Обява

Свий
Няма добавени обяви.

200 коня на LJ70

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: 200 коня на LJ70

    Венци,а защо държиш да е дизел?Въртящия момент?
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #32
      От: 200 коня на LJ70

      То остави, че дизел, лошо няма, ама защо дизел с толкова сложно управление?
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • #33
        От: 200 коня на LJ70

        Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
        То остави, че дизел, лошо няма, ама защо дизел с толкова сложно управление?
        Заради конете.

        Коментар


        • #34
          От: 200 коня на LJ70

          Яааа още един TOYO болен. Давай колега ще стане сменяй мотора после и мостовете и така на татък Аз сега пак преправям такава кола мощност имам точно колкото ти искаш около 200кс ама няма какво да я държи на земята та сега и окачване преправям.

          Коментар


          • #35
            От: 200 коня на LJ70

            Тойота -3.0 D4D - това е твоя мотор , Мотор да караш и да пееш .

            Коментар


            • #36
              От: 200 коня на LJ70

              Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
              И 1 000 да му набуташ - все тая. Като не четеш теорията, ми "форумите"..
              Благодаря за съвета.
              1.Не съм "Форумжия"
              2.БМВ 530 тежи........Тамън.
              3.Имам някакво образование,а тези теоретиците-съвипускници след 5+1 години учене колеги, държаха поялника за човката.
              4.Колата за която става въпрос, всичко по нея съм правил сам.
              5.........тези клавиши на компа ме дразнят и не обичам да пиша празни приказки.

              Просто искам съвет и то истински.

              Руси за Ровъра е прав ама вече имам Тойотка и съм "женен" за нея.

              Хайде сега помагай.
              TOYOTA LJ70 3D Common Rail
              TOYOTA BJ40 3.5D
              Венци 0887551059

              Коментар


              • #37
                От: 200 коня на LJ70

                Първоначално публикуван от rumenlibia Преглед на мнение
                Тойота -3.0 D4D - това е твоя мотор , Мотор да караш и да пееш .
                Споделям това мнение . Траян го подкара този мотор на 70-ката на жена си . с оригиналната електроника. Возил съм се в нея ...... върви невероятно .
                Този мотор е сток. 163кс а може и чип да му се добави 20-тина % отгоре ... ще ти пасне идеално на жипката . Аз лично си мечтая един ден да заменя моя 1KZ с такъв..
                Последно редактирано от Yaro; 08-02-11, 21:28.
                flash-gsm team

                Коментар


                • #38
                  От: 200 коня на LJ70

                  Първоначално публикуван от ribaria Преглед на мнение
                  Споделям това мнение . Траян го подкара този мотор на 70-ката на жена си . с оригиналната електроника. Возил съм се в нея ...... върви невероятно .
                  Този мотор е сток. 163кс а може и чип да му се добави 20-тина % отгоре ... ще ти пасне идеално на жипката . Аз лично си мечтая един ден да заменя моя 1KZ с такъв..
                  Колата на жената на Тони (Траян) е 204к.с (с чип). Аз съм я карал, и на прав и равен път мога да се бягам спокойно с X5 и Q7. Говоря сериозно. Като вървене на асвалт неговата върви много повече от моята, която върви много повече от KZ-та. Проблем според Тони при тази кола е единствено турбо дупката. При мен (без електрониките) такава няма.

                  Коментар


                  • #39
                    От: 200 коня на LJ70

                    Имам гола рама от 73ка H.D. с комплект мостове пак H.D. само коруба трябва някаква.

                    Коментар


                    • #40
                      От: 200 коня на LJ70

                      Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                      Яааа още един TOYO болен. Давай колега ще стане сменяй мотора после и мостовете и така на татък Аз сега пак преправям такава кола мощност имам точно колкото ти искаш около 200кс ама няма какво да я държи на земята та сега и окачване преправям.
                      ОК съгласен.
                      Колата аз си я карам и може би пазя/глупости/.
                      Добре де, какво лошо има ,на мой гръб да видим какво ще стане.
                      Търся недостатъците на двигателя и.....
                      А ако се получи, ще съм в помощ на всички.
                      Който ме познава знае, че съм отворен за това и нищо няма да скрия.
                      Пък и да направим нещо ново де.
                      TOYOTA LJ70 3D Common Rail
                      TOYOTA BJ40 3.5D
                      Венци 0887551059

                      Коментар


                      • #41
                        От: 200 коня на LJ70

                        Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                        За да не се налагат сериозни редакции И в тази тема, последвани от 3 страници дискусии в модераторския раздел за и против Стефан, моля ви, пишете по темата, коментирайте по същество, включително и коментирайки публикации на други участници в дискусията.
                        За това се боря и не си правя вятър на устата.

                        Ще помоля: на който му се пишат фермани да е на ЛС,GSM,скайп и ....

                        Ще ви държа в течение.

                        Благодаря.
                        TOYOTA LJ70 3D Common Rail
                        TOYOTA BJ40 3.5D
                        Венци 0887551059

                        Коментар


                        • #42
                          От: 200 коня на LJ70

                          Първоначално публикуван от venci67 Преглед на мнение
                          За това се боря и не си правя вятър на устата.

                          Ще помоля: на който му се пишат фермани да е на ЛС,GSM,скайп и ....

                          Ще ви държа в течение.

                          Благодаря.
                          Това не беше към теб, а към колегите, които (както и аз) не са съгласни с поезиите на Стефан на тема Уаз и Нива.

                          Коментар


                          • #43
                            От: 200 коня на LJ70

                            Не, не говоря глупости.
                            Утрирането, в такъв разговор, не променя същината на тезата. А въпросът не е нито за колата на Йори, нито за друга конкретна.
                            Ученето, и разбирането на теорията, са различни неща. Принципиалното и пренебрегване се казва "занаятчийство". Освен другите иманентни свойства, то е и крайно скъпо, и често болезнено. Пример: щатен УАЗ, за 20% от ония пари, може практически същото. За половината от парите - колкото може. Но без съпътстващите ядове. Което показва не че е по-добър, или по-лош. Само че конструкторите му знаят теорията.
                            Понеже предупреждението е посрещнато по обичайния начин: "Като ми пееш Пенке, кой ли ми те слуша?", и без нито един въпрос по същество, то аз губя интерес към темата. Като към поредното изхвърляне на пари и време, "е просто щот така".

                            Коментар


                            • #44
                              От: 200 коня на LJ70

                              Руските конструктори знаят руската теория...

                              Венци, явно си решил да слагаш БМВ дизела.
                              Казвай какво да помагаме?
                              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                              Коментар


                              • #45
                                От: 200 коня на LJ70

                                Да посочиш две разлики между руската и американската теория на всъдеходите? Без празно плямпане? Другите все едно не произвеждат нищо особено, та няма нужда и да търсиш.
                                Една разлика аз мога да ти подскажа, ама е стара, и американците са я изоставили, в полза на руската методика.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X