Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сдобих се с Nissan Patrol Y260 2.8 TD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сдобих се с Nissan Patrol Y260 2.8 TD

    Здравейте, преди няколко дни купих нисана от inox. Предстоят няколко ремонта, единия е смяна на хидравличните повдигачи (поръчани са вече и чакам да пристигнат тези дни), смяна на вискомуфата, смяна на съединителя, няколко карета, една щанга, отечки в ел. система. Е предполагам, ще изникнат и други неща, но това е за сега което се знае.

    Предстои да се смени окачването с Trail Master, както и монтаж на лебедка 9500lb.

    Търся да купя вискомуфата, както и молба да ми кажете добър жичкаджия, за ел. системата.

    Искам и да благодаря на Митко/fulda/, за помоща при прегледа на колата, на братя Петрови за съветите и помоща при намирането на някои части. Хората взеха присърце моите проблеми и помогнаха на неразбиращия да вземе правилното решение

    Благодаря Ви предварително
    Nissan Patrol Y260

  • #2
    Re: Сдобих се с Nissan Patrol Y260 2.8 TD

    Честито!

    За ремонтите, окачването (2.5") и лебедката - с нетърпение очакваме отзиви!

    За тоците - съвет от мен ( и сигурен съм от много колеги тук) отиди при Севдо /Disem/ от форума. Той ще свърши добра и прецизна работа.

    За вискомуфата - отново Пламен (Петров) може да ти даде информация. Те смениха на тяхната 260-тка. Но защо не помислиш и за вариант с електровентилатори. В този случай обаче аз бих си ги купил нов (нови), цената не е фрапираща - бях преди време с Йори във Вебасто (Враждебна).

    Успех!

    Коментар


    • #3
      Re: Сдобих се с Nissan Patrol Y260 2.8 TD

      Честито,

      Много безаварийни километри и радост!

      Красавец е Патрула, радвам се, че все пак тази готина джипка отиде в съмишленик и ценител.

      Поздрави
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • #4
        Re: Сдобих се с Nissan Patrol Y260 2.8 TD

        Благодаря ви

        Веднага щом нисана се ремонтира и окомплектова, ще се присаединя в някоя софт разходка. Имам много да уча, нямам грам опит извън пътя и полека лека под вещи съвети, се надявам да навлезна в нещата. А и със сигурност, ще намеря и много нови приятели.

        Yaro, и аз се замислих за ел. вентипляктор и все още се двоумя. Но най-вероятно, ще сменя вискомуфата, в случая не е определяща цената. За ел. системата, веднага след като приключа с ремонтите, ще се свържа със Севдо и се надявам да помогне.
        Nissan Patrol Y260

        Коментар


        • #5
          Re: Сдобих се с Nissan Patrol Y260 2.8 TD

          Честито и от мен! Страхотна придобивка имаш в гаража да я караш, докато ти омръзне
          Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
          Mercedes w212 E350 4matic
          Ducati Monster 600
          O888795575

          Коментар


          • #6
            Re: Сдобих се с Nissan Patrol Y260 2.8 TD

            Честито и от мен! Патрола е наистина красавец и се радвам че ще излиза от асфалта, където му е мястото
            VARADERO SD2

            Коментар


            • #7
              Re: Сдобих се с Nissan Patrol Y260 2.8 TD

              Честито и от мен.Мисля че си направил правилния избор.Много безаварийни километри и успех.За виското-02/9311228-маг. за японски части на ул. "Христо Ботев" близо до бул. "Сливница". Мисля че там имат и цената е около 220-250лв.Дано да съм бил от полза.Още веднъж честито.
              NISSAN FOREVER
              -----------------------------------------------------------------------------
              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

              Коментар


              • #8
                Re: Сдобих се с Nissan Patrol Y260 2.8 TD

                Благодаря за добрите пожелания на всички

                lubashki777, благодатря за информацията, обадих се в магазина който си споменал, цената за моя модел патрол е 280лв. Но вече намерих чрез познат, на по-ниска цена.

                Тия дни колата влиза в бокса и няма да излезне от там докато не и "mount-на" ново окачване (Trail Master 2.5"), лебедка и сменя хидравличните повдигачи и виско муфата.
                Разбира се, когато имам възможност, ще снимам и поствам тук снимки
                Nissan Patrol Y260

                Коментар


                • #9
                  Re: Сдобих се с Nissan Patrol Y260 2.8 TD

                  Първоначално публикуван от Morital Преглед на мнение
                  ...Тия дни колата влиза в бокса и няма да излезне от там докато не и "mount-на" ново окачване (Trail Master 2.5"), лебедка и сменя хидравличните повдигачи и виско муфата.
                  Разбира се, когато имам възможност, ще снимам и поствам тук снимки
                  Браво, Боби! Очакваме резултатите, снимай и пиши тук!..

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Сдобих се с Nissan Patrol Y260 2.8 TD

                    Корава машина!
                    Да ти е честита!
                    В подходящи ръце
                    може много!Успех!
                    Да живей куманизъма!

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Сдобих се с Nissan Patrol Y260 2.8 TD

                      Честито,да си го караш със здраве и безаварийно.

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Сдобих се с Nissan Patrol Y260 2.8 TD

                        Честито колега , много интересни километри с тая кола...
                        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Сдобих се с Nissan Patrol Y260 2.8 TD

                          Днес нисана влезна в бокса. Смяна вискомуфа и хидравлични повдигачи.
                          Тъй като монтажа на окачването, ще се забави с около месец , след това влиза за преглед и пооправяне на ел. системата и някои дребни неща, както и монтаж на допълнителни светлини.
                          Nissan Patrol Y260

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Сдобих се с Nissan Patrol Y260 2.8 TD

                            Колеги, куплунзите (клемите) на фаровете са дали фира, все едно мечка гризли ги е дъвкала. Фарчетата светят, но от време на време трябва да слизам и да почуквам по стъклото на фара, щото гасне или да мина през някоя дупка за да светнат . Което пак е вариянт (дупки много ), ама не си е работа, ако ги запълнят всичките..к'во правя.... Става въпрос за тези, в които влизат 3 кабела (за комбинираните крушки къси/дълги). Кажете моля, къде мога да намеря такива клеми. Друг проблем е че не светят задните фарове, когато включа на задна. Ток не достига до крушките. Жичкаджията каза канал и да се провери дали работи датчика на скоростната кутия и ако той работи, тогава да се търси проблема по трасето. Благодаря предварително.
                            Nissan Patrol Y260

                            Коментар


                            • #15
                              Re: Сдобих се с Nissan Patrol Y260 2.8 TD

                              клеми за Н4 има по разните магазини за аксесоари
                              LR RR Classic VM2.5

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X