Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нисан 4х4 България - срещи

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нисан 4х4 България - срещи

    Абе колеги, седя, чета из форума и си мисля - защо нисанистите (или както се вика на шофери на нисан) не сме си направили сбирка? И клуб си нямаме?
    Или сме вълци единаци?
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

  • #2
    От: Събор?

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Абе колеги, седя, чета из форума и си мисля - защо нисанистите (или както се вика на шофери на нисан) не сме си направили сбирка? И клуб си нямаме?
    Или сме вълци единаци?
    Абе и аз съм си задавал същия въпрос...може би защото сме малко-по два три джипа сме от град (е в София и Варна сте повече ,но другаде...в Ст Загора има общо четири Нисан GR Y60 от които само аз и Любо караме офроуд ).Имаше една стара тема за събор на Нисанаджиите във Варна,но не мога да я намеря.
    VEREYA MOTORSPORT TEAM

    Коментар


    • #3
      От: Събор?

      Абе ,преди време и аз писах за такъв клуб в една друга тема,ама глас в пустиня.Мисля че по изявените тук в форума трябва да сътворят нещо такова ама...,
      та крайно време е да основем такъв клуб,пък няма значение дали всички карат оффроуд или не.
      Подкрепям идеята.
      Последно редактирано от К.Костадинов; 04-02-11, 20:42.
      тел.0879292900 Калин Костадинов

      Коментар


      • #4
        От: Събор?

        Ето още и един задаващ същия въпрос.

        http://www.offroad-bulgaria.com/atta...0&d=1295632557
        тел.0879292900 Калин Костадинов

        Коментар


        • #5
          От: Събор?

          ЗЮЛНС

          Учредяване

          Чл. 19. (1) Сдружението се учредява от три или повече лица, които се обединяват за осъществяване на дейност с нестопанска цел.

          (2) Сдружение, което е определено за извършване на общественополезна дейност, се учредява от най-малко 7 дееспособни физически лица или 3 юридически лица.


          Не съм адвокат - та не знам дали трябва да сме трима или седем ) Така или иначе може да се преброим.
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #6
            От: Събор?

            Че то клуб има ве.Нисан фен клуб България.В който членувам аз.Но да си призная силната им страна не са джипките.
            Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

            Коментар


            • #7
              От: Събор?

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Абе колеги, седя, чета из форума и си мисля - защо нисанистите (или както се вика на шофери на нисан) не сме си направили сбирка? И клуб си нямаме?
              Или сме вълци единаци?
              Ти все още имаш задължения, които не си изпълнил по организацияата за сбирка на "Геленде" клуба , тааа...незнам, глоба ли ще имаaa... или някакъв друг реванш?
              I want out !!!

              Коментар


              • #8
                От: Събор?

                Здравейте,
                От доста време и аз се чудя защо не се организират такива срещи. Всички ние пишещи и четящи тук сме почитатели на марката НИСАН. Защо просто не си насрочим една дата - примерно всяка последна неделя на месеца. Да се определи едно място където спокойно можем да си подредим джипките, да седнем да изпием по една бира, да обсъдим проблемите си, да обменим опит и т.н. Съгласен съм, че за колегите от по-малките градове няма да е удобно, но пък може да се организират някакви национални събори. По отношение на създаването на нов клуб - ами ние сме членове на клуб Офроуд България. Все пак и нашите 4х4 спадат към тази категория - офроуд. Вярно, не всички сме с лебедки и рошави 34" гуми, ама сме доволни и на малкото което ни предлага заводската конфигурация. Предполагам, че доста от пишещите тук просто искат да обменят опит и да споделят проблемите си. Много бих се радвал ако успеем да организираме една такова мероприятие.
                Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
                Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
                Opel Campo 3,1 TD '99
                Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

                Коментар


                • #9
                  От: Събор?

                  Когато направих 1-ви курбанджийски патрул събор къде бяхте? Просто нямяхте патрули. Сега вече и аз нямам.
                  ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                  Коментар


                  • #10
                    От: Събор?

                    Най-просто е да предложите нещо конкретно за среща, пък да видим ...
                    На предложената среща на Тойота в София бяхме ... двама.
                    Life is too short to drive dull cars!

                    Fight global warming !
                    ... turn on your A/С !

                    Коментар


                    • #11
                      От: Събор?

                      Добра идея е събора!
                      Колко ли общо Нисана които се ползват по предназначение има в форума?
                      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                      Коментар


                      • #12
                        От: Събор?

                        Зависи какво разбираш под "предназначение" .
                        Аз лично не съм тръгна да му режа калниците и да му слагам лебедка, но виж да ме закара някъде по-далече от обикновена кола - може.
                        На темата за сбирка - ако започне да се провежда редовна такава, ще може човек да си планира нещата и да присъства всеки път когато пожелае. Преди време ходех на сбирки на клуб "Опел" в Студентски град - на полигона. Беше много яко като се присъстваха 15-20 опела и после в колона по един право в бирарията. Ама сега на мястото на полигона има блок, а и аз вече нямам Опел, но пък си останах с добри приятелства. Давайте идей за място и време, за да може да се обсъжда и да се намери удобно такова за всички нас.
                        Последно редактирано от ogimaster; 07-02-11, 16:20.
                        Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
                        Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
                        Opel Campo 3,1 TD '99
                        Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

                        Коментар


                        • #13
                          От: Събор?

                          Някъде в централна България!
                          driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                          Коментар


                          • #14
                            От: Събор?

                            Нищо не предлагам, само да кажа че съм ЗА (да се увелиличи броиката с още един патрол)
                            Инициатора нека да каже повече подробности - само за патроли или всичли нисани, само за подготвени или за всички джипки и т.н.
                            За събор или за по чести периодични срещи.
                            Като за начало може да се създаде(който знае как)дискусионна група и като види "нисанаджии" да ги кани в групата, или тема "Фенове на Нисан - сбирки"

                            Коментар


                            • #15
                              От: Събор?

                              Ами то фенове на Нисан не е много вярно. Аз (а мисля и повечето от нас) сме фенове на 4х4 колите на Нисан. Т.е. Патрул и Терано. С уговорки Кашкавал
                              Нещо като Нисан 4х4 България - това ми се върти в главата.

                              Предвид че половин България живее в София, ще се наложи да започнем със срещи в София и близките околности и лятоска нещо национално.
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X