Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БЪЛГАРИН В АМЕРИКАНСКИЯ NEATV-MX ШАМПИОНАТ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: БЪЛГАРИН В АМЕРИКАНСКИЯ NEATV-MX ШАМПИОНАТ

    Времето не е много добро тук,постоянно вали и е студено,няма възможност да се тренира.
    Закритата писта в Канада се е съборила тази зима от снега.

    Направих една тренировка с Полариса,но още не мога да му свикна.
    Много по-различен е от Ямахата,съмнявам се,че ще успея да стана толкова бърз,колкото с Ямахата.
    Но Американците определено ме харесаха как карам.

    Коментар


    • #17
      От: БЪЛГАРИН В АМЕРИКАНСКИЯ NEATV-MX ШАМПИОНАТ

      Първоначално публикуван от Николен ATV Преглед на мнение
      ...
      Но Американците определено ме харесаха как карам.
      А какво е тяхното ниво?

      Какво е различното на полариса?
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #18
        От: БЪЛГАРИН В АМЕРИКАНСКИЯ NEATV-MX ШАМПИОНАТ

        Не знам още.
        Полариса е с по различен баланс и окачване,отпред е по тесен заради лимита от 50 инча тук.
        Не е толкова удобен,но се надявам да му свикнал преди първото състезание.
        Според мен е по-добър от Хондата,Кан-ама и КТМа (това е лично мое мнение)

        Коментар


        • #19
          От: БЪЛГАРИН В АМЕРИКАНСКИЯ NEATV-MX ШАМПИОНАТ

          С CAN-AMа сбърка!Може би си имал впредвид YAMAHA-та!!!!!!
          Радвам се че вече мислиш за първото състезание и ти стискаме палци.Ние днес слагаме двигателя на ДиеСката и от понеделник започваме усилени тренировки,само че затвориха пистата на Елена/отложиха и кръга там за 22.05 2011/Севлиево цялата е леж след световното ,на Троян има световно тази събота и неделя така че и ние няма къде да тренираме долу горе като при теб.
          Първоначално публикуван от Николен ATV Преглед на мнение
          Не знам още.
          Полариса е с по различен баланс и окачване,отпред е по тесен заради лимита от 50 инча тук.
          Не е толкова удобен,но се надявам да му свикнал преди първото състезание.
          Според мен е по-добър от Хондата,Кан-ама и КТМа (това е лично мое мнение)

          Коментар


          • #20
            От: БЪЛГАРИН В АМЕРИКАНСКИЯ NEATV-MX ШАМПИОНАТ

            Николене,ти си младеж с много силен спортен характер,сигурен,съм че ще се адаптираш и бързо ще свикнеш с новата машина!
            Носталгията по родното място е чуство,което се преодолява по различен начин от всеки човек и това си иска време.
            Заедно сме с теб и те подкрепяме!
            ТюркеДжиев старши
            Последно редактирано от brake; 21-04-11, 06:39.
            sigpic

            Коментар


            • #21
              От: БЪЛГАРИН В АМЕРИКАНСКИЯ NEATV-MX ШАМПИОНАТ

              Успех Николене, покажи им на ония там какво можеш
              Hristo Draganov
              http://htftp.domainbg.com/HD/

              И аз искам България чиста ! ! !

              Коментар


              • #22
                От: БЪЛГАРИН В АМЕРИКАНСКИЯ NEATV-MX ШАМПИОНАТ

                Не остана много време до състезанието,а аз още не съм тренирал с мотора,както трябва,да не говорим за настройки.
                Забелязах тук,че другите състезатели не могат да си настройват окачването добре.
                Поне имам възможност да правя много физическа подготовка ,тук в къщата си има фитнес и има къде да се бяга.
                Вчера цял ден имаше сняг тук,днеска беше топло и ходихме да бягаме с Kody Evans.
                Правим всеки ден физическа подготовка и спазваме диета.

                Коментар


                • #23
                  От: БЪЛГАРИН В АМЕРИКАНСКИЯ NEATV-MX ШАМПИОНАТ

                  караш ли ?какво става при теб ?

                  Коментар


                  • #24
                    От: БЪЛГАРИН В АМЕРИКАНСКИЯ NEATV-MX ШАМПИОНАТ

                    Успех и от мен. Натрий им носовете на американците. Следя и ти се възхищавам
                    Samurai Gemax

                    Коментар


                    • #25
                      От: БЪЛГАРИН В АМЕРИКАНСКИЯ NEATV-MX ШАМПИОНАТ

                      Първоначално публикуван от malkatatromba Преглед на мнение
                      караш ли ?какво става при теб ?
                      Не,днес беше първия хубав ден от седмица,няма да имам възможност да тренирам преди състезанието.

