Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Митвас или как се разпада Терано за 5 000 км

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Митвас или как се разпада Терано за 5 000 км

    На мен не. Дадоха на евентуалния клиент. Все пак той направи поръчката за прегледа. Аз имам документ от предишния преглед. Там изрично пише напукан маркуч на съединителя. Нищо друго.

    Всъщност въпроса е решен. Автомобила пак не се продава. Наистина избора на друг автомобил е изключително труден. За втори път връщам клиент. Май ще спра продажбата завинаги.

    Идеята на темата беше да се потърси вашето мнение по въпроса и мисля, че вашето усещане съвпада с моето. Защо се дразня ли? Защото съм разчитал на този сервиз. Мислил съм, че е нещо специално и различно. Сега съм наясно, поне за себе си. Може и да не съм прав, но кракът ми повече няма да стъпи там.

    Благодаря на всички взели отношение. Джипката си остава в моето семейство докато не се разпадне. Другата кола може и да си сменя, но това вярно приятелче, ще продължава да си стои пред блока до момента в който ми потрябва и знам, че няма да ме предаде. За какво всъщност да го продавам? Пари се изкарват, а е толкова трудно да намериш нещо читаво в днешно време.

    Коментар


    • #17
      От: Митвас или как се разпада Терано за 5 000 км

      Колега не се впрягай,дядката(на жена ми бащата) кара вече 3-ти автомобил до пълен разпад,ако могат да говорят автомобилите му ,ще реват ,бягат на далеч,и докъто бягат ще го псуват....Блъска колата,стъпва на капака рита калника,кара без вода на балкана,прегрява я,нищо не сипва,пуска се по нанадолнището след 4-5 часа....на другия ден пали колата без изобщо да си направи труда да и долее антифриз или поне вода...качва се на 2100 метра надморска височина и пак от капака свисти пара...псува проклетата кола че загрявала и пак нищо не и налива....кара я с 14 цола гуми отзад и 15 цола гуми отпред,едните са 195 широки ,другите 165 .....Скоро забелязах че е свалил пластмасите от таблото по незнайни причини....баджанака и той е в форума може да потвърди...! Радвай се на колата си !

      Връзва всичко с тел....скоро без застраховка минал в гръцко ,ходил на разходка до кавала.....никой не му искал документи на кпп-то....добре разминало му се е ами да вземе да домъкне една костенурка в Българско......идея си няма за тая костенурка ако го барнат,липсата на застраховка ще му се стори сапунка...! Скоро сменя водна помпа след половин кило ракия не уцелил нещо и с манивелата на крика смаза от бой предел ляв калник ритайки го и псувайки го...а ти за едни тампони плачеш...!
      Последно редактирано от Roninn; 29-01-11, 19:56.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #18
        От: Митвас или как се разпада Терано за 5 000 км

        Ето това е един щастлив човек Шапка свалям на подобни хора които са много над нещата

        Коментар


        • #19
          От: Митвас или как се разпада Терано за 5 000 км

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          ...дори това всичкото да е за смяна, къде ще отидат тия 1200лв.
          Май не си бил скоро в Митвас. Аз също, но преди време направих пътека дотам, все с една Микра, вързана на въженце. Няма такива цени, просто. Всеки път намеквах на пострадалия, че има и други сервизи, работилници и гаражи, но той все си знаеше - официалния, та официалния.

          Коментар


          • #20
            От: Митвас или как се разпада Терано за 5 000 км

            Аз в сервизи по принцип съм само в супер краен случай, и със всяко следващо ходене все повече се убеждавам че човек ако иска да има читава кола, трябва да си я прави сам.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #21
              От: Митвас или как се разпада Терано за 5 000 км

              Що се отнася до темата, аз не намирам вина в сервизите. Просто цялата схема на покупко-продажба е тотално изтрещяла.
              Пример: Продавам си колата за тот лв. Идва някакъв бай Ганьо и ще ми я кара на сервиз. На негови разходи..дотук добре. После се оказва, че по колата има да се похарчат тот пари. Еми, аз какво правя? Давам му я за без пари, за да може той да си я стегне после?!
              Ми, освен и да го почерпя!
              Колата я предлагам в състоянието, което е. Каквото има да се прави, не го крия. Устройва го цената-добре. Не го устройва-Чао!
              Идва друг, втори, трети. Не се продава. Сваля се цената, ама до колко?
              Пазарен принцип, какво толкова има да се мисли.

