Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътуване до Кения или Хакуна Матата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Пътуване до Кения или Хакуна Матата

    В момента при мен не се чете нищо от постовете. Виждат се само снимките, с квадратчета между тях, вместо букви. В моя телевизор ли е проблема? Останалите постове си се четат безгрижно.

    ПП: В IE10 се чете, в Chrome - не.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #17
      От: Пътуване до Кения или Хакуна Матата

      Страхотно. Снимката с детето накацано от мухи ме впечатли най - много.

      Коментар


      • #18
        От: Пътуване до Кения или Хакуна Матата

        До Dilyana Vasileva, правихме си само имунизация за Жълта треска, не са ни искали сертификата на влизане, но съм чувал че на влизане в Танзания от Кения могат да поискат. По-добре си направете за спокойствие.
        Toyota Rav 4 2007 2.0 Aut
        Kia Cerato 1.6 lpg

        Коментар


        • #19
          От: Пътуване до Кения или Хакуна Матата

          Много благодаря! Ще се възползвам от съветите със сигурност! Весело лято!

          Коментар


          • #20
            От: Пътуване до Кения или Хакуна Матата

            Първоначално публикуван от Dilyana Vasileva Преглед на мнение
            Много благодаря! Ще се възползвам от съветите със сигурност! Весело лято!
            Наскоро четох книгата"Бялата масайка" и от нея има какво да се извлече като съвети.Та благодаря на автора за споделеното пътуване - има снимков материал а в книгата липсва такъв.Даже се учудих на големината на масайските колиби'' маняти май ги наричаха"В книгата бяха на по метър височина и диаметър-2-3-4м.
            Диско 300TDI
            Scott Purgatory
            0889 84 6161

            Коментар


            • #21
              От: Пътуване до Кения или Хакуна Матата

              и един въпрос към автора - на плажа държиш бира каменица- от тук ли си я носиш или ?
              Диско 300TDI
              Scott Purgatory
              0889 84 6161

              Коментар


              • #22
                От: Пътуване до Кения или Хакуна Матата

                Първоначално публикуван от Filo Преглед на мнение
                Страхотно. Снимката с детето накацано от мухи ме впечатли най - много.
                Да, напомня ми родни гледки... Виждал (у нас) хора, които си завиват децата с вестник да не ги лазят мухите докато спят, както се завива чиния...
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #23
                  От: Пътуване до Кения или Хакуна Матата

                  Наистина колоритно място, бил съм в Момбаса два пъти когато плавах и имам незабравими впечатления от там.
                  Чудесна тема! Благодаря!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Пътуване до Кения или Хакуна Матата

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    В момента при мен не се чете нищо от постовете. Виждат се само снимките, с квадратчета между тях, вместо букви. В моя телевизор ли е проблема? Останалите постове си се четат безгрижно.

                    ПП: В IE10 се чете, в Chrome - не.
                    Опитай Maxthon, това е един по-малко познат браузър, може и да останеш доволен.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X