Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да изградим Параклис

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Да изградим Параклис

    Ами, който си го може, успява от едно обикновено парче дърво да извае невероятна красота.
    Радвам се, че познавам такъв Човек като теб.
    Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

    Коментар


    • От: Да изградим Параклис


      Радвам се, че въобще мога да участвам в подобна тема ...
      Една молба?
      Може ли някой да ме препрати към човек, който би могъл да заточи 3-4 фрезера?
      Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

      Коментар


      • От: Да изградим Параклис

        Първоначално публикуван от Son4o Преглед на мнение

        Радвам се, че въобще мога да участвам в подобна тема ...
        Една молба?
        Може ли някой да ме препрати към човек, който би могъл да заточи 3-4 фрезера?
        Питай Станьо -http://www.offroad-bulgaria.com/member.php?u=7756
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • От: Да изградим Параклис

          Какви фрезери ползваш? (Мисълта ми е, дали не е по-рационално да ти подаря едни нови, вместо да точиш.)
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • От: Да изградим Параклис

            Реших да точа, защото съм купувала няколко пъти нови, които са се скапвали (почерняват и пушат) за 15-30 мин. работа. Пазарувани са от Бриколаж, Практикер. Не помня марки, но не бяха евтини - от порядъка на 30-тина лева фрезера. ... Всъщност незнам дали това е много или малко. Каквото и да съм взимала то не е било като тези, които купих барабар с фрезата.
            Незнам какви са, но за 8-9 години, от когато я имам не са точени и още могат ... но, онзи ден направих направо димна завеса
            През всички години с тях е работен предимно орех ... сега череша - все твърди дървесини, та реших, че просто са направени от каквото трябва.
            Чака ме още работа с нея ... и реших, че ще е добре да точа тези, които имам ... знам ли
            Ето ....
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170523_094328.jpg
Прегледи:1
Размер:218.7 КБ
ID:5755012

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170523_094328уйу.jpg
Прегледи:1
Размер:187.0 КБ
ID:5755013

            Ето каква е и фрезата

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170523_094303.jpg
Прегледи:1
Размер:185.4 КБ
ID:5755014
            Последно редактирано от Son4o; 24-05-17, 17:21.
            Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

            Коментар


            • От: Да изградим Параклис

              Смятай, че имаш един комплект от този тип (даже малко по-голям). Само кажи как/къде/кога ще пием крадеца.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • От: Да изградим Параклис

                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                Смятай, че имаш един комплект от този тип (даже малко по-голям). Само кажи как/къде/кога ще пием крадеца.
                Мите, благодаря! Успях да ги изцапам Отлични!

                Имам дата ... защитата ми ще е на 5. 07. .... и каня ви всички, които считате че можете да ми бъдете рамо и искате да видите резбите.
                Мястото е НБУ .... часът ще съобщя по-късно ... щото и аз още не знам.
                Та тогава ще може да се види наживо какво и колко съм направила. Първият уикенд след 5-ти качвам резбите горе в параклиса за да ги монтирам.
                Няма да чакам хижаря да се сети да отвори хижата ....
                Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                Коментар


                • От: Да изградим Параклис

                  Искаш ли да организираме един съпорт от Пловдив? Може да се съчетае с барбекю. Хижар не ти трябва, но ако държиш можем да го поканим-нов е.

                  Коментар


                  • От: Да изградим Параклис

                    Хижаря ми трябва до толкова, че да разбера какъв стопанин е. Ако някой го познава, моля да каже.
                    Тъжното е, че там няма никого и никой и не ходи. Има на 100-тина метра от параклиса някакви бунгала, там се качват хора от Пловдив всеки уикенд. Видях ги пред параклиса и им налетях понеже мислех, че някой тях може да е новия стопанин или да знае нещо.
                    Параклиса е винги отворен, така и трябва. Но е отворен както за мен, вас ... така и за вандали ... Съвсем различно е, когато има постоянно присъстввие.