              Кола на старо в перфектно техническо състояние, перфектно поддържана, без дразкотина, на рИални км, за нищо пари... Айде стига, бе!
              Бай-Ганьовска работа!
              Що не отиде на запад да се пазари така?
              Your conscience is all you can take to your grave.

              Коментар


              • #22
                От: Митвас или как се разпада Терано за 5 000 км

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                Аз в сервизи по принцип съм само в супер краен случай, и със всяко следващо ходене все повече се убеждавам че човек ако иска да има читава кола, трябва да си я прави сам.
                Много си прав колега ,след като човек прочете твоите съвети ,които винаги помагат трябва да забрави за официалните сервизи!
                Спарки е голям аз лично съм се убедил в това!

                Коментар


                • #23
                  От: Митвас или как се разпада Терано за 5 000 км

                  Моята джипка преди да я взема, три пъти я вкарвали в сервиз и вземали по 2-3 хил за ремонт. Аз си я отремонтирах за 350 и се движи 2 години без проблем. Как да я закарам в сервиз, като не мога да ги слушам "майсторите", какви глупости успяват да измислят за да вземат пари.
                  [I][FONT=Comic Sans MS]NISSAN Terrano II R20 2.7TD '93[/FONT][/I]

                  Коментар


                  • #24
                    От: Митвас или как се разпада Терано за 5 000 км

                    Така де, ама нали се сещаш, че повечето хора , който не са наясно с принципите на работа и устройство на автомобила, като им кажеш че устройството за перефондация се е скапало и освен него трябва да се смени и инжектопляктора и САМО за материали ще им вземеш 845 лева,а за труд 100 и те са съгласни, защото незнаят какво да правят. А то може да се окаже че просто трябва да се стегне една гайка. Абеееееее ..............
                    Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
                    Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
                    Opel Campo 3,1 TD '99
                    Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

                    Коментар


                    • #25
                      От: Митвас или как се разпада Терано за 5 000 км

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Май не си бил скоро в Митвас. Аз също, но преди време направих пътека дотам, все с една Микра, вързана на въженце. Няма такива цени, просто. Всеки път намеквах на пострадалия, че има и други сервизи, работилници и гаражи, но той все си знаеше - официалния, та официалния.
                      Мога само да го потвърдя.
                      Понеже си обичам автомобила много пъти съм бил клиент на сервиза.
                      Отказаха ме с подмяна на задни спирачни тръбички цена за 5 бр./толкова са/ 95лв./дадох 50 капаро и чаках месец/.
                      Дотук добре, но казаха, че ще стане същия ден/записах се седмица по-рано/, а стана накрая на втория/две таксита до Драгалевци, още бяха там/.
                      Цена общо за услугата - 528 лева!!!, или 433 лв. за труд.
                      Преди да тръгна от къщи говорих с тях по телефона - дори не намериха за необходимо да ми кажат сметката, та поне да съм подготвен психически/да изтегля достатъчно пари/.
                      На място - крайно неудобно , нямам достатъчно.
                      Приемчика не ми спада капарото за тръбичките/последното е отразено в поръчката за тях, в компютъра също/.
                      Налага се да доказвам с вносната бележка/този път неудобно от другата страна/, макар че поръчки без капаро не взимат.
                      Сигурно още имам фактурата от случая.
                      В категорията "други": 2000година - калобран, заден 208лв./сбъркана поръчка, 6 седмици чакане/, кабели с два куплунга за стоп/габарит, дълги 8см. - 2бр. - 96лв./42 дни чакане, което ми омръзна и си поръчах от Белведере комплект стоп/габарит, барабар с крушката 128лв. дойде за 3 дни от Австрия.
                      На уверението им, че хидравликата на клапаните е за правене не се навих - оттогава карам 10 години.
                      Смяната на ангр. ремък, пак тогава над 400лв. без обтяжна ролка/казаха ми, че практиката сочи, че не се повреждат/.

