Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпросче към колегите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпросче към колегите

    Вече на няколко разходки ми задават следния въпрос "Защо от фронтераджиите само ти ходиш на разходки?" и аз не знам какво да кажа.Криза ли е,страх от повреда ли е-не знам,а пък да кажа,че фронтерата нито е трошлива нито е капризна.Моля-споделете .Ако модераторите преценят,че темата е безмислена да трият.
    Последно редактирано от gimax; 07-02-11, 10:37.

  • #2
    От: Въпросче към колегите

    Нали се сещаш оня виц за Бентлито и ГоУфа. Разказвай им го и да не ти пука.
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

    Коментар


    • #3
      От: Въпросче към колегите

      Ама ти фронтера ли караш?Не съм забелязал до сега.

      Коментар


      • #4
        От: Въпросче към колегите

        Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
        Нали се сещаш оня виц за Бентлито и ГоУфа. Разказвай им го и да не ти пука.
        Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
        Ама ти фронтера ли караш?Не съм забелязал до сега.
        Вие сте ми ясни,ама искам да видя мнения на колеги по марка.

        Коментар


        • #5
          От: Въпросче към колегите

          Ще го кажа малко по-иначе: в СЗ срещам поне 200 Витари. От тях по разходки ходят примрно 5, а въобще офроуд се кара с 10 или 15. Може и да бъркам с 5-6 бройки, но не съществено.

          От там нататък фронтераджийте ще си кажат дали им свидят машинките, не им се каля или просто не знаят за разходките (тия последните няма как да си кажат де ).
          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

          Коментар


          • #6
            От: Въпросче към колегите

            Да ви кажа в началото един познат все ми викаше-" чудя ти се що ходиш зорлем да се мъчиш да си строшиш колата", е не успях да я строша. Времето минаваше и все по малко ми се ходеше насила да видя до къде ще издрапа, защото за мен си бях доказал че Фронтерата МОЖЕ! Не смятам че е необходимо да доказвам това и на друг.
            Карам я всеки ден, живея на село, карам по кал, карам по сняг.Ходя на лов. Редовно закъсвам в многометровите преспи защото не чистят пътя. Та оффроуда ми е ежедневие. И вече просто нямам желание да правя всичко това умишлено, при положение че и без да го желая си се случва. Редовно.
            И предпочитам да купувам памперси и пюрета за бебето вместо примерно части за колата които зорлем съм изкъртил на някоя разходка. А и разходките не ги разбирам точно така. За това и групата ни е наречена " Барбекю клуб".
            Та така!

            Поздрави!
            Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

            А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

            Коментар


            • #7
              От: Въпросче към колегите

              На срещата в СЗ бяхме 3 Фронтери,като и 3-те се справиха без проблеми.Даже колегата Вещер излезе с АТ-та,там където само още трима успяха.
              Относно посещението на други разходки,лично на мен просто са ми далеко,не че нямам желание.
              Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
              Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

              Коментар


              • #8
                От: Въпросче към колегите

                Аз си имам 8-12км. всекидневен офроуд. Зимата си е екстремен даже. Не ми липсват разходките. Редовният номер също е че разходките се правят събота и неделя, а графика ми на работа го позволява на 2 месеца веднъж.
                Sent from my Nokia s fenerche

                Коментар


                • #9
                  От: Въпросче към колегите

                  Аз лично с удоволствие се включвам в "леки" забежки и преходи, стига да съм разбрал на време и да не съм ангажиран, разбира се.
                  Още повече, че винаги са съпроводени и с опитване на различни вкусотии, приготвени на off-барбекютата!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Bojurica 8.jpg
Прегледи:1
Размер:154.5 КБ
ID:5250732
                  Самите off-барбекюта значително нараснаха като бройка напоследък, а и още са предвидени да се включат в плана за "производство", та не знам кога ще успеем да ги изпробваме всичките!
                  Казано е:
                  -"Обичай ближния",
                  щото ако заобичаш далечния... баси транспортните разходи!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Въпросче към колегите

                    Хайде и аз да изкажа мнение!Незнам кой точно е казал че фронтерите не излизат???Бил съм почти на всяка разходка с тях с изключение на тези които се спретват за 15 мин. :-) ...(gimax знае за какво иде реч!)Все пак някой имат семейство дето неможеш да го спретнеш за 15 мин.Това се отнася предимно за мен....за другите не давам мнение!Иначе и аз чакам някоя разходка от есента но......както е видно не се получава в последно време!(Може би грипа е виновен):-)
                    Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                    LZ1NES

                    Коментар


                    • #11
                      От: Въпросче към колегите

                      Ама вие по марки ли се групирате?
                      Щото тогава ще съм много самотен с Исузуто)))
                      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                      Коментар


                      • #12
                        От: Въпросче към колегите

                        Ами аз лично.....с лек срам.....знам къде да гледам за срещи само в опелския подфорум!
                        Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                        LZ1NES

                        Коментар


                        • #13
                          От: Въпросче към колегите

                          Първоначално публикуван от neshko Преглед на мнение
                          Ами аз лично.....с лек срам.....знам къде да гледам за срещи само в опелския подфорум!
                          Не знам,ама за разходки май трябва да се гледа най-вече тук:http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=105016

                          Никой не е казал,че разходките трябва да са по марки.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Въпросче към колегите

                            Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                            Щото тогава ще съм много самотен с Исузуто)))
                            Закъсал си го яко.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Въпросче към колегите

                              Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                              Вече на няколко разходки ми задават следния въпрос "Защо от фронтераджиите само ти ходиш на разходки?" и аз не знам какво да кажа.Криза ли е,страх от повреда ли е-не знам,а пък да кажа,че фронтерата нито е трошлива нито е капризна.Моля-споделете .Ако модераторите преценят,че темата е безмислена да трият.
                              Различни приоритети. За мен разходка е да изляза сред природата в добра компания и да се радвам на хубаво време. Не ме кефи цял ден да се ровя в калта, да дъвча сухоежбина и да се прибера кален като прасе, пребит от умора и умрял от студ. Това съм го правил по задължение доста време и никак не ми липсва.
                              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                              Неизвестен мъдрец

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X