Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проверете този Jeep

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Не купувайте този Jeep

    Всичко е пари приятелю, докато има такива ,които си плащат като поп, ще има и такива паразити които смучат кръвчицата на хората.

    Коментар


    • #32
      От: Не купувайте този Jeep

      Пиша последно по темата защото не виждам смисъл от цялата работа , а и в момента общо взето като гледам ми се направи реклама за състоянието на колата , що се отнася до въпросната интервенция възнамерявам да си направя рекал и да си извадя дори и служебна бележка от КАТ ако така се казва , а относно ксенона качвам оригиналната снимка всеки да си вади изводите сам , само някой да ми каже как да го направя
      Михаил Войнов 0988814423

      Коментар


      • #33
        От: Не купувайте този Jeep

        нещо не се получава който има интерес му я пращам на мейл
        Последно редактирано от михаил войнов 2; 25-01-11, 12:46.
        Михаил Войнов 0988814423

        Коментар


        • #34
          От: Grand Cherokee WJ: кой двигател?

          Извинения към Михаил Войнов ако грешно ме е разбрал. Аз тази кола не съм я виждал, освен на снимка. Мога само да предложа, за яснота, да качи снимка на въпросния номер, за да се види ясно и от всички какво е състоянието.

          Основния въпрос в темата беше с какъв двигател да е колата и за какво да се оглеждам. Някакви допълнителни съвети по втората част от въпроса

          Коментар


          • #35
            От: Grand Cherokee WJ: кой двигател?

            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
            Т.е., доколкото разбирам, наистина джипът има някакъв проблем с VIN-а и ти си бил наясно с това. При това положение ми се струва, че агресивната ти реакция хич не е подходяща за случая и с нея по-скоро ще накараш хората да се замислят много сериозно дали биха искали да купят кола от тебе.

            Защо да не си я вземеш, след като ти си взел парите за нея и при продажбата си скрил, че има проблем? Ако купувачът ти беше платил с фалшиви пари щеше ли да си искаш колата обратно?

            Това е направо нагло! Един такъв джип, дето е имал нещо не съвсем в ред по документите, престоя няколко месеца пред VІ-о районно в София и май полицаите го бяха поразчастили, докато са правили разни експертизи. През това време, естествено, собственикът й е стоял без кола и всичките ядове и разходи са си за негова сметка. Ама ти явно не виждаш нищо лошо в това някой да ти даде ХХ,ХХХ пари за да си купи едно голямо главоболие ...

            Напълно е възможно VIN-ът да е бил случайно увреден. Миналата година един приятел си купи джипка, на която едни умни глави от пернишка автокъща, за да се четял по-лесно VIN-а, го бяха "почистили" с едра шкурка така, че едва бяха останали цифрите. След огледи и чесане по главите в КАТ го пуснаха, но го предупредиха, че при една полицейска проверка по пътищата колата може да бъде задържана, защото има явни следи от манипулиране на номера ...

            Ти, след като си бил наясно с проблема, си бил длъжен да предупредиш купувача за него, а той вече да си решава иска ли да поема риска или не.

            Още по-добрият вариант би бил ти, след като си толкова уверен, че VIN-ът не е бил пренабиван, да отидеш в КАТ-Бургас и да поискаш една експертиза за твоя сметка. След това вече, със съответните документи, би могъл съвсем спокойно и с чиста съвест да предлагаш джипа и то, може би, и на по-висока цена, щом е в такова добро техническо състояние.

