Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"кислороден концентратор"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "кислороден концентратор"

    Предстои ми покупка на кислороден концентратор. Незнам нищо за машинката и се притеснявам от грешка. Моля за всякакви съвети, коментари, мнения по въпроса. Има ли проблем с покупка на употребяван апарат? Същесвува ли на 12в. , може ли да се захрани с инвертор в автомобил?

    Благодаря!

    Ако някой има излишен..... .
    VARADERO SD2

  • #2
    От: "кислороден концентратор"

    Търси се спешно кислороден концентратор.Колеги, утре изписват дядо ми и трябва задължително да му намеря.Лошото е, че всички фирми нов е от 1600лв. до 2000лв. а за наем искат по 200-240лв/месец.Много моля, ако някой има вариант с по-евтини такива нека пише, за да обсъдим възможностите.Благодаря много.
    Renault Koleos, Dinamique, 175hp http://www.youtube.com/watch?v=lq3eCuMXeEw

    Коментар


    • #3
      От: "кислороден концентратор"

      Първоначално публикуван от Станислав Николов Преглед на мнение
      Търси се спешно кислороден концентратор.Колеги, утре изписват дядо ми и трябва задължително да му намеря.Лошото е, че всички фирми нов е от 1600лв. до 2000лв. а за наем искат по 200-240лв/месец.Много моля, ако някой има вариант с по-евтини такива нека пише, за да обсъдим възможностите.Благодаря много.
      Да не те отчайвам, но трудно ще намериш на по-различна цена. Когато преди време ми се наложи на мен купих си нова машина. Наемите и цените за стара са неоправдано високи. Желая ти успех все пак, дано намериш нещо по-така...

      Коментар


      • #4
        От: "кислороден концентратор"

        Мерси, след ще разпитвания, като май и аз ще закупя един нов такъв.То просто се губи смисълът с такъв висок наем.Реално за 8 месеца наем машината се изплаща.Пък...да видим.Мерси все пак за отзивчивостта, колега.
        Renault Koleos, Dinamique, 175hp http://www.youtube.com/watch?v=lq3eCuMXeEw

        Коментар


        • #5
          От: "кислороден концентратор"

          Обади се на братята Петрови. Техният може би вече не им трябва. Последният път работеше, и става дума за съвсем други пари, махни две нули.
          Страхувам се, че не мога да помогна с повече.
          За не дай боже имам кислородни бутилки по джиповете, но това не е сертифицирано медицинско оборудване, и не мога да го използвам в други, освен форсмажорни случаи.

          Коментар


          • #6
            От: "кислороден концентратор"

            Плащам около 100лв. наем за месец, ще ти пиша подробно на ЛС възможно най-бързо. Информацията не ми е налична!
            VARADERO SD2

            Коментар


            • #7
              От: "кислороден концентратор"

              Не разбрах. Аз не съм луд - не мога да вземам пари за кислород от болни хора. И балоните ми са на аванта - от бордовите станции на самолетите - въртолетотите. Хубав, авариен кислород. С маските, маркучите, и всичко. Но те са малки, не ме питай къде и как ги зареждам, когато се свършат((( А държат по 20 минути, нямам по-истински. Аварийно и десантно оборудване, друго не дослужих да открадна, малки са .
              Последно редактирано от Стефан; 27-05-11, 02:46.

              Коментар


              • #8
                От: "кислороден концентратор"

                Стефане, мерси за бързата реакция.Така или иначе прибегнахме да вземем под наем за по 100лв. месечно.Колега rosslan мерси и на теб, но успяхме да намерим в Белодробния иинститут под наем. Стефане, и на мен ми се искаше бутилка, но реално няма кой да я пълни често (предвид това, че дядото е на 200км от мен, а най-близката пълначка за медицински кислород е на 50км от него или 150 от мен), за това и взехме концентратор.Както и да е, дано да свърши работа.Мерси много и на двама ви.
                Renault Koleos, Dinamique, 175hp http://www.youtube.com/watch?v=lq3eCuMXeEw

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X