                      Коментар


                      • #26
                        От: БЪЛГАРИН В АМЕРИКАНСКИЯ NEATV-MX ШАМПИОНАТ

                        Първоначално публикуван от Николен ATV Преглед на мнение
                        Не,днес беше първия хубав ден от седмица,няма да имам възможност да тренирам преди състезанието.
                        Ние сме на Троян от вчера,пистата е уникална,Тотю я направи супер.Ще тренираме 2-3 дена тук,канама е супер.

                        Коментар


                        • #27
                          От: БЪЛГАРИН В АМЕРИКАНСКИЯ NEATV-MX ШАМПИОНАТ

                          Първоначално публикуван от Николен ATV Преглед на мнение
                          Не остана много време до състезанието,а аз още не съм тренирал с мотора,както трябва,да не говорим за настройки.
                          Забелязах тук,че другите състезатели не могат да си настройват окачването добре.
                          Поне имам възможност да правя много физическа подготовка ,тук в къщата си има фитнес и има къде да се бяга.
                          Вчера цял ден имаше сняг тук,днеска беше топло и ходихме да бягаме с Kody Evans.
                          Правим всеки ден физическа подготовка и спазваме диета.
                          Ако можеш да споделиш какво включват физическата подготовка /видове упражнения, серии, натоварване и др./ както и на каква диета сте подложени.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • #28
                            От: БЪЛГАРИН В АМЕРИКАНСКИЯ NEATV-MX ШАМПИОНАТ

                            Днес и утре е първото състезание /Walden MX Park in Wallkill, New York on April 30 -May 1/на Николен пожелавам му достойно представяне и да ни накара да се гордеем ,че сме БЪЛГАРИ!!!!!!!!!
                            Успех Ники и знай че ние сме с теб!!!!!

                            Коментар


                            • #29
                              От: БЪЛГАРИН В АМЕРИКАНСКИЯ NEATV-MX ШАМПИОНАТ

                              Било е голяма касапница,Николен е карал 6 манша/3класа по два/.В "Б"дивизията и в двата манша след старта е имало камари на първия завой .Блъскали са го безброй пъти,седалката му пада на 2-3 обиколка /1ви манш/ и финишира без нея,на втория манш го блъскат отзад и къса тръбата между филтъра и карбуратора и спира.В College Boy първия манш е бил втори,за втория нямам инфо какво е станало.Като цяло много карък го е гонил,те до последно преди старта правеха моторите,наложи се от България да му се помага с настройката на карбуратора/БЛАГОДАРНОСТИ на Митко от Троян/,който ни каза какво да се направи .Не можа да тренира нито веднъж до състезанието ,нямаше представа за мотора как се държи окачването двигателя как е и така нататък -само минуси.Разочарован е много,в "Б"дивизията карали на късмет,заварявали газта и каквото стане,много падания имало.При протата било супер всеки знае какво прави,Николен каза че само първите трима карали много/Dustin Wimmer SUZ ;Josh Creamer CAN АМ ;Cody Miller CAN АМ/откъснали са се много и карали много чисто и с лекота.тази вечер повече иформация .
                              тук класирането официално
                              http://www.atvriders.com/atvresults/...e-results.html

                              P.S.Николен каза,че организацията е под всякаква критика,няма програма,стоиш в предстартова зона по 30-40мин и чакаш да те извикат,дисквалифицирали са го на втори манш College Boy където бил е първи и на скок преди финала са вдигнали жълт флаг а той е прескочил трапеца за да не се качат задните на гърба му и тогава е спрял .Каза че организацията на АТВ ЧАЛЪНЖ е години пред тяхната!!
                              Последно редактирано от TROMBA; 02-05-11, 07:54.

                              Коментар


                              • #30
                                От: БЪЛГАРИН В АМЕРИКАНСКИЯ NEATV-MX ШАМПИОНАТ

                                Малко снимкиНатиснете снимката за да я уголемите

Име:2011-04-30 07.27.10.jpg
Прегледи:1
Размер:175.7 КБ
ID:5274204Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2011-04-30 07.26.46.jpg
Прегледи:1
Размер:173.8 КБ
ID:5274203Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2011-04-30 07.24.59.jpg
Прегледи:1
Размер:194.0 КБ
ID:5274202Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2011-04-30 07.26.35.jpg
Прегледи:1
Размер:190.0 КБ
ID:5274201Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2011-04-30 07.26.57.jpg
Прегледи:1
Размер:189.9 КБ
ID:5274200Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2011-04-30 07.25.13.jpg
Прегледи:1
Размер:101.4 КБ
ID:5274199

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X