Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Няколко въпроса относно марка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Няколко въпроса относно марка

    Колеги,привет,нов съм във форума. Ориентирах се към супермото, сега за лятото особено.Искам да попитам за тъзи марка VOR и по-конкретно относно модела 503. Интересува ме намират ли се части, скъпи ли са, каква е марката изобщо с какви двигатели са и относно качеството. А относно модела ме интересува по-конкретно за него има ли части и горе долу какъв разход има. Търсих в чичко гугъл и намерих за 503 каквото ме интересува само разход не. И така колеги може да ме насочите и към някое друго интересно супер мото, като главната цел е да се развозвам по града с него. И да се оборудвам и с едни обръчи и рошави гуми да карам чат пат по чукарите. Но главно ще да е за града и около 200-600цц

  • #2
    От: Няколко въпроса относно марка

    Части за този модел няма,и ако има са скъпи,също така този модел е един от най екзотичните и доста чупливи модели,а щом те притеснява разходът се ориентирай към нещо по малко.
    Киа Спортидж-2.0-16V-128к.с

    Коментар


    • #3
      От: Няколко въпроса относно марка

      Ами, кофти с частите. Разхода не, че ме притеснява просто исках да знам колко горе долу.
      Колеги предложете още някои мотор в диапазон 200-600 кубика.

      Коментар


      • #4
        От: Няколко въпроса относно марка

        Ето ти модел и марка- Сузуки ДРЗ 400.Върви и с рошави гуми и със супермото /за пред кафенцата/ и те вози из града

        Коментар


        • #5
          От: Няколко въпроса относно марка

          Бягай далече от марката VOR
          SUZUKI DRZ SuperMoto

          Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X