Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Амортисьори за ГАЗ 69

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Амортисьори за ГАЗ 69

    Възможно ли еда се намерят нови "жабкови" амортисьори за Газ 69 ? Възможно ли е да се произвеждат някъде!
    Благодаря Ви предварително !

  • #2
    От: Амортисьори за ГАЗ 69

    Нови едва ли.В Ловеч видях нови но от нещо друго май от някаква друга техника .Бяха малко по големи от нашите но може би ще станат.Имам две стари ако си на зор за такива.
    Никога нема да мине модата на сръбската музика,сливовата ракия и пъстръвата.

    Коментар


    • #3
      От: Амортисьори за ГАЗ 69

      В Пазарджик има по 45 вл бройката магазина е до бившия месокомбинат!!!

      Поздрави!!!
      Иван Сапунджиев
      УАЗ 31512
      0888677388

      Коментар


      • #4
        От: Амортисьори за ГАЗ 69

        Аз имам нови, но не са произведени скоро, а по онова време. При всички случаи трябва да се обслужат-замяна на маслото. 35 лв за бройка.
        0886 854 174

        Коментар


        • #5
          От: Амортисьори за ГАЗ 69

          Благодаря Ви колеги за информацията !
          Имам Газ 69 от декември 2010 г., и все още проучвам възможностите за възстановяването му във възможно най-близкия вариант до оригиналния Газ. За съжаление е без регистрация и не мога да открия нищо за предишните му собственици. Много искам да е с редовна регистрация но не знам в каква посока да тръгна. Трябва ми съвет ! Ще Ви бъда безкрайно благодарен ако получа такъв!
          Останете здрави и със здрави Газ-ки !

          Коментар


          • #6
            От: Амортисьори за ГАЗ 69

            Търси да си купиш регистрация и по нататък по каналния ред ,е и пари,труд,здрави нерви.Успех.Ако с друго мога да сам ти полезен питай.
            Никога нема да мине модата на сръбската музика,сливовата ракия и пъстръвата.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X