Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трактор Dong Feng 304 мнения

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Трактор Dong Feng 304 мнения

    http://tractor.bg/%D0%BC%D0%B0%D1%88...g%20Feng%20304 За цена то 11 000 лева ,която е доста евтина имайки предвид,че трактора е чисто нов ми се струва съмнително качеството.Цената е реална в един руски сайт излиза към 9 000 лева даже .За тази цена сигурно ще е пълен боклук ,но все пак е 2 пъти по евтин от куботите от същия клас.Интересява ме дали някой има същия и да сподели как е с частите и какви проблеми има

    Dong Feng 304 - ПРОМОЦИОНАЛНА ЦЕНА : 11 000 ЛВ. БЕЗ ДДС

    Двигател, модел: ZN390T
    Тип: 3 цилиндров с водно охлаждане, директно впръскване
    Мощност: 30 к.с.
    Консумация на гориво (г/кв/ч) 275
    Съединител : Механичен тип, двойнодисков
    Скоростна кутия: Механична, брой на предавките 8 / 2
    Управление: Хидравлично
    Спирачки: Дискови
    Гуми : Предни: 7.50-16 ; Задни: 12.4-24
    Навесна система: Хидравлична, с товароподемност 500 кг.
    ВОМ, об/мин: 540/1000
    Клиренс, мм. : 358
    Минимален радиус на завой, м. : 2.5

  • #2
    От: Трактор Dong Feng 304 мнения

    Защо подхождаш с такова недоверие към цената! Цената е такава, защото е китайски и не носи някаква надута и превзета марка. И без това най-желаното от търговците, е да я вдигнат, поскоро е неестествено, че не са го направили. Защо "скачаш" направо в класата на Кубота, сравнявай го с разните Владимирци примерно, където му е мястото.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • #3
      От: Трактор Dong Feng 304 мнения

      Мой приятел има такъв от 10г, работи си тракторчето не е имал проблеми с него . Един гаранционен проблем с ГНП на първия месец след покупката и това беше дойдоха от фирмата отстраниха си го и от тогава нафта масла и каране. Даже мисля че е същия модел 3 циндров двигател .

      Коментар


      • #4
        От: Трактор Dong Feng 304 мнения

        Да сравнявам го с кубота ,защото смятам,че те са едни от най добрите .А иначе имам т 40 и докато го стегна аз влязах в чудо ,то не бяха стартери ,филтри ,даже и резервоара съм го махал ,защото предишния собственик не го знам с кво е карал ,но трактора работи 10 мин и нафтата спира ,затова съм решил или нов трактор или никакъв.В момента се нуждая от малък за сеялки и овощните градини ,защото т то нестава за сеялка затъпква всичко зад него.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X