Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проверете този Jeep

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Проверете този Jeep

    Поредната тема, че гроздето е кисело.......
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #77
      От: Проверете този Jeep

      От цялата тая тема, стана ясно, че си се уплашил колега и си се вкарал в по-голям филм. Мисля че ти си си виновен. Няма на кого да се сърдиш. Все е можело нещо да измислите с регистрацията.
      Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Quadra Drive...отново
      0877стоидевет215–Радослав

      Коментар


      • #78
        От: Проверете този Jeep

        М-м-м даааа.
        Gangstarr явно се е притеснил, като видял, че жипката за която е платил е с "интервенция" по/около (така и не видяхме за к'во става въпрос) VIN-а и си е бил прав, макар мисля, че е прибързал - щеше да се реши проблема. На негово място всеки от нас би се притеснил, при положение че хората, които "гледат" в КАТ му казват, че е проблем и би се замислил сериозно к'во го чака.
        Виж за Аудито кой се е прецакал е ясно... Gangstarr този "експерт" дето си го водил да вземеш да го почерпиш ли...? Съчувствам ти, за трите ката дето са ти излязли/влязли, ама това на дали те грее особено... Имал съм подобен случай и разбира се и аз съм обвинявал продавача. Сега след време, като се замисля човекът може и да не е знаел наистина ама все някой требе да е виновен.
        Grand Cherokee WJ '99 V8 4.7 Limited

        Коментар


        • #79
          От: Проверете този Jeep

          Много смело се изказвате, колеги.
          Нещата в реалният живот никога не са само черни или бели. И истината най-често е някъде по-средата....

          Коментар


          • #80
            От: Проверете този Jeep

            Тя , темата отдавна се изчерпи!
            При покупка на МПС на "старо" важи принципа "очи гледали- очи плакали".
            Винаги може да се споразумеете с продавача , че плащането може да стане , след регистрация на Ваше име. Ако откаже , значи има нещо гнило.
            При този вариант , риска е само :"дали ще върне капарото" - ако нещо се запече при регистрацията. Е вярно ще струва някой лев отгоре , но си плащаш за спокойствието и сигурността.
            Винаги когато купувам антомобил , плащам сумата, когато си видя с моето име в талона.Щом не може така - значи това не е маята кола.
            Човек се учи , докато е жив!
            ________________________________________________________________________________________
            Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
            HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

            Коментар


            • #81
              От: Проверете този Jeep

              Първоначално публикуван от Ba4e Mite Преглед на мнение
              Тя , темата отдавна се изчерпи!
              При покупка на МПС на "старо" важи принципа "очи гледали- очи плакали".
              Винаги може да се споразумеете с продавача , че плащането може да стане , след регистрация на Ваше име. Ако откаже , значи има нещо гнило.
              При този вариант , риска е само :"дали ще върне капарото" - ако нещо се запече при регистрацията. Е вярно ще струва някой лев отгоре , но си плащаш за спокойствието и сигурността.
              Винаги когато купувам антомобил , плащам сумата, когато си видя с моето име в талона.Щом не може така - значи това не е маята кола.
              Човек се учи , докато е жив!
              Да бе, мине ли през КАТ чакай ти пари. Питай ме кога ще те чакам да си взема парите след пререгистрация. Плащането става след нотариалното прехвърляне, даваш парите и после прави с колата каквото искаш. Ама да те чакам и да си я пререгистрираш, а и да те изчакам и на семейна почивка да отидеш ха ха.
              Купувачи колко искаш

              п.п. сори колега, нищо лично.

              Коментар


              • #82
                От: Проверете този Jeep

                Първоначално публикуван от Ba4e Mite Преглед на мнение
                ....
                Винаги когато купувам антомобил , плащам сумата, когато си видя с моето име в талона.Щом не може така - значи това не е маята кола.
                .....
                Чудно как си намираш кола тогава. Обикновено се плаща след изповядването на сделката при нотариус. Ако аз ти продавам кола и ще трябва да те чакам да я прехвърлиш в КАТ та чак тогава да ми я платиш, просто ще пътуваш бързо-бързо с вятъра. А и не вярвам кой ще е тоя продавач, който ще се съгласи на подобна сделка. Странни работи говориш.