                      Има още ...шенкелни лагери, втулки/тампони/ на носачи и т.н. всичко най-малко умножено по две/като цена/, но да не си разваляме настроението окончателно.
                      Life is too short to drive dull cars!

                      Fight global warming !
                      ... turn on your A/С !

                      Коментар


                      • #26
                        От: Митвас или как се разпада Терано за 5 000 км

                        Няма много общо с темата но тия дни ще прекратя гаранцията на Киа сеед която е 7 години .....дотук става на 2 години и толкоз от тук нататък съм аз.....неможе да ми вземат по 280-400 лв. на всеки 15 000 км.
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • #27
                          От: Митвас или как се разпада Терано за 5 000 км

                          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                          Няма много общо с темата но тия дни ще прекратя гаранцията на Киа сеед която е 7 години .....дотук става на 2 години и толкоз от тук нататък съм аз.....неможе да ми вземат по 280-400 лв. на всеки 15 000 км.
                          За съжаление, те на това разчитат. Като си плащаш 7 години обслужването, на практика си плащаш какъвто и да е ремонт по автомобила. А ако се окаже, че например двигателя се е скапал, винаги могат да намерят причина да не ти го оправят. На мой приятел в удължената гаранция за Диско 3, пише, че не се покриват повреди по двигателя от прегряване.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Митвас или как се разпада Терано за 5 000 км

                            Привет г-н Калинката!
                            Практиката ни е показала, че е безпредметно да се участва във форумни спорове, но конкретният случай преминава всякакви граници и е редно да се вземе отношение! Пиша това мнение, като човек, който се чувства част от екипа на тези "театрали" и макар да не съм механик, искам да отбележа няколко неща - изводите да си ги извадят всички четящи/пишещи! Да започнем конструктивно по темата:
                            Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
                            Още повече, че автомобила беше там преди 1 година или иначе казано 5 000 км и при заявената от мен готовност, всички дефекти да бъдат отстранени, се установи, че единствения проблем е леко напукан маркуч на съединителя.
                            Лъжа номер 1: Автомобилът е бил при нас с Вас като собственик, НЕ преди една година а точно на 07.01.2009г. Въпросният предпродажбен оглед е извършен на 26.01.2011г или с други думи почти две пълни години след това. Между другото при нас има история за ремонти по тази кола от 2004г., когато собственик е бил Ал. Атанасов.
                            Но отново към темата - за справка прилагам копие от сервизните поръчки в двата цитирани случая (за да сме коректни към г-н Калинката, личните му данни са скрити)
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:65.9 КБ
ID:5265649Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:82.7 КБ
ID:5265650
                            Извод 1: Автомобила е на точно 5702км. пробег между двете посещения в Митвас и то в рамките на 2 (две) години! Простата математика показва, че колата се кара по средно 7,8109 км/ден, което е приблизителното разстояние от клуб Планет до Син Сити. Това не ми влиза в работата, но има отношение към истинността на казаното от г-н Калинката. Както и да е... Приемаме, че колата е гаражна красавица и, че опита за продажба няма нищо общо с този "странен" пробег!

                            Лъжа номер 2: напуканият маркуч на съединителя далеч не е единственият проблем отбелязан в поръчката! Справка - горният файл!