                    За съпорт, барбекю ... има време нека да оцелея до тогава
                    Последно редактирано от Son4o; 06-06-17, 18:10.
                    Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                    Коментар


                    • От: Да изградим Параклис

                      Позволявам си да обърна внимание на тази тема:
                      http://www.offroad-bulgaria.com/show...96#post3159896

                      Ако смятате, че ви трябва гориво, кандидатствайте с кратко описание в тази инициатива на ОМВ.
                      www.offnews.bg

                      Коментар


                      • От: Да изградим Параклис

                        Първоначално публикуван от Son4o Преглед на мнение
                        ... защитата ми ще е на 5. 07. .... и каня ви
                        Мястото е НБУ .... часът ще съобщя по-късно ... щото и аз още не знам....
                        НБУ, Заседателна зала на библиотеката,14.30 часа.

                        Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
                        Позволявам си да обърна внимание на тази тема:
                        http://www.offroad-bulgaria.com/show...96#post3159896

                        Ако смятате, че ви трябва гориво, кандидатствайте с кратко описание в тази инициатива на ОМВ.
                        Благодаря! Изненада беше. Чела съм темата, но не съм си представяла да се вместя там...Има по-приоритетни акции. В Разбоишкия манастир наистина тепърва предстои много много работа.
                        Сигурно е дори, че и Янита има транспортни разходи! Може да участва!
                        Аз ще се справя!
                        Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                        Коментар


                        • От: Да изградим Параклис

                          Ще кажа нещо, в което още не съм сигурен, няма гаранции и не се знае дали ще стане, но донякъде и от нас си зависи:
                          Опитвам се да убедя ОМВ да дават такива ваучери за подкрепа на благотворителна акция 4 пъти годишно. Те не четат целия форум, четат само тяхната си тема. Затова е много важно в нея да се дават предложения. Така ще мога да ги убеждавам колко важни акции се нуждаят от подкрепа. Не съм сигурен дали ще успея, но поне ще ми бъде инструмент да се опитам.
                          www.offnews.bg

                          Коментар


                          • От: Да изградим Параклис

                            Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
                            Ще кажа нещо, в което още не съм сигурен, няма гаранции и не се знае дали ще стане, но донякъде и от нас си зависи:
                            Опитвам се да убедя ОМВ да дават такива ваучери за подкрепа на благотворителна акция 4 пъти годишно. Те не четат целия форум, четат само тяхната си тема. Затова е много важно в нея да се дават предложения. Така ще мога да ги убеждавам колко важни акции се нуждаят от подкрепа. Не съм сигурен дали ще успея, но поне ще ми бъде инструмент да се опитам.
                            От така написаното ми се роди (в начален стадий) усет за Черната овца ... която може да провали нещо. Добре, вероятно ще се регистрирам с цел да не съм пречка за старта на нещото.
                            НО, казах какво мисля в горното си мнение. Не ми харесва това, че ОМВ ще избират случайно. Редно е с нещо да се съобразят ... с тежест на акцията например!
                            Би могло и самият форум, участниците в него да им подскажат - с една анкета горе в темата им например, коя акция според участниците тук е добре да бъде подкрепена .... знам ли??? ...
                            Акциите - благотворителни, спасителни ... се раждат първо в този раздел, та Форума знае какво и с кого се случва. Помислете ...

                            P.s. Пак споменавам Янита ....
                            Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                            Коментар


                            • От: Да изградим Параклис

                              Навсякъде, където отивам за реклама и подкрепа за форума, обяснявам едно нещо, в което искрено вярвам: Хората във форума са много сърцати и инициативни, дайте им помощ за благотворителна акция (гориво, материали), те ще ви залеят с предложения, а вие ще имате рекламен ефект.
                              Затова ми се иска под такива теми предложенията да идват от общността, а не от мен.
                              www.offnews.bg

                              Коментар


                              • От: Да изградим Параклис

                                Стената, на която ще се излагам ... горе-долу прилична, шпаклована и белосана колкото мога ...

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:st1.jpg
Прегледи:1
Размер:184.0 КБ
ID:5756784

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:st2.jpg
Прегледи:1
Размер:169.2 КБ
ID:5756785

                                Иконите, олтара са плотирани и днес ще разбера е ли възможно да стане така, както си го представях.
                                Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X