Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка на Trooper 2.3 Бензин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Покупка на Trooper 2.3 Бензин

    Здравейте колеги.Можете ли да ми кажете нещо повече при покупна на Trooper 2.3 Бензин.Другия ми въпрос какво му е окачването, торсион + ресьор като на Паджеро ли е.И 2.3 има ли 145 к.с , защото момчето ми каза че е тези коне ...
    三菱帕杰羅
    Цитат:"Нямам Хоби Без Двигател" еми и аз така ...

  • #2
    От: Покупка на Trooper 2.3 Бензин

    Преди да го платиш иди с него при Лозан да го огледа, за да не се запознаете при по-неприятни (за теб) обстоятелства.... И такъв мотор до колкото ми е известно няма. Няма да се хабя да пиша какво да гледаш, защото щом задаваш такива въпроси, няма да се справиш сам.
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

    Коментар


    • #3
      От: Покупка на Trooper 2.3 Бензин

      Това, доколко си заслужава зависи от цената, състоянието, както и от склонността и способностите ти да си го ремонтираш.
      Този двигател (4ZD1) e надежден, прост като премиера и лесен за ремонт.
      Аз бих обърнал внимание преди всичко на степента ръждясване - трупърите мрат от това - други ядове са рядкост.
      Карам такъв трупър и паджеро та смея да твърдя, че го познавам отлично
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • #4
        От: Покупка на Trooper 2.3 Бензин

        Ем колеги , чесно казано се отказах след огледа и приказването се оказа че е доста корозирал и иглените лагери на хъбовете са за ремон.+ още някой нередовности с документие ...
        三菱帕杰羅
        Цитат:"Нямам Хоби Без Двигател" еми и аз така ...

        Коментар


        • #5
          От: Покупка на Trooper 2.3 Бензин

          Isuzu Trooper 1900 година 2.8 dti мотор дълга база това ти препоръчвам

          Коментар


          • #6
            От: Покупка на Trooper 2.3 Бензин

            Съжалявам, че спамя темата на колегата, но някой може ли да ми каже от коя година съединителите на трупърите стават с помпи, вместо жила? Голяма драма настава като сляза от моя 3тди и се кача на въпросния 2.8 преди 90-та ;(
            +359 899985804

            Коментар


            • #7
              От: Покупка на Trooper 2.3 Бензин

              И 2.8ицата е със хидравлика на съеденителя
              МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

              Коментар


              • #8
                От: Покупка на Trooper 2.3 Бензин

                Хм, ясно! Видях къде е проблемът - качил съм се на 2.2 дизел, явно първata генерация Трупери, а то си беше явно с жило. Сега ми остава нелеката задача да си намеря 2.8ка къса база!
                +359 899985804

                Коментар


                • #9
                  От: Покупка на Trooper 2.3 Бензин

                  Какъв ти е проблемът с жилото? Ако всичко е наред, съединителят не е нито твърд, нито труден за контрол. На 2.0, 2.3 и 2.6 е с жило, че даже има и телескопичен демпфер на педала.
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар


                  • #10
                    От: Покупка на Trooper 2.3 Бензин

                    Карам и 2.6, но там нещата са доста по-различни според мен. Много по-плавен и мек е педалът, както и прецизността се контролира по-лесно. На този Трупчо имам чувството, че нещо или му е резлично или иска смяна на нещо - ужасно твърд е педалът, но иначе отделя добре. Как вървят цените на жила и "аксесоари" за съединител при по-старите модели (1ва и 2ра генерация)?
                    +359 899985804

                    Коментар


                    • #11
                      От: Покупка на Trooper 2.3 Бензин

                      нямам идея за цените. Никога не съм сменял жила, но нормално педалът е мек. Твърдостта зависи и от използвания притискателен диск.
                      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X