Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смях на собствен гръб

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Смях на собствен гръб

    Имам Рейнджър 2007 г и от момента на закупуването ми е било интересно защо има оригинално кука за теглене само отпред . Дали конструкторите не са решили да се осигурят автомобила винаги да може да бъде изтеглен а за да не може да бъде повредена "крехкавата му" конструкция разрушена да не може да тегли ?
    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

  • #2
    От: Смях на собствен гръб

    Здравей колега,
    Хумора ми хареса, но предната кука е законно необходима за да може да се изтегли пикапа когато пречи на движението (леките коли са комплектувани с кука в багажника която се завива в предната броня при нужда). В руският форум има няколко оплаквания от разрушени скоростни кутии при теглене на закъсали джипове с предната кука и на заден ход. За разлика от доста джипове пикапите не са окомплектовани заводски с тегличи, но има добри предложения за тази цел:
    - тегличи предлагат Bosal
    - задни брони с теглич предлагат ARB; TJM и PIAK
    Аз също съм на път да заменя бутафорната задна броня с по-функционален вариант
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:302MWrapStepTow.jpg
Прегледи:1
Размер:22.0 КБ
ID:5254150

    Коментар


    • #3
      От: Смях на собствен гръб

      И аз сериозно съм се замислил за теглич ама още не съм открил какво ще тегля .
      По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

      Коментар


      • #4
        От: Смях на собствен гръб

        Добре де обяснете що няма теглич отзад. Карам служебна Тойота Хайлукс която също няма теглич отзад- а защо не знам ?
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • #5
          От: Смях на собствен гръб

          За да можеш, като те помоли някой приятел да го дръпнеш да му откажеш с думите "Нямам къде да те закача", а той да реши че го лъжеш и да ти се сърди един месец.

          Коментар


          • #6
            От: Смях на собствен гръб

            Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
            Добре де обяснете що няма теглич отзад. Карам служебна Тойота Хайлукс която също няма теглич отзад- а защо не знам ?
            Защото е много по вероятно да се строши и да се наложи да бъде теглена отколкото да може да дръпне нещо защото ако се напъне може тя да аварира !
            По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

            Коментар


            • #7
              От: Смях на собствен гръб

              Що да се чупи нали Тойотите са здрави и не се чупят. До сега 50000км няма проблеми а доста я напъвам в планината. А за теглене вече няколко пъти отказвам.
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X