Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги имам нужда от съвет за форд експлорер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колеги имам нужда от съвет за форд експлорер

    Здравейте Колеги, някой знае ли къде в София могат да ми поправят дръжката на вратата или поне как да разглобя кората(виждат се два винта на кората като ги развия по никакъв начин не поддава за доразглабянето и) ,че се отваря само от външна страна .Поради груба моя намеса дръжката остана в не нормално положение.

  • #2
    От: Колеги имам нужда от съвет за форд експлорер

    Първоначално публикуван от no4ev Преглед на мнение
    Здравейте Колеги, някой знае ли къде в София могат да ми поправят дръжката на вратата или поне как да разглобя кората(виждат се два винта на кората като ги развия по никакъв начин не поддава за доразглабянето и) ,че се отваря само от външна страна .Поради груба моя намеса дръжката остана в не нормално положение.
    Звънкай на Дядо Владо!
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • #3
      От: Колеги имам нужда от съвет за форд експлорер

      Колега ако ми дадеш тел.на Дядо Владо ще съм ти благодарен.

      Коментар


      • #4
        От: Колеги имам нужда от съвет за форд експлорер

        Колега мерси сега забелязах ,че от самото начало си ми изпратил негови координати.

        Коментар


        • #5
          От: Колеги имам нужда от съвет за форд експлорер

          Имах същия проблем, реших го чрез побългаряване
          Кората се маха много лесно, махаш двата болта, които се виждат над дръжката, след това с голяма права отверна си харесваш някой ъгъл, натикваш я между металът и кората и започваш да надигаш докато не излезе щипка.. след това започваш подред с отверката където усетиш съпротивление да натискаш за да излязат всички щипки. Сваляш кората, сваляш и дръжката - тя се сваля като натиснеш напред (може да се наложи да я чукнеш леко) след това за да я върнеш в нормално положение (така че да отваря) трябва да дръпнеш дръжката и в същото време да бутнеш частта, която бута жилото. Ще чуеш как изщраква и ще се върне в нормално пложение. Ако като я сложиш обратно все още не иска да отваря значи и при теб като при мен са се разместили чарколяците на механизма. Оправих го като извих жилото, от S образно го направих на Г-образно, така има повече движение и въпреки, че се иска малко повече сила за отваряне - все пак се отваря.
          Сън, почивка забравете и не бройте колко мрете,
          гладни, жадни, но безстрашни по пътеки стръмни, прашни слезте в нивята бойни с живи класове безбройни. Не жалете враговете - жътва кървава жънете.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X