Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota RAV4 след 2006г. - впечатления, трансмисия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    Закупуване на RAV 4 2,2 177кс.

    Колеги решил съм да си купя RAV 4 след 2006г. с 2,2 177кс.мотор дизел кажете удачен варянт за автомобил по път ли е и отзиви за този двигател че в Тойота ми казаха че бил проблемен давал дефекти .

    Коментар


    • #62
      От: Закупуване на RAV 4 2,2 177кс.

      Не ти трябва тая кола!
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • #63
        От: Впечатления за Toyota RAV4

        Здравейте!
        До преди три години карах пред-предпоследния РАВ4-бензин,2 литра,купен на старо. За пет години яко каране,не ми се е налагало да ползвам дори отвертка за ремонт.Имам само една смяна на съединител,след една моя героична изява в едни OFFROAD изпълнения по едни дълбоки коловози,за което си бях 100% виновен.
        Подарих РАВ-а на дъщеря си и си купих нов РАВ-4 дизел,2.4 литра,модел 2006.
        Страхотна кола!!!Според бордовия калкулатор на разход на гориво,при 80/20 градско/извънградско,консумацията му е около 7.3 на сто!!!
        Пробвал съм на широко,през зимата,върху сняг,да я изкарам от стабилното и състояние с рзки завои,резки спирачки и т.н.т..Изписуква нещо и си влиза сама в пътя!
        На кратко моите впечатления:Скъпа,красива/особенно от пред/среден комфорт,бърза/до 200км/ч. по магистрала/,кара се много лесно ,определено не е offroad и МНОГО,МНОГО НАДЕЖДНА !!!.

        Коментар


        • #64
          От: Впечатления за Toyota RAV4

          искам да попитам дали двата шибидаха се отварят напълно или само в задния край

          Коментар


          • #65
            От: Впечатления за Toyota RAV4

            Карам Тойота Rav4 2009 г. с двигател 2.5 л бензин(автоматик). До сега е на 20000 мили. Никакви забележки по колата. Сега през зимата ми дава разход 18.8 мили за галон градско каране. Очквам да постигна 20 м/г през лятото без климатик и без форсиране-ще пробвам защото и тук бензинът гони 4$/г.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X