Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за двигател ГАЗ 21

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Части за двигател ГАЗ 21

    Здравейте колеги, интересувам се дали части от двигател ГАЗ 24 стават на моя двигател ГАЗ 21, дали стават от двигател на УАЗ, прочетох някаде че не били еднакви двигатели с тези на ВОЛГА. Имам предвид водна помпа, бензинова помпа, делко и др.

  • #2
    От: Части за двигател ГАЗ 21

    Първо искам да се извиня пред колегите с повече опит и стаж в този форум но има търсачка използвай я , има доста написано по тази и други теми.

    Коментар


    • #3
      От: Части за двигател ГАЗ 21

      Тези части които си ги исписъл стават.Главата е малко различна.Маховика е различен и други дребни части.

      Коментар


      • #4
        От: Части за двигател ГАЗ 21

        А стартера дали ще стане?

        Коментар


        • #5
          От: Части за двигател ГАЗ 21

          Мисля ,че и от Москвич 412 става стартер.

          Коментар


          • #6
            От: Части за двигател ГАЗ 21

            Свържи се с брат ми той ще ти обясни с това работи http://www.offroad-bulgaria.com/member.php?u=9
            0885656508
            Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
            Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
            0885 660 613

            Коментар


            • #7
              От: Части за двигател ГАЗ 21

              Първоначално публикуван от ivailo4020 Преглед на мнение
              Мисля ,че и от Москвич 412 става стартер.
              Стартера става на двигателя, но няма място откъм купето/ъгълът на човката е различен/ и се налага намесата на ЧУК/малко грубо ама става/.

              Коментар


              • #8
                От: Части за двигател ГАЗ 21

                Mерси, да попитам и нещо друго. Двигателят ми е ГАЗ 21, имам два маслени филтри-груб, който е на двигателя, под колекторните тръби и друг който е с хартиен елемент изведен с маркучи встрани на купето, та мисълта ми е такава дали може да се направи сгода- да махна двата филтъра и на местото на грубия филтър да сложа "елемент" на който да се монтира обикновен маслен филтър с резба, както на други двигатели, мисля че некой УАЗки бяха така, благодаря ви предварително.

                Коментар


                • #9
                  От: Части за двигател ГАЗ 21

                  Първоначално публикуван от TONI 1977 Преглед на мнение
                  Стартера става на двигателя, но няма място откъм купето/ъгълът на човката е различен/ и се налага намесата на ЧУК/малко грубо ама става/.
                  Тони, стартера на Москвич 412 и Москвич 21412 става на джип УАЗ 469 без никакво преправяне. На всички УАЗки съм сложил стартери от Москвич от вторични, че Волгови няма вече. Ако тампоните на купето са скъсани или гредата е ръждясала може да се налага намесата на чук.
                  ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                  Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                  Коментар


                  • #10
                    От: Части за двигател ГАЗ 21

                    Първоначално публикуван от slavitruck Преглед на мнение
                    Здравейте колеги, интересувам се дали части от двигател ГАЗ 24 стават на моя двигател ГАЗ 21, дали стават от двигател на УАЗ, прочетох някаде че не били еднакви двигатели с тези на ВОЛГА. Имам предвид водна помпа, бензинова помпа, делко и др.
                    Водната помпа от ГАЗ 24 не става на 21, на бензиновата помпа палеца е друг и не става, делкото става.
                    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                    Коментар


                    • #11
                      От: Части за двигател ГАЗ 21

                      Колега, можеш да погледнеш водна помпа от УАЗ. Захващането е с три шпилки и съм виждал такава монтирана на Волга като човека се кълнеше, че е сложена директно без никакво преправяне. Освен това имаше и някакво преправяне на термостата с термостат от ВАЗ по руски чертежи .
                      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                      Из "Златния телец"

                      Коментар


                      • #12
                        От: Части за двигател ГАЗ 21

                        Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                        Колега, можеш да погледнеш водна помпа от УАЗ. Захващането е с три шпилки и съм виждал такава монтирана на Волга като човека се кълнеше, че е сложена директно без никакво преправяне. Освен това имаше и някакво преправяне на термостата с термостат от ВАЗ по руски чертежи .
                        Прочети добре какво съм нписал и после не пиши глупости!
                        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                        Коментар


                        • #13
                          От: Части за двигател ГАЗ 21

                          Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                          Водната помпа от ГАЗ 24 не става на 21, на бензиновата помпа палеца е друг и не става, делкото става.
                          Ако това, че не си написал нищо за водната помпа означава, че става - то не виждам нищо лошо в това да се каже още веднъж в прав текст. При добри познания по РУСКИ език може да се прочетат много полезни глупости на www.gaz21.ru .
                          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                          Из "Златния телец"

                          Коментар


                          • #14
                            От: Части за двигател ГАЗ 21

                            Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                            Тони, стартера на Москвич 412 и Москвич 21412 става на джип УАЗ 469 без никакво преправяне. На всички УАЗки съм сложил стартери от Москвич от вторични, че Волгови няма вече. Ако тампоните на купето са скъсани или гредата е ръждясала може да се налага намесата на чук.
                            Аз преди време пробвах да сложа от М-ч 412, но опираше в купето/за малко/ и се отказах купих човка за УАЗ и сложих от ГАЗ 53/смених само човката/ стартера е СТ-230/по спомен/ и се различават само по човките/ъгълът на дупките за шпилките е различен/.
                            На една Волга М-21 преди време гледах и стартера и беше като на М-ч 412 с различна човка/разликата пак беше в ъгъла/.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Части за двигател ГАЗ 21

                              Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                              Ако това, че не си написал нищо за водната помпа означава, че става - то не виждам нищо лошо в това да се каже още веднъж в прав текст. При добри познания по РУСКИ език може да се прочетат много полезни глупости на www.gaz21.ru .
                              Водната помпа от Волга 24 не става на 21!
                              ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                              Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X