Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KTM Adventure срещу BMW GS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: KTM Adventure срещу BMW GS

    Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
    Тръгнал на сбирка и решил да мине на пряко.



    А пък за мотора на тоя ,нямало място в двора на сбирката.

    Бах мамаму по такъв път ( като на първия клип) видех един да минава с Вираго без проблем! Пък за местата в двора нищо чудно че си ги пазят за марката, а паркирал отвънка а се изсрал некой кон отпреде му та на сутринта да требва да вика пътна помощ да го извади от лайната!
    "Do not correct a fool, for he will hate you;
    Correct a wise man, for he will appreciate you."

    Коментар


    • От: KTM Adventure срещу BMW GS

      Кой ще се познае
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:39813892_1798768153503936_629273315147513856_n.jpg
Прегледи:1
Размер:93.0 КБ
ID:5796922

      Коментар


      • От: KTM Adventure срещу BMW GS

        Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
        Кой ще се познае
        Аз се познавам.
        Това ми е максимума в живота, и само при нужда: кетъринг + консерви с Пиринско. Друг зор немам:

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180819_130048290.jpg
Прегледи:1
Размер:213.2 КБ
ID:5796923
        Публикувайте отговор

        Коментар


        • От: KTM Adventure срещу BMW GS

          Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
          Кой ще се познае
          [ATTACH=CONFIG]966992[/ATTACH]
          Сектата тренира здраво , не жали материал. Владич по-добре да не гледа.

          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

          Коментар


          • От: KTM Adventure срещу BMW GS

            Готино е. Богати хора се забавляват... Аз такова нещо никога не бих причинил на мотора си.
            Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
            Златомир Попов - Forry

            Коментар


            • От: KTM Adventure срещу BMW GS

              Е що бе? Зависи колко заплати ти струва.
              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

              Коментар


              • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                Не е чак толкова до парите... Аз просто не обичам да троша зорлем, каквото и да е, и да изпитвам удоволствие от това. Така съм възпитан.
                Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                Златомир Попов - Forry

                Коментар


                • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                  И двете трибуквени фирми действат по един и същи начин. Яки реклами с яки клипчета , продадат си скъпите мотори , пък после направят сбирка "счупи си мотора"

                  В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                  Коментар


                  • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                    Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                    Кой ще се познае
                    [ATTACH=CONFIG]966992[/ATTACH]
                    Ето я и предисторията...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-20180824-WA0000.jpg
Прегледи:1
Размер:216.4 КБ
ID:5796995

                    Коментар


                    • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                      Аз се познавам в тая карикатура (първата)... купих си GS Adventure заради ергономиката, ‘щот съм 2 метра, а на чопър няма да ме видят никога. Нямах нито желание нито амбиции да карам offroad под каквато и да е форма. А легендите на родния offroad ме сочеха с пръст ‘щото съм позьор... после залитнах в тая посока и си взех леко, наточено едноцилидрово КТМ и някакси нищо не се промени - бях си същия позьор, който не може да кара offroad, но “легендите” бяха спокойни, защото се вписвах в стереотипа, беше абстракция която разбираха.

                      Знам, ще горя в ада затова че карам gs по пътищата, но не мога да разбера вас какво ви бърка другите как се забавляват?

                      Хайде всички в един глас: уууууууууууууууууууу!
                      You'll never find out - I got no key hole....

                      Коментар


                      • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                        Ами ние точно това правим в тази тема , забавляваме се. Вярно , че е на чужд гръб , но и БМВ , и КТМ точно това правят , забавляват се на чужд гръб. Пък и нали били най-разпространените мотори , затова постоянно има и рисувани и игрални забавления. Но да не спамиме темата.

                        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                        Коментар


                        • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                          Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
                          Ами ние точно това правим в тази тема , забавляваме се. Вярно , че е на чужд гръб , но и БМВ , и КТМ точно това правят , забавляват се на чужд гръб. Пък и нали били най-разпространените мотори , затова постоянно има и рисувани и игрални забавления. Но да не спамиме темата.


                          Разбрах. В единия случай сме за подигравка, защото не ги изкарваме от пътя, в другия случай сме за подигравка защото ги изкарваме от пътя.

                          Май други неща ви тормозят, но важното е да е чужд гръб и да си вярвате.
                          You'll never find out - I got no key hole....

                          Коментар


                          • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                            И на мен забавлението ми е в гледане на такива филмчета, и то само от време на време. Моят мотор, както писах и по-горе в подобни "забавления" никога няма да го вкарам. Даже и Адвенчър да имам ще го вадя от асфалта изключително рядко, само когато няма, от къде другаде да се мине, но в никакъв случай не и с минаване по някакви полигони за мотокрос.
                            Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                            Златомир Попов - Forry

                            Коментар


                            • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                              Стига плюхте по GS-a! Шестотин и педесетицата не се притеснява от черно...

                              Коментар


                              • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                                ха ха ми то и аз се забавлявам да гледам,ама само с гледане /май/ не става? както и да е исках да кажа, че досега не съм видял да има такива организирани "газения" през гори и поля в бг. или аз съм ги изтървал?...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X