Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От скоро с 4х4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От скоро с 4х4

    Здравеите колеги.От скоро имам Фронтера 2.3 днес е качих на една преспа сняг и като погледнах предно ляво колело не варти,опитва се но неможе,другите 3 копаят но не иэлиэа от снега.

  • #2
    От: От скоро с 4х4

    Тоя модел е така.Не е повреден.
    А и доста други модели джипове са така.
    За да въртят всички колела независимо от настилката трябват блокажи на диференциалите, а твоя има само самоблокиращ заден диференциал (LSD) и то не се знае колко работи.Джиповете с блокажи на всички диференциали, по принцип не са много.Но пък на всички могат да се сложат допълнително блокажи(не са евтини).
    В този форум има много и обширна информация за системите на задвижване на различните джипове.Съветвам те, ако имаш желание да разбереш нещата, да започнеш да четеш от началото.Всичко е обяснявано многократно и едва ли ще получиш отговор на такива общи въпроси, които са често коментирани и можеш да ги потърсиш и прочетеш(има търсачка в горния десен ъгъл).Ако си що годе технически грамотен, ще научиш много лесно много неща, които биха ти били от полза.
    Иначе честито за джипката, и все пак внимавай къде я вкарваш тя не е танк и си има граници на възможностите.
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • #3
      От: От скоро с 4х4

      Е какво толкова е станало. Нормално поведение!
      Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

      А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

      Коментар


      • #4
        От: От скоро с 4х4

        Благодаря эа одговорите.От скоро го имам и сега навлиэам в нещата

        Коментар


        • #5
          От: От скоро с 4х4

          Някъде тук беше написано - "Това, че си 4х4, не означава, че можеш да минеш навсякъде". Имай го предвид!
          ОФА КБ 2.0 '95

          Коментар


          • #6
            От: От скоро с 4х4

            Първоначално публикуван от wsi4koznaj Преглед на мнение
            Някъде тук беше написано - "Това, че си 4х4, не означава, че можеш да минеш навсякъде". Имай го предвид!
            Като я "закопае" няколко пъти - ще си има едно на ум!
            Казано е:
            -"Обичай ближния",
            щото ако заобичаш далечния... баси транспортните разходи!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X