Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ Паджеро 2 - Максимална скорост

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Помощ Паджеро 2 - Максимална скорост

    Първоначално публикуван от bat_vanko Преглед на мнение
    Последното превключване ми променя само едно деление на оборотите около 250 об./мин., щом изключа ОД пак вдига около 250 в повече.
    Това е lock-up-а, наистина май не ти включва четвърта.

    Коментар


    • #17
      От: Помощ Паджеро 2 - Максимална скорост

      имах приятел с същия проблем.....
      при покупката на джипа ми звани и казва .... човече този джип не иска да върви с повече от 90 не знам какво да правя да го копувам ли, след което се оказва че 90 са мили

      Коментар


      • #18
        От: Помощ Паджеро 2 - Максимална скорост

        Първоначално публикуван от kralev.bg Преглед на мнение
        Не ти вкючва последната(директната) предавка.
        Намери причината.
        Коя е директната, лок-ъп-а или овър-драйв-а?

        Първоначално публикуван от Павлов Преглед на мнение
        Това е lock-up-а, наистина май не ти включва четвърта.
        Коя е последната, лок-ъп-а или овър-драйв-а, кое след кое е?

        Първоначално публикуван от jivo_pr Преглед на мнение
        имах приятел с същия проблем.....
        при покупката на джипа ми звани и казва .... човече този джип не иска да върви с повече от 90 не знам какво да правя да го копувам ли, след което се оказва че 90 са мили
        Исками се и при мен да бе така
        Biagini Passo Powered By VW Syncro

        Коментар


        • #19
          От: Помощ Паджеро 2 - Максимална скорост

          Ми колегата казва ,че като исключи OD ,му се намаляват оборотите,а като включи OD,му се увеличават ,значи му работи 4 та.
          А лок-ъп-а е нещо като половин скорос (нещо като 5 а.)и тя намалява около 250 об.
          Но трябва да се качиш и да подкараш колата и да броиш скоростите ,ако не става при леко каране ,много добре се усеща кога превключва на пълна газ...
          За мен дифа е бавен ....
          MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
          MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

          Коментар


          • #20
            От: Помощ Паджеро 2 - Максимална скорост

            Първоначално публикуван от Красимир Гошев Преглед на мнение
            Ми колегата казва ,че като исключи OD ,му се намаляват оборотите,а като включи OD,му се увеличават ,значи му работи 4 та.
            А лок-ъп-а е нещо като половин скорос (нещо като 5 а.)и тя намалява около 250 об.
            Но трябва да се качиш и да подкараш колата и да броиш скоростите ,ако не става при леко каране ,много добре се усеща кога превключва на пълна газ...
            За мен дифа е бавен ....
            Колега вече написах, имам същото Паджеро с абсолютно същия диф. Не е от него!!! При 100 км/ч - 2300 об/мин, при вкл. OD и над 4000 при изключен.
            При колегата има някакъв проблем с OD или Lock Up-а според мен. Нека някой, който е запознат с тази система в по-големи подробности да каже, какво е!

            Коментар


            • #21
              От: Помощ Паджеро 2 - Максимална скорост

              Аз залагам,че не му включва 4-та скорост.Този автоматик си има "мозък" и система от клапани,които се отварят от соленоиди.Там трябва да е някъде проблема...4000об/мин при 100км/ч си е трета скорост...
              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

              Коментар


              • #22
                От: Помощ Паджеро 2 - Максимална скорост

                Първоначално публикуван от radikyokushin Преглед на мнение
                Колега вече написах, имам същото Паджеро с абсолютно същия диф. Не е от него!!! При 100 км/ч - 2300 об/мин, при вкл. OD и над 4000 при изключен.
                При колегата има някакъв проблем с OD или Lock Up-а според мен. Нека някой, който е запознат с тази система в по-големи подробности да каже, какво е!

                А коя е тази скорос ,която изключва като исключи OD ???????единствено 4 та.
                П.П.Нали колегата каза че като исключи OD му понижава оборотите ,OD не понижава друга скорост ,само 4 та.
                MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                Коментар


                • #23
                  От: Помощ Паджеро 2 - Максимална скорост

                  Изключва хидротрансформатора(лок-ъп-а).
                  0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                  Коментар


                  • #24
                    От: Помощ Паджеро 2 - Максимална скорост

                    Да ти давам мойте дифове, Ти да ми даваш твойте и така. И без тва мойте са 4.6 или нещо такова не помня. А аз търся бавни дифове.
                    Mitsubishi Pajero 2.5 TDI 96г.
                    ТРЪНСКА OFFROAD ГРУПА !

                    Коментар


                    • #25
                      От: Помощ Паджеро 2 - Максимална скорост

                      Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                      Изключва хидротрансформатора(лок-ъп-а).
                      Може и това да е ,но той сваля само 200-500 об.А ние говорим за 1500-2000 об.
                      Като го пробва колегата ,ще каже ,дали работи или не ...
                      MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                      MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                      Коментар


                      • #26
                        От: Помощ Паджеро 2 - Максимална скорост

                        Първоначално публикуван от Красимир Гошев Преглед на мнение
                        Като го пробва колегата ,ще каже ,дали работи или не ...
                        Неразбрах кое да тествам?
                        Biagini Passo Powered By VW Syncro

                        Коментар


                        • #27
                          От: Помощ Паджеро 2 - Максимална скорост

                          Първо започни със смяна на маслото на автомата заедно с филтъра/филтрите, също така тестване на соленоидите няма да е във вреда.
                          no signature no problems

                          Коментар


                          • #28
                            От: Помощ Паджеро 2 - Максимална скорост

                            Разглобяваха я кутията, обслужена е.
                            Biagini Passo Powered By VW Syncro

                            Коментар


                            • #29
                              От: Помощ Паджеро 2 - Максимална скорост

                              Първоначално публикуван от bat_vanko Преглед на мнение
                              Разглобяваха я кутията, обслужена е.
                              Ми ето го отговора. Кой я е разглобявал и защо?
                              no signature no problems

                              Коментар


                              • #30
                                От: Помощ Паджеро 2 - Максимална скорост

                                Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                                Аз залагам,че не му включва 4-та скорост.Този автоматик си има "мозък" и система от клапани,които се отварят от соленоиди.Там трябва да е някъде проблема...4000об/мин при 100км/ч си е трета скорост...
                                Напълно съм съгласен!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X