Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Домашна хлебопекарна и рецепти за нея/пробвани/!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Домашна хлебопекарна и рецепти за нея/пробвани/!

    Хора, тази вечер се запътих да купувам хлебопекарната, влизам в Техномаркет, отивам на рафтовете с въпросните машиники ...........и що да видя, всичко от братски Китай. Само една полска. Мулинекс не е ли френска марка?? Имам два уреда от същата марка и на двата пише "маде ин Франсе", но са купувани преди 12години.
    Преди да вляза в Техномаркет бях в Кауфланд и гледах няква машинка марка, нещо със ес почваше, но на нея пише, че е германска. Цената и беше 140лв.
    Тази вечер ще умувам и ще видя утре какво ще реша.
    Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
    Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

    Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

    Коментар


    • #32
      От: Домашна хлебопекарна и рецепти за нея/пробвани/!

      Всичко вече е Чайна, братле, аз имам миксер "Мулинекс", прибран от немски тротоар в далечната '92, френски, изхвърлен без бъркалките/каквито паснаха от гедерейски умрял за година/.До ден днешен дори четки не съм сменял, а го юркат моите доста напористо.
      Пекарната ми машина е "Мулинекс", иначе китаец/то кое ли не е вече/, осланяй се на по-голяма гаранция и пазарувай.
      Това е само мнение, разбира се, ти си решаваш.

      Коментар


      • #33
        От: Домашна хлебопекарна и рецепти за нея/пробвани/!

        Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
        Хора, тази вечер се запътих да купувам хлебопекарната, влизам в Техномаркет, отивам на рафтовете с въпросните машиники ...........и що да видя, всичко от братски Китай. Само една полска. Мулинекс не е ли френска марка?? Имам два уреда от същата марка и на двата пише "маде ин Франсе", но са купувани преди 12години.
        Преди да вляза в Техномаркет бях в Кауфланд и гледах няква машинка марка, нещо със ес почваше, но на нея пише, че е германска. Цената и беше 140лв.
        Тази вечер ще умувам и ще видя утре какво ще реша.
        Всичко, което не е китайско е менте - вервай ми! Нищо не се произвежда в Германия, особено пък за тукашния пазар. Точно тази дето ти я представят за германска не я пипай. Правилна е препоръката да гледаш гаранционния срок, щом имат дупе да пишат пет години (примерно), значи имат нещо предвид.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • #34
          От: Домашна хлебопекарна и рецепти за нея/пробвани/!

          И нашата е китайска. Това не трябва да те притеснява, защото сериозните фирми поддържат високи стандарти за качество в китайските си заводи. Трудно ще намариш нещо с гаранция повече от 2 години.Обикновено по-дълги гаранции дават марки, които не са се доказали на пазара. Всичко друго е от лукавого.
          Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

          Коментар


          • #35
            От: Домашна хлебопекарна и рецепти за нея/пробвани/!

            Сладката стават за час и половина и са страхотни и достатъчно държеливи правя различни всяка година малко количество да има за палачинките.
            --------------------------------------------------
            [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

            Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
            [/FONT]

            Коментар


            • #36
              От: Домашна хлебопекарна и рецепти за нея/пробвани/!

              Мислих, мислих и нали съм с Габровски корен реших, че щом всичко е китайско и магазинерката каза, че се плаща горницата за марка реших да взема нещо по тънко.
              Уж щеше да е подарък за 8 март, ама не се стърпях и решихме днес да вземем.
              НЕО, едно към едно с мулинекс OW-1101, с тази разлика, че няма книжка с рецепти.
              Та ако някой има такава или диск за тази машинка моля да го сподели с мен.
              Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
              Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

              Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

              Коментар


              • #37
                От: Домашна хлебопекарна и рецепти за нея/пробвани/!

                Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                1. Брашно 605 гр
                2. Олио две супени лъжици или 15гр
                3. 1 яйце домашно не знам колко ми излиза
                4. Четвърт кубче мая
                5. 7.5гр сол
                6. 7 гр захар
                7. Две супени лъжици кисело мляко домашно
                8. 230 мл вода

                Това е пробвано не еднократно рецептата работи перфектно машинката е мулинекс.
                По желоние може да добавиш чубрица или сминдух.
                За какъв грамаж е рецептата?
                Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                Коментар


                • #38
                  От: Домашна хлебопекарна и рецепти за нея/пробвани/!

                  Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                  ... с тази разлика, че няма книжка с рецепти. Та ако някой има такава или диск за тази машинка моля да го сподели с мен.
                  Е нали съм ти го пуснал по-горе PDF-а с рецептите.
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Домашна хлебопекарна и рецепти за нея/пробвани/!

                    Дочев, честито и подбирай брашната, да не си псуваш придобивката.
                    Което става/питка,хляб/ с блъскане 100 пъти, в хлебопекарната не е задължително.
                    Втаването е дълго, но месенето не е/100-те пъти ги няма/, с мая да компенсираш това, забрави, превтасва и става кюлче до средата на контейнера.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Домашна хлебопекарна и рецепти за нея/пробвани/!

                      Е хайде честито! Между другото, точно днес и "бабата" си е купила машинка - може да сте се засекли в магазина
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Домашна хлебопекарна и рецепти за нея/пробвани/!

                        Първоначално публикуван от Дочев
                        За какъв грамаж е рецептата?
                        За 1000 гр бърз основен хляб.
                        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                        0878 79 20 61 Борис

                        Коментар


                        • #42
                          От: Домашна хлебопекарна и рецепти за нея/пробвани/!

                          Ето това е отмяната на стоте удара.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI2602.jpg
Прегледи:1
Размер:100.8 КБ
ID:5257598
                          Това е в момента.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI2603.jpg
Прегледи:1
Размер:58.2 КБ
ID:5257597
                          А го правя от това, пък какво ще излезе ще видим!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI2606.jpg
Прегледи:1
Размер:223.1 КБ
ID:5257599
                          Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                          Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                          Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                          Коментар


                          • #43
                            От: Домашна хлебопекарна и рецепти за нея/пробвани/!

                            чЧестито, със здраве да я ползвате.
                            Пробвал ли е някой да направи козунак в нещо такова.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Домашна хлебопекарна и рецепти за нея/пробвани/!

                              Първоначално публикуван от figaro07
                              Пробвал ли е някой да направи козунак в нещо такова.
                              Пробвано е и става чудесен, но жената трябва да се върне да каже къде са прибрани.
                              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                              0878 79 20 61 Борис

                              Коментар


                              • #45
                                От: Домашна хлебопекарна и рецепти за нея/пробвани/!

                                Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                                Ето това е отмяната на стоте удара.[ATTACH=CONFIG]306137[/ATTACH]
                                Това е в момента.[ATTACH=CONFIG]306136[/ATTACH]
                                А го правя от това, пък какво ще излезе ще видим![ATTACH=CONFIG]306138[/ATTACH]
                                Стана еи?!
                                Имам забележки, но те са от главата ми. Стори ми се, че е малко водата и долях още 50мл. Явно като я пуснеш и не трябва да я надничаш!
                                С продукти за 750гр., нормално до къде се пълни тавичката - след изпичане?
                                Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                                Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                                Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X