Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ISUZU-ресори

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: ISUZU-ресори

    а предницата как ще догони височината?
    иначе на този вариант май ще мина и аз..
    Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

    Коментар


    • #32
      До: ISUZU-ресори

      Натягане на торсионите и (или) дистанционни втулки между носачите и шарнирите. Но не мисля, че се налага - отпред трупърът си има добър клиренс
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • #33
        До: ISUZU-ресори

        Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
        Натягане на торсионите и (или) дистанционни втулки между носачите и шарнирите. Но не мисля, че се налага - отпред трупърът си има добър клиренс
        имаш ли снимка на такива втулки.

        Коментар


        • #34
          До: ISUZU-ресори

          Ами горният шарнир се премества от долната страна на носача и се подлагат дистанционери. Не трябва да се прекалява, обаче, за да е стане много голям ъгълът на каретата. Също така е необходимо да преместиш амортисьорите.
          А за много сериозен лифт (съмнявам се, че ти трябва) има кит, свързан с буквално преместване целия мост надолу
          Прикачени файлове
          Последно редактирано от Scrapheap; 18-01-08, 00:16.
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • #35
            До: ISUZU-ресори

            Дойде му времето и на моя Трупар да сложа пружини отзад в ресорите.Като свалих ресорите се оказа че тампоните са заминали.
            Бях чел някъде в темите че тампоните на ресорите ставали от волга,но не можах да намеря темата.
            Наистина ли стават,и ако не от какво стават?
            четири е повече от два

            Коментар


            • #36
              До: ISUZU-ресори

              Първоначално публикуван от трол Преглед на мнение
              явно не си ама кой ли е?на последната пружината е вън но понеже изместих целия мост с як удар и усилие
              Тия пружини май са от Пасат комби. На късия Ровър сложих такива и стана много добре, но отрязах по една витка щото много се вдигна. Сега е ок
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #37
                До: ISUZU-ресори

                За сега минах без да подлагам пружини.
                Направих нови обици, понеже на старите болтовете се бяха износили.
                Увеличих междуцентровото растояние с 25мм,с нови обици и тампони резултата беше 85мм.
                четири е повече от два

                Коментар


                • #38
                  От: ISUZU-ресори

                  Виждам, че темата е доста стара, но видях много полезна информация, което ме касае. Ще си правя основно кърпене / ремонт на буса (Мидито) и ще съм благодарен за съвети! Започнах със задното окачване. Оказа се, че амортесьори нямам! Има ги но за украса, хлопат като камбанки . Към Лозан и Скрапхеп, имате ли 2 подходящи, остаряли, но в прилично състояние амортесьори като за бедни люде? Или с какви мога да ги заменя (какво да търся по моргите). Ресьорите са твърди и високи, само ще сменя тампоните, надявам се волговите да паснат и при мен, дали? Напред положението е неприятно. Бусът тежи основно отпред, и натиска здраво торсионите. Обърнал съм шарнира под носача ( спечелих само крива предница и натегнах торсионите. Въпреки манипулациите, бусът е много килнат напред. А по яките неравности, торсионите едвам го удържат да не се удря в тампоните. Люшка се като кораб и ме ограничава да минавам съвсем бавно през камъни, ями. Видях втулките показани в темата? С тях променяни ли са полуоските с по-дълги? Възможно ли е според Вас да подмушна пружини (може и половинки), които да помогнат на торсионите?

                  Благодаря предварително!

                  Камен.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X