто няма смисъл с този мотор проблем който ние поетапно ще разрешим мето скоро ще стартира с нещо много силно и тогава ще ти кажа с новия мотор как е с 35 ците аз в момента съм с 32 ки и май това ме задоволява.
                  Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                  Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                  Sofrace Offroad Team

                  Коментар


                  • #10
                    От: 33ки или 35ци?

                    35 ще ти заспят на Нисана и 2.8 има сила да ги върти.
                    Николай Георгиев 0+
                    тел.0887357722

                    Коментар


                    • #11
                      От: 33ки или 35ци?

                      33''
                      Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                      Drag Grand Canyon Daily
                      Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                      LZ1JYM

                      Коментар


                      • #12
                        От: 33ки или 35ци?

                        Пепи 35-ци ще ти дойдат множко , отделно трябва да направиш бодилифта за тях
                        Лудак

                        Коментар


                        • #13
                          От: 33ки или 35ци?

                          ++35ци!То и без това по често се кара на бавни ск.И за моя казваха че ще му е трудно да върти 34ките /реално 85 см./но ела го виж!Е наложи се яко рязане на ламарини но си струва!!!
                          driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                          Коментар


                          • #14
                            От: 33ки или 35ци?

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            Събирам мнения.


                            Това което може да се вземе е БФГ, Силвърстоун или Максис. Силвърстоун не го внасят в България или поне аз не знам. В Ю Кей цените на 33 и 35 се различават с има няма 10-20 паунда.
                            Силвърстон внася Вромос ,35ца към 550лв.Колкото до размера знаеш, зависи от ''целта на заниятието''.Каква им е цената в ЮК,може да се организираме за по 1 комплект.
                            "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
                            Кольо.

                            Коментар


                            • #15
                              От: 33ки или 35ци?

                              То 35-ци - добре, ама преди тях "модифицирането" на ламарините няма да е достатъчно.
                              НЕкакъв лифт ще се наложи.
                              На Дънди дългата база с 8 инча окачване не мина без орязване.
                              Life is too short to drive dull cars!

                              Fight global warming !
                              ... turn on your A/С !

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X