Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Молба за тест драйф на фероза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Молба за тест драйф на фероза

    Колеги чудейки се каква машинка да си купя, се спрях на Фероза, но никога не съм се качвал в такова "животинче". Молбата ми е дали някой от вас ще може да ми отдели 30-40 мин за тестдрайф. Не държа да е офроуд, просто едно кръгче из града (от София съм). Искам да погледна двигателя, купето, окачването, с една дума да се подготвя за огледите на бъдещата ми покупка.
    Благодаря предварително
    О899 2б2 1З2

  • #2
    Re: Молба за тест драйф на фероза

    Здравей,

    И аз бях в твоята ситуация преди месеци и благодарение на отзивчивостта на някой колеги ( мерси особено на Ледохода ) покарах и се повозих на джипки.

    Еко днес си ОК , викат ми Жоро - 088 999 5161, живея в Младост, зная оста местенца наоколо може да покараме.

    Поздрави
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • #3
      Re: Молба за тест драйф на фероза

      Благодаря ти Жоро (аз също съм Жоро), ще бъда свободен след 15.00. Ще ти се обадя по телефона за да се уговорим.
      О899 2б2 1З2

      Коментар


      • #4
        Re: Молба за тест драйф на фероза

        Ако искаш да караш моята Фероза - събота или неделя съм на линия. Таман ще сравниш различните Ферози. Живея в центъра (до НДК)

        Коментар


        • #5
          Re: Молба за тест драйф на фероза

          Ако искаш след това заповядай на едно кръгче с моята фронтера ... после ще кажеш като неутрален какво що

          Коментар


          • #6
            Re: Молба за тест драйф на фероза

            Първоначално публикуван от Yan Преглед на мнение
            Ако искаш да караш моята Фероза - събота или неделя съм на линия. Таман ще сравниш различните Ферози. Живея в центъра (до НДК)
            Първоначално публикуван от vilik Преглед на мнение
            Ако искаш след това заповядай на едно кръгче с моята фронтера ... после ще кажеш като неутрален какво що
            Благодаря ви колеги с удовлствие ще се възползвам но как да се свържа с вас .
            Днес карах Ферозата на Жоро и ме изкефи (ЗА КОЕТО ПУБЛИЧНО МУ БЛАГОДАРЯ). От Младост до Бистрица и малко офроуд. Много харесах машинката, точно каквото ми трябва.
            Ще се възползвам и от вашите предложения за тестдрайф. За връзка ICQ 332-405-089
            О899 2б2 1З2

            Коментар


            • #7
              Re: Молба за тест драйф на фероза

              0888 329768 - Янчо

              Коментар


              • #8
                Re: Молба за тест драйф на фероза

                Първоначално публикуван от Yan Преглед на мнение
                0888 329768 - Янчо
                ОК утре ще ти звънна за да се уговорим. Благодаря предварително.
                О899 2б2 1З2

                Коментар


                • #9
                  Re: Молба за тест драйф на фероза

                  Ако имаш път към БЛГ прати ЛС и ще се разберем.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X