Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помпа за съединител на Г 460

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помпа за съединител на Г 460

    Преди няколко дни се оказа , че педала на съединителя при продължително задържане в положение "натиснат" (примерно при маневриране или паркаране) отделя веднага от пода или даже по-лошо - започва да върви на скорост и за да изключиш скоростният лост трябва да дръпнеш душмански или ,ако не искаш да постъпваш така с любимото си Г , да изгасиш двигателя. При нормално каране и превключване без да се налага задържане на педала натиснат - проблеми нямаше. Смених маркучЕто , което отива от казанчето до помпата, защото явно беше набор на Г-то , като се надявах да е от него. Да, ама - не! Стигна се до извода , че е от помпите, като реших да тръгна от горната. Естествено намерих такава оригинална от "Ивайджет" за 475лв. , но ми се видя множко и като се разтърсих стигнах до "Атодинамик" - на цена от 120 лв. Супер се зарадвах, но радостта ми бе кратка, лостчето до педала се оказа доста по-дълго и нерегулируемо, но за сметка на това занитено за буталото за разлика от оригинала. Добре , че от "Аутодинамик" ми ми върнаха парите. Накрая с 300 зора намерих една гумичка (от Настев) и сега съм щастлив , всичко е ок, но се страхувам , че е временно, защото буталато май е поизносено и ще последва същия проблем след незнайно колко време. ....така, че ако някой има опит в това, или знае някъде по-нормални цени , моля да сподели.
    Последно редактирано от yankof; 18-02-11, 18:39.
    I want out !!!

  • #2
    От: Помпа за съединител на Г 460

    Като беше свалил помпата и беше разглобена, къде са снимките?
    Премери ли я отворена и затворена колко и е хода и дължината? А колко е дълга дръжката?

    Въй, въй. въй.

    Тая помпа сигурно става от 100 неща.

    Бутало ще направи бат' Нине, ама трябва или чертеж или мостра.
    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
    Към модераторите-А изтрийте го сега.
    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

    Коментар


    • #3
      От: Помпа за съединител на Г 460

      Ем да, забравих да снимам и понеже имах работа с джипа трябваше бързо да бъде сглобена тази ми ти помпа. Оня дето прави помпи( Настев), каза ,че буталото е износено до 18.5мм, а трябвало да е 19.0 (или нещо такова)...и ме открехна , че бутало може да се направи от дурал. Другото , което каза е, че цилиндъра на помпата не изглежда да е много зле.
      I want out !!!

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X