                            Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
                            До тук добре. Отиваме днес с потенциалния клиент, след като той си е уговорил час и качваме автомобила на крик. След кратка инспекция, се оказва, че автомобила едва ли не е пред разпад. Има за смяна тампони на предната и задната стабилизиращи щанги, тампони на вътрешни не знам какво си, тампони на задни амортесиори които обаче вървяли комплект със самите амортесиори и общата сума за тези всичките ремонти щяла да надхвърли 1200 лева. Не стига това, ами и все още не били за смяна, обаче били напукани и маншоните на полуоските, та и тях трябвало да добавим в сметките. Обаче върха на всичко, беше твърдението, че картера бил сменян, понеже имал лепенка с каталожен номер и въобще не се знаело какво ще излезе отвътре??? Какво може да излезе отвътре? Пор? Лисица? Интересното обаче е, че подкартерната защита си изглежда съвсем оригинална? Как се чупи картер без да се счупи подкартерната защита?
                            Лъжа номер 3: В констатираните дефекти ясно е записано "тампони на задни амортисьори", а не "амортисьори". Справка - горните файлове!
                            Извод 2: Тампоните на задните амортИсьори се предлагат отделно и никой в Митвас не е казал така поради простата причина, че веднага се изваждат номерата на необходимите резервни части от програмата за избор на рез.части( погледнете долната извадка). В Митвас всички служители добре познават марката Нисан, а който има съмнения може да прочете в ръководствата за ремонт на Nissan.
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:R20_Rear Shock Absorber copy.jpg
Прегледи:1
Размер:50.1 КБ
ID:5265651
                            Относно картера - ДА, картера беше с етикет и то почти нов, такъв какъвто има всяка нова резервна част и нямат частите при първо вграждане.

                            Лъжа номер 3: 1200лв за ремонт? Къде е Вашата конкретна оферта за описаните забележки, в която да пише тази сума?



                            Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
                            Все бях виждал сценки от селски вечеринки, но това надмина всички представления на които съм присъствал до сега. Разделихме се с купувача, като му казах, че цената на автомобила, е това което съм му казал и преди това. Да си решава. Жалко за времето което загубих. Днес и без това ми беше супер напрегнат ден.

                            Споделете? Може ли едно Терано да се разпадне за 5 000 км или една година, като Джипката не е слизала от асфалта дори и за 10 метра?
                            За да сме конструктивни и да не си говорим празни приказки; искам да Ви задам няколко въпроса:

                            1. Все още ли твърдите, че в поръчката от 2009-та пише само „маркуч на съединител”?
                            2. Все още ли твърдите, че сте идвали в Митвас преди 1 (една) година?
                            3. Все още ли твърдите, че Ви е казано „амортисьори за смяна”?
                            4. Все още ли твърдите, че подкартерната Ви защита е сменена от „неизвестен извършител”?
                            5. Имате ли с какво да докажете, че 1200лв. за ремонт включват само И ЕДИНСТВЕНО описаното в сервизната поръчка по-горе?

                            Ще съм благодарен да отговорите на тези първоначални въпроси, а след това съм уверен, че ще се получи хубава дискусия и хората ще си направят качествени изводи и дано разберем кой е „театрален работник” и кой не!

                            Послепис: искрено съжалявам, че не сте успели да си продадете автомобила!!! Рядко се срещат коли с такъв средно дневен пробег...

                            Коментар


                            • #29
                              От: Митвас или как се разпада Терано за 5 000 км

                              Първоначално публикуван от Boyko23 Преглед на мнение
                              Привет г-н Калинката!
                              Практиката ни е показала, че е безпредметно да се участва във форумни спорове, но конкретният случай преминава всякакви граници и е редно да се вземе отношение! Пиша това мнение, като човек, който се чувства част от екипа на тези "театрали" и макар да не съм механик, искам да отбележа няколко неща - изводите да си ги извадят всички четящи/пишещи! Да започнем конструктивно по темата:
                              Здравейте Г-н Бойко. Радвам се, че в крайна сметка, човек от екипа на Митвас, взе отношение по въпроса. Всъщност, това което се случва е ваш проблем и е нормално да ви вълнува обратната връзка с вашия сервиз. В червено съм отбелязал, това което ви подвежда в момента. Аз съм бил част от голямо търговско представителство и съм наясно с трудностите при комуникацията между търговски отдел и сервиз.

