Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Умалени модели на УАЗКИ..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Умалени модели на УАЗКИ..

    Ровейки се из нета, попаднах на много интересни снимки на умалени модели УАЗКИ..
    Ето и снимките на UAZ 452 (тъй наречената "Буханка")
    Имам и още снимки на Уазове..Но не може в един пост да се качат всичките..
    Впрочем, някой да знае, да се продават такива умалени модели??
    Прикачени файлове
    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
    Honda Dominator 650
    088ЧЧ93979-->Борис
    0878956Ч38-->Борис

  • #2
    От: Умалени модели на УАЗКИ..

    Ето го моя макет на УАЗ. Подарък ми е и незнам от къде са го взели , но ми казаха че имало много макети на ул. Гладстон в улицата срещу дискотека Палми. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00346.jpg
Прегледи:1
Размер:112.5 КБ
ID:5253846Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01667.jpg
Прегледи:1
Размер:118.2 КБ
ID:5253845Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00345.jpg
Прегледи:1
Размер:119.8 КБ
ID:5253844
    http://ftp.domainbg.com/bizkit_boy/

    Коментар


    • #3
      От: Умалени модели на УАЗКИ..

      Първоначално публикуван от Крум(bizkit_boy) Преглед на мнение
      Ето го моя макет на УАЗ. Подарък ми е и незнам от къде са го взели , но ми казаха че имало много макети на ул. Гладстон в улицата срещу дискотека Палми. [ATTACH=CONFIG]301937[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]301936[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]301935[/ATTACH]
      Хубаво е УАЗчето, мерси все пак за упътването, в понеделник съм в този магазин...
      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
      Honda Dominator 650
      088ЧЧ93979-->Борис
      0878956Ч38-->Борис

      Коментар


      • #4
        От: Умалени модели на УАЗКИ..

        Бих се радвал ако мога да помогна. Аз се занимавам с колекциониране и мога да ви покажа един сайт за подобни модели: http://modelcarbg.com/index.php?opti...hk=1&Itemid=58 В този линк всички са руски, но може да поразгледате и да ви допадне нещо. По принцип моделите се делят на 1:18, 1:24, 1:43, 1:64, 1:72, 1:87 (тези са за моделите на коли иначе за самолети има и по-големи мащаби.) А аз лично знам за съществуването за модели в мащаб 1:43 (това, което си представил колега), 1:24 но са по-скъпи и трудно намиращи се. Също така и в мащаб 1:35, но там моделите са пластмасови и трябва сам да ги сглобиш, боядисаш и оправиш. Докато в другите два мащаба моделите са метални с пластмасови части и качеството им е хубаво.
        Ето и няколко примера в 1:43


        И в 1:24

        Като ще трябва да отделите поне 30-40 лева, ако искате да се сдобиете в модел на вашата Жипка. Дано да съм помогнал с тази информация. Ако има някой заинтересован от колекционирането на модели на автомобили мога да му дам и линк за българския форум на такива колекционери.
        Поздрави!
        "Но там, където добрата стара УАЗ-ка може да издрапа, достигат само високопланинските кози."

        Коментар


        • #5
          От: Умалени модели на УАЗКИ..

          Само уточнете кой град.

          Коментар


          • #6
            От: Умалени модели на УАЗКИ..

            Колега, би ли споделил сайта за колекционерите???
            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
            Honda Dominator 650
            088ЧЧ93979-->Борис
            0878956Ч38-->Борис

            Коментар


            • #7
              От: Умалени модели на УАЗКИ..

              http://diecastcarsbg.com Заповядай. Аз там се пиша Freerite. Можеш да намериш много интересни неща и хората са много точни. Поздрави!
              "Но там, където добрата стара УАЗ-ка може да издрапа, достигат само високопланинските кози."

              Коментар


              • #8
                От: Умалени модели на УАЗКИ..

                Първоначално публикуван от hah Преглед на мнение
                http://diecastcarsbg.com Заповядай. Аз там се пиша Freerite. Можеш да намериш много интересни неща и хората са много точни. Поздрави!
                Мерси колега, веднага се регистрирах, а от горния ти линк с моделите си харесах веднага две ниви.. Въпрос на време е да ги взема..
                За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                Honda Dominator 650
                088ЧЧ93979-->Борис
                0878956Ч38-->Борис

                Коментар


                • #9
                  От: Умалени модели на УАЗКИ..

                  Радвам се, че ти помогнах! А доколкото знам и за доставка ще трябва да си приготвиш поне десетина лева.. което е другото лошо нещо, защото ако поръчаш модели ще ти ги доставят с куриер. А аз в скоро време (сигурно другата седмица) ще направя раздвижваме в темата ми с модели 1:18, с два наистина любими за мен модели на Мерцедес.
                  "Но там, където добрата стара УАЗ-ка може да издрапа, достигат само високопланинските кози."

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X