Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нисан 4х4 България - срещи

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Събор?

    След 20 този месец съм фри и ще измисля дата - за начало в голямото село, после и национална
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #32
      От: Събор?

      Аз съм за.
      Ако искаш дай да коментираме дата от сега, че до 20-ти да сме я измислили.
      Друго предложение - има ли дата, да я залепят модераторите в нисанският подфорум.

      Коментар


      • #33
        От: Събор?

        26.02 в 1400 на НИМ какво ще кажете?
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #34
          От: Събор?

          Там съм (освен при някакви форсмажорни обстоятелства).

          Коментар


          • #35
            От: Събор?

            Здравей, готов съм да помогна, но не знам дали моята става. Питаш за А2 Rн-. На металния знак който нося (служител съм на МВР) пише само А, Rн- Ако става звънни на 0887242668 или на 0895953525.Опитах да се обадя на телефона който си дал, но никой не отговаря.Съжелявам, че толкова късно виждам съобщението!
            П.П.Моля, модератора да премести горното където му е мястото, явно не е тук!
            Последно редактирано от emil5koff; 16-02-11, 21:46.

            Коментар


            • #36
              От: Събор?

              Там съм. Пък ако е временцето се случи да е хубаво - просто идеално.
              Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
              Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
              Opel Campo 3,1 TD '99
              Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

              Коментар


              • #37
                От: Събор?

                Пишете ме и мене за 26-ти.
                Life is too short to drive dull cars!

                Fight global warming !
                ... turn on your A/С !

                Коментар


                • #38
                  От: Събор?

                  Ееее все във вашто село се случва всичко!Няма ли как да е в по централна България!
                  driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                  Коментар


                  • #39
                    От: Събор?

                    Немой се секира. Летоска ке се сберем бре. Че одим да къцаме риба на некоа бара.
                    Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
                    Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
                    Opel Campo 3,1 TD '99
                    Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

                    Коментар


                    • #40
                      От: Събор?

                      Много сте далече бре хора.А Гробаря да не се притеснява, на лято като ги напече в голямото село ще дойдат насам.
                      тел.0879292900 Калин Костадинов

                      Коментар


                      • #41
                        От: Събор?

                        Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                        Ееее все във вашто село се случва всичко!Няма ли как да е в по централна България!
                        Градът но Патролите е Варна и макар да ти е на 88км. май не ходиш по състезанията там.
                        Аз имам поне 10 посещения /имаше години с по 3 събития/.
                        Би могло да се съчетае с мероприятието и вярвам Пламен Тенев не би имал против, още повече няма да му пречим, още по-малко ангажираме с каквото и да било.
                        Казаното дотук, разбира се, и съвсем евентуално, за национално събиране, но това е слагане на тигана, преди да е хваната рибата.
                        За съжаление никога не съм бил толкова несигурен в присъствието си като тази година.
                        Life is too short to drive dull cars!

                        Fight global warming !
                        ... turn on your A/С !

                        Коментар


                        • #42
                          От: Събор?

                          Айде, от вчера и аз съм с Нисан - Патрол GR. Подкрепям напълно идеята
                          Samurai Gemax

                          Коментар


                          • #43
                            От: Събор?

                            Първоначално публикуван от mitkochanev Преглед на мнение
                            Градът но Патролите е Варна и макар да ти е на 88км. май не ходиш по състезанията там.
                            Аз имам поне 10 посещения /имаше години с по 3 събития/.
                            Би могло да се съчетае с мероприятието и вярвам Пламен Тенев не би имал против, още повече няма да му пречим, още по-малко ангажираме с каквото и да било.
                            Казаното дотук, разбира се, и съвсем евентуално, за национално събиране, но това е слагане на тигана, преди да е хваната рибата.
                            За съжаление никога не съм бил толкова несигурен в присъствието си като тази година.
                            Нищо против, нито аз нито който и да е друг от "мероприятието".
                            Очаквайте анонса! Ще има пак изненади, екстри и емоции.
                            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                            Коментар


                            • #44
                              От: Събор?

                              Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                              ...... "мероприятието". .....
                              За кое мероприятие става въпрос

                              Коментар


                              • #45
                                От: Събор?

                                Първоначално публикуван от mitkochanev Преглед на мнение
                                Градът но Патролите е Варна и макар да ти е на 88км. май не ходиш по състезанията там.
                                Аз имам поне 10 посещения /имаше години с по 3 събития/.
                                Би могло да се съчетае с мероприятието и вярвам Пламен Тенев не би имал против, още повече няма да му пречим, още по-малко ангажираме с каквото и да било.
                                Казаното дотук, разбира се, и съвсем евентуално, за национално събиране, но това е слагане на тигана, преди да е хваната рибата.
                                За съжаление никога не съм бил толкова несигурен в присъствието си като тази година.
                                Аз във Варна си ходя много често/за кеф и по работа/,Патрола го търкалям от една година през което време мутира доста за да стане за хард разходки!Не е за състезания тоз параход!Доказал се е в доста трудни ситуации!Работата ме ограничава и нямам много свободно време,иначе с огромно удоволствие бих се запознал с всички болни мозъци на тема OFFROAD.....
                                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X