                Коментар


                • #83
                  От: Проверете този Jeep

                  Мда и аз тука не мога да се съглася... И не виждам кой ще се, за това просто трябва да си огледаш всичко от всякъде и да си вземеш човек който не просто знае да си сменя маслото ми да знае какво да гледа и изкаже компетентно мнение по даден автомобил и след това да се стигне до покупка. Не че има 100% гаранция и тогава, но все пак шанса е по- голям, всичко (без обявените от продавача дефектирали елементи, ако е точен да ти ги каже) по автомобила да е читаво и да почнеш да си го трошиш сам. Все пак за това си взимат хората някой който по- чатка нещата по колите, когато си го купуват, за да намери дефектите които продавача не споменава или в малко случаи не знае.
                  R 727cc BB KIT
                  ZJ V8
                  WK2 V6

                  Коментар


                  • #84
                    От: Проверете този Jeep

                    Първия пост го прочетох, останалите бегло.Кола с веднъж поставен български номер минава ли пак канал в КАТ. Прехвърлянето мисля става само по документи.
                    Случайността е съвпадение на обстоятелства, предварително обмислени и организирани!

                    Коментар


                    • #85
                      От: Проверете този Jeep

                      Първоначално публикуван от fireman160 Преглед на мнение
                      Първия пост го прочетох, останалите бегло.Кола с веднъж поставен български номер минава ли пак канал в КАТ. Прехвърлянето мисля става само по документи.
                      Само ако остава в същия КАТ е по документи.
                      Ако купувачът е от друг град и се налага смяна на номера, минаването през кат е неизбежно.
                      LZ1PER

                      Коментар


                      • #86
                        От: Проверете този Jeep

                        Аз пък като избирам кола или жена ходя сам Четейки темата се чувствам щастливец- преди година закупих джип (този в подписа) от колега във форума-bozdugan. Пича го беше купил няколко месеца преди това и незнайно защо (негови си работи) го продаваше. Чест му прави това че ми показа ВСИЧКИ проблеми по колата, та си мисля че проблемът е в липсата на комуникация и себеуважение в нас - сигурен съм че на никой няма да му порасне "поялника" ако измами друг. Поздрави.
                        Grand Cherokee ZJ V8 0887493336
                        Желязото се кове докато ...се закове...

                        Коментар


                        • #87
                          От: Проверете този Jeep

                          Естествено, нашите безгранични тъпотии по скапаните бюрократични институции ще ни усложняват до край и ще ни цоцат паричките до колкото е възможно и отгоре!!!
                          R 727cc BB KIT
                          ZJ V8
                          WK2 V6

                          Коментар


                          • #88
                            От: Проверете този Jeep

                            Здравейте,
                            Аз така и не видях снимки на проблемния номер, а такива бяха щедро обещани - ще има ли?
                            Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
                            Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
                            Opel Campo 3,1 TD '99
                            Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

                            Коментар


                            • #89
                              От: Проверете този Jeep

                              Към автора на темата .... колега не се ядосвай , че си върнал джипа. Вярно ядове си имал , но можело и много по-лошо да бъде.
                              Много от нас имат познати които карат, продават или уреждат 'направени' коли.
                              Мой приятели изгоряха така с доста скъпи возила ...
                              Другия вариант си представете ... колегата автор на темата пътува в чужбина със семейството на ски ... или на море.
                              Спират го ... случайна проверка на Аутобана... гледат номера на рамата .... нещо гнило има ... конфискуват джипа до доказване ... да този вариант го има ....
                              Познати мой изгоряха така с ТИР ... понеже бил блъскан ... преправян ... и номера на рамата не изглеждал като хората ...

                              За КАТ няма да коментираме ... към талона на Веспата ми добавиха , такива букви и цифри които в оригиналните документи никъде не са били писани. Това , че имаше 3 ката боя над номера и почти нищо не се виждаше .... ама чичката с дебелите очила го разчете някак си ... мрънкайки , че регистрирам толкова стар мотопед.
                              Еми ако беше от топ моделите на веспа .... от 50те години на миналия век ... дето са по една чанта пари ... и беше пренабиван ... пак щях да мина така сигурно ....
                              Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
                              Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
                              Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

                              Коментар


                              • #90
                                От: Проверете този Jeep

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:nomer rama bagajnik.jpg
Прегледи:1
Размер:147.6 КБ
ID:5247043
                                Колегата Войнов ми го изпрати на мейла, понеже каза, че има проблем с качването тука. Ето го и въпросния номер.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X