Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Всичко за Honda cr125 !!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Всичко за Honda cr125 !!!

    Аз вече купих касета благодаря старата ще я пазя
    eat my dust

    Коментар


    • От: Всичко за Honda cr125 !!!

      Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
      Кошницата ти е накълвана и то много , но може да се спаси - има още живот в нея . Слагаш я на менгемето , взимаш една плоска широка пила и изравняваш неравностите - да стане както е от другата страна на канала . Не прекалявай - само ги подравняваш . Измиваш хубаво с бензин да не останат стружки , издухваш - не с уста и монтираш . Вземи си масло 5 в 20 и ще имаш добър съединител , даже и зимата . Направи това и пробвай , като за по-нататък си търси касета в по-добра кондиция .
      ...и ако го подкара агресивно, ще купува и феродови дискове освен касета.
      Силата е нищо без контрол.

      Коментар


      • От: Всичко за Honda cr125 !!!

        Напоследък забелязвам , че на някои хора им куца математиката . За неразбралите обяснявам : Тези феродови дискове на са нови , а са карани и то не малко в тази умряла касета . И сигурно юнакът е карал с тях изобщо не агресивно , едвам - едвам е давал газ , колкото да не изгасне мотора . Ламелите на феродовите дискове в момента лежат в дъното на накълваната повърхност на канала . С пилата като махнеш върховете на неравностите по никакъв начин няма да навредиш на феродовите дискове , защото ширината на канала няма да се увеличи по никакъв начин - просто ще се улесни хода им . Хубаво е като се дават съвети да са подплатени поне с опит , ако не с друго .

        Коментар


        • От: Всичко за Honda cr125 !!!

          Това с пиленето на касетата е най-добрия вариант според мен. Само пилата трябва да е стъпила на 2 срещуположни лъча, за да ги пили едновременно и под прав ъгъл и не трябва да се прекалява с пиленето. Аз вече 2 сезона карам моята, която беше горе-долу в същото състояние, изпилих я като оставих мн малки ръбчета, за да не увиличавам луфта допълнително.

          Коментар


          • От: Всичко за Honda cr125 !!!

            Оправих го , бил е залепнал съединителя сега всичко е ток с новите части по съединителя сега да попитам за ендуро какви венци да взема ?
            eat my dust

            Коментар


            • От: Всичко за Honda cr125 !!!

              Имам Honda cr 125 обаче каплата (21 цола) е сцепена и ще ми трябва друга , но не мога да намеря никъде в България (нова или втора употреба). Ако някой знае от къде да намеря моля да пише.

              Коментар


              • От: Всичко за Honda cr125 !!!

                Здравейте колеги, попрегледах темата, но не можах да намеря отговор на някои от въпросите ми..
                Та приятел иска да си купи мотор и се спряхме на ЦР 125, защото ще му е първия мотор...
                Та искам да ви попитам при покупката някакви особености, има ли и какво да гледаме, най-вече, също и как е поддръжката, на колко мото часа, какво, как що, като се кара по пътеките как е, абе изобщо всичко свързано с този мотор, ще е от полза.. Че бъдещия собственик е доста бос, та трябва да го запозная с теорията, пък аз карам ендуро и до сега не съм имал крос, та помагайте
                Мотора който ще гледаме е в Кюстендил, мотокъщата е RS Мото, още не сме им се обаждали, та може и да е продаден, но обявата стои, aко има някой колега от там или пък някой, ако е ходил да го гледа, ще се радваме да сподели мнението си, да не бием една камара път, за нищо
                Мерси на отзовалите се
                За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                Honda Dominator 650
                088ЧЧ93979-->Борис
                0878956Ч38-->Борис

                Коментар


                • От: Всичко за Honda cr125 !!!

                  Здравейте колеги искам да ви попитам нещо имам проблем с карбуратора на хондата незнам как да го наатроя става въпрос за онези болтчета от лявата страна на карбуратора ако някой може да ми каже как да го настроя ще съм му благодарен карбуратора ми е mikuni tmx38

                  Коментар


                  • От: Всичко за Honda cr125 !!!

                    Здравейте, колеги ! Моля ви за manual за Honda cr125 1995-1997г. Ако го има качен, ще съм благодарен за линк за него. Благодаря предварително.

                    Коментар


                    • От: Всичко за Honda cr125 !!!

                      Здравейте,виждам че одавна не е писано по темата но все пак да попитам дали някой може да ми даде точни размери на оста и буталото дето избутват съединителя.

                      Коментар


                      • От: Всичко за Honda cr125 !!!

                        Здравейте каква скоба да взема за да сваля динамо магнета на Honda cr 125/98 год мерих със шублер вътрешноста ама тези който се продава не отговарят

                        Коментар


                        • От: Всичко за Honda cr125 !!!

                          Здравейте каква скоба да си взема да сваля донамо магнета на Honda cr 125/98 год замерих със шублер ама не отговаря на размерите където се продават

                          Коментар


                          • От: Всичко за Honda cr125 !!!

                            Здравейте карах мотора на майстор щото ми изгоря естатора пренавихаго после го откарах да му сменят семеринга че капеше масло от скоростите всичко си е направено както трябва но сега глъхне не може да се изреже все едно недостиг на гориво по карбуратора всичко съм чистил едната ми свещ е 120лв друга взех 26 лв и със двете е така въздушния филтър не съм го сменял някой ако знае какво е да сппдели благодаря предварително

                            Коментар


                            • Да не пускам нова тема да пусна своето питане тук . Имам едни мотор Honda CR125 годината е неизвестна, както и някой други неща. Прикачвам снимка с номер на рамата

                              Някой може ли да ми каже коя година е и какво означава символа след HM и този накрая на номера?

                              Коментар


                              • Наложи се да отворя двигателя за инспекция и ще му сменя всички лагери. Въпроса ми е относно лагерите на коляновия вал. Проблем ли са ако сложа лагери със сепаратор?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X