                              Първоначално публикуван от Boyko23 Преглед на мнение
                              Лъжа номер 1: Автомобилът е бил при нас с Вас като собственик, НЕ преди една година а точно на 07.01.2009г. Въпросният предпродажбен оглед е извършен на 26.01.2011г или с други думи почти две пълни години след това. Между другото при нас има история за ремонти по тази кола от 2004г., когато собственик е бил Ал. Атанасов.
                              Но отново към темата - за справка прилагам копие от сервизните поръчки в двата цитирани случая (за да сме коректни към г-н Калинката, личните му данни са скрити)

                              Извод 1: Автомобила е на точно 5702км. пробег между двете посещения в Митвас и то в рамките на 2 (две) години! Простата математика показва, че колата се кара по средно 7,8109 км/ден, което е приблизителното разстояние от клуб Планет до Син Сити. Това не ми влиза в работата, но има отношение към истинността на казаното от г-н Калинката. Както и да е... Приемаме, че колата е гаражна красавица и, че опита за продажба няма нищо общо с този "странен" пробег!
                              Да. Автомобилът е на точно 5 700 км между двете посещения в сервиза и това е описано в самото заглавие на темата. Времевата дистанция е година и половинам което пак е точна информация от моя страна. Колата не е гаражна, а по-скоро тротоарна красавица и чесно казано, пробега ме учудва. Останал съм с впечатление, че е доста по-малък. Автомобила го закупих за жена ми, която работи на точно 500 метра от мястото на което живеем. И до скоро, тя ходеше на работа с него. От около 6 месеца, тя смени местоработата си и от тогава, аз я карам и прибирам от работа с друг автомобил. Джипката просто си гние на тротоара. Ще се върнем по темата по-късно.


                              Първоначално публикуван от Boyko23 Преглед на мнение
                              Лъжа номер 2: напуканият маркуч на съединителя далеч не е единственият проблем отбелязан в поръчката! Справка - горният файл!
                              Тук, се получава странно разминаване, което не зная на какво се дължи. Гореупоменатата поръчка, аз не съм виждал никога. Проблемите с напукания маркуч, бяха описани във фактура, която аз получих при смяната на масло при вас. Автомобила никога не е посещавал сервиза ви, откакто е в моите ръце, за проверка на ходова част. Странното, е че поръчката има дори и финансово измерение. Аз си заплатих само смяна на масло и филтър, без да настоявам, вашите служители ми предложиха оглед, и в документа за плащане, бяха упоменати проблемите открити по време на ремонта. Много ми се иска да става въпрос за разминаване или грешка, защото другия евентуален вариант, би бил изключително срамен за вас. Също така странен е факта, че всички останали проблеми, с изключение на маркуча на съединителя, описани във въпросния документ, не са отстранявани, понеже ги чувам за първи път и би било добре да ни обясните, как тези проблеми са си отишли от самосебеси, понеже вашите служители не са ги установили при последния оглед?

                              Първоначално публикуван от Boyko23 Преглед на мнение
                              Лъжа номер 3: В констатираните дефекти ясно е записано "тампони на задни амортисьори", а не "амортисьори". Справка - горните файлове!
                              Извод 2: Тампоните на задните амортИсьори се предлагат отделно и никой в Митвас не е казал така поради простата причина, че веднага се изваждат номерата на необходимите резервни части от програмата за избор на рез.части( погледнете долната извадка). В Митвас всички служители добре познават марката Нисан, а който има съмнения може да прочете в ръководствата за ремонт на Nissan.

                              Относно картера - ДА, картера беше с етикет и то почти нов, такъв какъвто има всяка нова резервна част и нямат частите при първо вграждане.
                              На това място, спорът е безмислен. Моята дума,срещу думата на вашите служцители. Резултата е ясен. Те така или иначе са навлезли в калта и до последно, ще защитават своята теория. В противен случй, изхождайки от вашата твърда позиция, едва ли ги очаква нещо добро. Етикет или не, картера при мен не е докосван. Аз самия, не знам как изглежда Тераното отдолу. Точно за това помолихме служителите ви да ни пуснат в сервизната зона, за да гопогледнеме отдолу. Беше ми интересно как изглежда. Те сигурно ще отрекат и това.


