Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Г-КЛАСА 300 АВТОМАТИК

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Г-КЛАСА 300 АВТОМАТИК

    Здравейте колеги,
    имам една Г класа, 98г. 3000, бензин, но е автоматик. Въпроса ми е възможна ли е смяна на кутията с ръчна и горе-долу колко излиза ?
    С тази върви перфектно, но аз не съм привърженик на автоматите! Мерси предварително.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0171.jpg
Прегледи:5
Размер:189.1 КБ
ID:5919888
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!
    YAMAHA YZF426 '02; YAMAHA R6 '05

  • #2
    От: Г-КЛАСА 300 АВТОМАТИК

    Сменя се и около 3000-5000лв. ще ти излезе всичко, зависи какво влагаш и как намериш частите.

    Коментар


    • #3
      От: Г-КЛАСА 300 АВТОМАТИК

      а задалжително ли трябва да е от г класа кутията или става и от други мерцедеси?
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!
      YAMAHA YZF426 '02; YAMAHA R6 '05

      Коментар


      • #4
        От: Г-КЛАСА 300 АВТОМАТИК

        Става и от други, но най-добре е да бъде от Г-класа, защото на Г-класата кутията е GETRAC, т.е. около 10 пъти по-здрава от обикновенните!
        Друга не лоша алтернатива е от БУС!

        Коментар


        • #5
          От: Г-КЛАСА 300 АВТОМАТИК

          Мерси колега, на мен ми е за продаване.
          За това искам да я сменям, малко хора искат автоматик и си мисля, че с ръчна по лесно ще се продаде.
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!
          YAMAHA YZF426 '02; YAMAHA R6 '05

          Коментар


          • #6
            От: Г-КЛАСА 300 АВТОМАТИК

            Според мен с автоматика ще се продаде по-лесно!
            Аз кола за возене с ръчка не бих си купил!

            Коментар


            • #7
              От: Г-КЛАСА 300 АВТОМАТИК

              Да ти кажа чесно незнам беше пусната за продаване звъняха доста хора ,но като чуят автоматик и бензин, затваряха телефоните и аз незнам вече!!!
              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!
              YAMAHA YZF426 '02; YAMAHA R6 '05

              Коментар


              • #8
                От: Г-КЛАСА 300 АВТОМАТИК

                Първоначално публикуван от ramzito Преглед на мнение
                Мерси колега, на мен ми е за продаване.
                За това искам да я сменям, малко хора искат автоматик и си мисля, че с ръчна по лесно ще се продаде.
                Те малко останаха тия с предразсъдъците за автоматика.
                Ако е читав не го сменяй,мисля,че по лесно ще го продадеш така-това е моето мнение не искам да ангажирам никой с него.
                Успех !

                Коментар


                • #9
                  От: Г-КЛАСА 300 АВТОМАТИК

                  Първоначално публикуван от weezy Преглед на мнение
                  Те малко останаха тия с предразсъдъците за автоматика.
                  Ако е читав не го сменяй,мисля,че по лесно ще го продадеш така-това е моето мнение не искам да ангажирам никой с него.
                  Успех !

                  меси колега но просто няма каде да го карам нямам никакво време а само за градски условия (за кафенце)не си заслужава да го държа иначе е читава джипка и то доста
                  ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!
                  YAMAHA YZF426 '02; YAMAHA R6 '05

                  Коментар


                  • #10
                    От: Г-КЛАСА 300 АВТОМАТИК

                    Е кажи цена и пусни някоя снимка, де.
                    Иначе 98г е електронен автомат и ДАС 3. С малко фантазия може и далеч по-еФтино да ти легне смяната. Кардана е кофти за намиране. Кутията е по-лесна.
                    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                    Към модераторите-А изтрийте го сега.
                    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                    Коментар


                    • #11
                      От: Г-КЛАСА 300 АВТОМАТИК

                      Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                      Е кажи цена и пусни някоя снимка, де.
                      Иначе 98г е електронен автомат и ДАС 3. С малко фантазия може и далеч по-еФтино да ти легне смяната. Кардана е кофти за намиране. Кутията е по-лесна.
                      колега мисля че темата не подходяща за цени или други работи сварзани с продажба все пак съм малдщи учасник и без разрешение не мога да пиша!от темите който изчетах в форума ясно се вижда че ти разбираш доста, ако имам път към пловдив ще ти се обадя да пием по една бира и да ми дадеш някой друг съветНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0171.jpg
Прегледи:5
Размер:189.1 КБ
ID:5257973Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0173.jpg
Прегледи:5
Размер:134.6 КБ
ID:5257974
                      Последно редактирано от ramzito; 06-03-11, 09:46. Причина: правописна грешка
                      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!
                      YAMAHA YZF426 '02; YAMAHA R6 '05

                      Коментар


                      • #12
                        От: Г-КЛАСА 300 АВТОМАТИК

                        Не разбирам доста. Аз си правя само мойта джипка и помагам на приятели с каквото може. Каквото знам е за близките модели. Тая дълга база не и трябва ръчка. Няма да стане за траял. Най добре я излъскай и я направи за кафенето. По-лесно ще се продаде.
                        Иначе джипа е интересен. Дай цена. Ако има проблем, модераторите ще я изтрият.
                        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                        Към модераторите-А изтрийте го сега.
                        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                        Коментар


                        • #13
                          От: Г-КЛАСА 300 АВТОМАТИК

                          Здрасти колега ramzito,

                          мен също ме интересува цената на Г класата, както и малко технически данни...Не мога да ти пусна ЛС, явно защото си нов....Така че тук в темата или на лично може да ми напишеш и на мен цена, техн. състояние, оборудване...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Г-КЛАСА 300 АВТОМАТИК

                            колеги както бях писал в предния пост темата не е за продажби и т.н. който иска да се свърже с мен може на скаип:Ramzi_21 емайл autopep@abv.bg
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!
                            YAMAHA YZF426 '02; YAMAHA R6 '05

                            Коментар


                            • #15
                              От: Г-КЛАСА 300 АВТОМАТИК

                              Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                              Не разбирам доста. Аз си правя само мойта джипка и помагам на приятели с каквото може. Каквото знам е за близките модели. Тая дълга база не и трябва ръчка. Няма да стане за траял. Най добре я излъскай и я направи за кафенето. По-лесно ще се продаде.
                              Иначе джипа е интересен. Дай цена. Ако има проблем, модераторите ще я изтрият.
                              няма проблем тя е лъсната но на снимката ходих да пробвам гумите аз не сам такав голям привържаник на джипове карам мотори по калта!намерих те в скайп и ти писах едно съобщение с малко въпроси
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!
                              YAMAHA YZF426 '02; YAMAHA R6 '05

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X