Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да се запиша да тренирам мотокрос?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как да се запиша да тренирам мотокрос?

    Здравейте ,първо да кажа ,че съм на 13г и мн. искам да се занимавам с мотокрос (просто това е моята мечта).Имам няколко въпроса.
    Как мога да се запиша в клубът ?
    Нужно ли е да имам мотор ?
    Каква е таксата ?
    Кога се провеждат тренировките ?
    Последно редактирано от viki terzieva; 21-02-11, 15:13.

  • #2
    От: Как да се запиша да тренирам мотокрос?

    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=51368
    [LEFT][URL="http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/"][COLOR=#0000ff]http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/[/COLOR][/URL] :arrow:[/LEFT]
    [LEFT][URL]http://forum.mobile.bg/member/FreestyleR/[/URL] :arrow:[/LEFT]

    Коментар


    • #3
      От: Как да се запиша да тренирам мотокрос?

      защо във Варна няма

      Коментар


      • #4
        От: Как да се запиша да тренирам мотокрос?

        Имам във Варна Хващаш по Аспаруховия мост посока кв.Аспарухово.....щом влезеш-хващаш първата пресечка в ДЯСНО-за месността Джанавара.След като се изкачиш до там ще видиш пистата и вече ще говориш с хората къде става записването,как,кога се тренира и т.н. и т.н.

        Коментар


        • #5
          От: Как да се запиша да тренирам мотокрос?

          А аз да попитам дали има някой севлиевец, който може да види дали има потенциал в мен, защото и на мен ми се кара мотокрос късно е, ама искам да се пробвам, но не познавам никой, който може да ми помогне тук!

          Коментар


          • #6
            От: Как да се запиша да тренирам мотокрос?

            Нали имаш мотоциклет, отиди на пистата и карай. Като изгориш няколко резервоара и научиш елементите започни да караш на серии по 25-30 мин. Като започнеш да не се задъхваш и уморяваш хвани някой да ти мери времената обиколка по обиколка. И ако с всяка измината обиколка не намаляваш темпото, а намаляваш времето, значи има потенциал в теб.Ако всичко е така както ти го написах, ще те забележат, не се безпокой.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #7
              От: Как да се запиша да тренирам мотокрос?

              Мотоциклета ми е ендуро и не е за крос дали има някакъв начин да ми дадът един за няколко обиколки и да ме видят що за карач съм?

              Коментар


              • #8
                От: Как да се запиша да тренирам мотокрос?

                Няма. Поне не и непознат. Вероятността да се пребиеш е голяма и никой няма да рискува (да не говорим, че може и мотора да потрошиш).
                А и ти какво очакваш да покажеш с мотор, който никога не си карал. Карането на писта не е като по полянките.
                Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                Коментар


                • #9
                  От: Как да се запиша да тренирам мотокрос?

                  Знам, но съм свикнал на мощност и скокове карал съм 450тка ктм крос и съм го изпъвал и скачал с него. Вече не знам дали някой от Севлиево ще иска да приказва с мен и да направим нещо, защото и на мен ми е мечта

                  Коментар


                  • #10
                    От: Как да се запиша да тренирам мотокрос?

                    Чакай сега, аз преди доста години отидох на пистата в Троян, за да покарам АТВ работно 4х4. Покарах си и никой не ме спря. Нормално е да си караш своята машина независимо, че не е пригодена за мотокрос. Като ми даде хондата си Ники Йовчев на пистата в Порой я карах само на първа и втора скорост, и само 1 път на е права включих 3-та, ама не посмях да дам много газ.И като си свикнал на мощност и скокове имаш ли необходимата издържливост?
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • #11
                      От: Как да се запиша да тренирам мотокрос?

                      Мисля, че да попринцип трудно се уморявам. Догодина ако никой не знае какво да правя ще взема един крос 125 кубика и ще се пробвам на пистата

                      Коментар


                      • #12
                        От: Как да се запиша да тренирам мотокрос?

                        И нещо друго. Дори и да имаш невероятен потенциал (в което без да се обиждаш мнооого силно се съмнявам), какво очакваш да се случи ако някой те забележи ?
                        Дори и нашите топ топ съсзатели се чудят от къде да намерят пари да се състезават (99% всичко е борба на семействата им).
                        Много не следя изявите на нашите момчета по мотокрос ама освен Печето не знам за друго момче привлечено към чуждестранен отбор (най-вероятно бъркам де). Но и да има , не са повече от 5-6.
                        Така, че ако мама и тати нямат яко кинти не очаквай някой да тръгне да се занимава с теб (още повече вече си дърто магаре )
                        Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                        Коментар


                        • #13
                          Re: От: Как да се запиша да тренирам мотокрос?

                          Първоначално публикуван от rdlegy Преглед на мнение
                          Знам, но съм свикнал на мощност и скокове карал съм 450тка ктм крос и съм го изпъвал и скачал с него. Вече не знам дали някой от Севлиево ще иска да приказва с мен и да направим нещо, защото и на мен ми е мечта
                          На мен пък ми е мечта да карам космически кораб, карал съм иж пранета, така че може да се каже, че познавам космоса...някой ще ми даде ли ракета за едно кръгче?
                          Пич, много ти е интересна логиката. На мотокрос трасе не съм въртял, но има 2-3 карания на Калояново и мога да ти каже, че няма нищо общо с това да навъртиш масура на някоя права.
                          А и дори да си най-големия роден талант, без да има някой който да ти покаже кое как се прави, нищо няма да направиш.
                          Все пак ако не е да си чешем езиците, всеки който иска да пробва и да се научи да кара мотокрос или ендуро си има училище - Balkan Orange Adventures.
                          Ходили сме с брат ми там на ендуро училище веднъж, два часа мисля че беше, и мога да кажа че за тези 2 часа научих много, въпреки че преди това си мислех че горе долу мога да карам, а и имах 6-7г. стаж на асвалт.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Как да се запиша да тренирам мотокрос?

                            Първоначално публикуван от rdlegy Преглед на мнение
                            Мисля, че да попринцип трудно се уморявам. Догодина ако никой не знае какво да правя ще взема един крос 125 кубика и ще се пробвам на пистата
                            Може да пробваш и в Плевен супермото.
                            Диян Димитров

                            Коментар


                            • #15
                              От: Как да се запиша да тренирам мотокрос?

                              Има 2 изисквания на всякъде,да имаш мотор и по 2000лв.на месец за бензин, части, треньор иииииии още.
                              На ден трябва да изгаряш минимум 2 резервоара бензин за да излезе нещо от теб.
                              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X