                              Първоначално публикуван от Boyko23 Преглед на мнение
                              Лъжа номер 3: 1200лв за ремонт? Къде е Вашата конкретна оферта за описаните забележки, в която да пише тази сума?
                              Тук може би се крие разковничето. Знаете ли, евентуалния купувач искаше автомобилът да бъде прегледан при вас. Той търсеше конкретен човек и точно с този човек се водеше диалогът през цялото време. Знаете ли колко пари стуваше прегледа? 0 лева. Защо? Започнали сте благотворителна акция? Не ви трябват пари? Или? Точно поради този факт аз нямам документ за "предстоящите" ремонти. Който плаща той поръчва музиката. Или който поръчва, защото плащане нямаше.

                              Първоначално публикуван от Boyko23 Преглед на мнение
                              За да сме конструктивни и да не си говорим празни приказки; искам да Ви задам няколко въпроса:

                              1. Все още ли твърдите, че в поръчката от 2009-та пише само „маркуч на съединител”?
                              2. Все още ли твърдите, че сте идвали в Митвас преди 1 (една) година?
                              3. Все още ли твърдите, че Ви е казано „амортисьори за смяна”?
                              4. Все още ли твърдите, че подкартерната Ви защита е сменена от „неизвестен извършител”?
                              5. Имате ли с какво да докажете, че 1200лв. за ремонт включват само И ЕДИНСТВЕНО описаното в сервизната поръчка по-горе?

                              Ще съм благодарен да отговорите на тези първоначални въпроси, а след това съм уверен, че ще се получи хубава дискусия и хората ще си направят качествени изводи и дано разберем кой е „театрален работник” и кой не!

                              Послепис: искрено съжалявам, че не сте успели да си продадете автомобила!!! Рядко се срещат коли с такъв средно дневен пробег...
                              Нека бъдем конструктивни.
                              1-Да. Аз ще намеря поръчката и ще я публикувам в този форум.
                              2-Да. Грубо около година.
                              3.-Ооо ДА. Тампоните, които вървят със самите амортисьори. Малоумието на това изказване е нещо запомнящо се и няма как да си го съчиня. Също така и изказването " И картера е сменян, а какво ли ще излезе от там" Какво може да излезе от там? Слон? Магаре? Не знам, какво излиза от картерите?
                              4. Идея си нямам. Дали да не си прегледам другите поръчки? Току виж вие да сте го сменяли? И това ще бъде проверено.
                              5. Ами всъщност не. Това е на което вие разчитате, за да покажете какъв лъжец съм аз. Както и по-горе описах, не аз поръчах прегледа.

                              Надявам се да съм удовлетворил вашето желание за знания.

                              Интересен е начина за търсене на истината от ваша страна. Има много варианти да се свържете с мен и да потърсиме заедно отговорите. Вместо това, вие ме нападате в този форум, осъждайки ме с прозвището лъжец, без да искате да потърсите истината и без да ме познавате. Може би малко подценихте сиитуацията и това ще ви изиграе лоша шега. Аз наистина ще намеря фактурата за ремонта при вас и ще я публикувам тук. Тогава, ще ми бъде интересно, да ви видя отново онлайн.

                              Тераното е последния автомобил, който бих карал в градски условия. Този автомобил, беше закупен за жена ми и единственно тя го кара. Аз разполагам с не малък набор от автомобили и ползвам тях, когато имам нужда от това. Този факт може да се потвърди от уважавани хора от форума, които ме познават.

                              Факта, че Тераното виси на един, хубав и голям бордюр, за ваше нещастие, също може да се потвърди от хора от форума, които всеки ден отбелязват този факт.

                              Аз нямам за цел да се оправдавам. Проблемите са изцяло във вашата колибка. Аз както казах при вас повече няма да стъпя. Решавайте си проблемите на местно ниво. Отношението ви към мен, като ваш клиент, показва истинските проблеми стоящи пред вас. И с подобно отношение ситуацията ще се влошава.

                              Последния ви коментар, относно продажбата и километрите на автомобила ми е разкошен. Той показва колко струват автомобилите, които вие потдържате и още повече показва мнението ви относно километражите, превъртането им и прочие. Моите автомобили не спадат към вашия контингент.

                              Останете със здраве!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X