            Дотогава обаче ще е по-добре да се въздържаш да предлагаш тази кола за продажба във форума!
            Чавдаре ти някъв съдия ли се явяваш тука че предлагаш го съветваш да не си продава колата тука.Аз все съм ти чел постовете и виждам че си на всяка манджа мерудия ама ти вече прекали.Джипа е минал кат София ,минал кат Бургас а в кат Б-с са такива идиоти че там и с пара не се минава(отдавна) .И в момента има акция и прибират колите от пътя за експертиза, и питам аз кой-според теб ще го пусне Мишо да мине кат с пренабит номер защото е много "красив" ВИЕ НОРМАЛНИ ЛИ СТЕ.Аз лично съм докарал над 20 автомобила от къде ли не и съм ходил в кат да си оправям документи ако има някъв проблем се събират всички тъпаци от целия кат да ти мажат с киселини и да търкат по номера, та дори са ми търкали по номера със шкурка на едно паджеро защото беше прискано с шегре и не се четеше.Тоя въпросния Г-н където го е купил си е виновен сам че не си го пререгистрирал в кат и сега да си бръмчи с джипа ама като слуша мненията на колегите му полицай така е те винаги си мислят че са по-отворени от всички нас.
            п.п.и Чавдаре не се меси в на хората проблема и там където не ти е работа.
            п.п.2 И мисля че заглавието на темата на г-н полицая трябва да се промени внимание имайте едно на ум и проверете този джип преди покупка а не НЕ КУПУВАЙТЕ.
            OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
            www.offroadprimorsko.com
            0899883765

            Коментар


            • #36
              От: Grand Cherokee WJ: кой двигател?

              Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
              Чавдаре ти някъв съдия ли се явяваш тука че предлагаш го съветваш да не си продава колата тука.Аз все съм ти чел постовете и виждам че си на всяка манджа мерудия ама ти вече прекали.
              ...
              п.п.и Чавдаре не се меси в на хората проблема и там където не ти е работа.
              В същност, точно това ми е работата като модератор на раздел "Автомобили 4х4", дори и с риск да отнеса псувни от някой като тебе.

              Съветвам колегата да не предлага колата тук, докато не се изчисти въпросът с ВИН-а, за да няма след някой ден други подобни теми, с които "проблемът на хората" да се превръща в проблем на форума.
              Като е толкова лесно да се оправят нещата - да го беше направил продавачът (пък защо не даже и след покупката) и тогава изобщо нямаше да има нито тема, нито разправии.
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #37
                От: Не купувайте този Jeep

                Здравейте, следя темата от самото и начало, и нямах намерение да пиша кой е крив кой е прав според мен, докато не видях нещо в Carfax report-a и което ме озадъчи. А имено това:
                11/30/1999 New York
                Motor Vehicle Dept. Title issued or updated
                Vehicle recovered after theft

                Как бихте го коментирали?
                Последно редактирано от josecuervo; 25-01-11, 16:16.
                M57D30T1
                W450

                Коментар


                • #38
                  От: Grand Cherokee WJ: кой двигател?

                  Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                  В същност, точно това ми е работата като модератор на раздел "Автомобили 4х4", дори и с риск да отнеса псувни от някой като тебе.

                  Съветвам колегата да не предлага колата тук, докато не се изчисти въпросът с ВИН-а, за да няма след някой ден други подобни теми, с които "проблемът на хората" да се превръща в проблем на форума.
                  Като е толкова лесно да се оправят нещата - да го беше направил продавачът (пък защо не даже и след покупката) и тогава изобщо нямаше да има нито тема, нито разправии.
                  Ок. Щом на теб работата ти е да създаваш инсинуации, можеш ли да предадеш на този на който работата му е да подрежда и да се грижи за спазването на правилата, да премести мненията от тази тема, които не са свързани със заглавието, в другата която много загрижено цитира.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Grand Cherokee WJ: кой двигател?

                    Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                    Ок. Щом на теб работата ти е да създаваш инсинуации, можеш ли да предадеш на този на който работата му е да подрежда и да се грижи за спазването на правилата, да премести мненията от тази тема, които не са свързани със заглавието, в другата която много загрижено цитира.
                    Предадох му. Премести ги. Други указания?
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Grand Cherokee WJ: кой двигател?

                      Абе колегата а аз от къде да знам че е търкано бе още когато го купуваше ти казах че са гледали нещо протъркано отзад и аз го отдавам на кората , а не че са го търкали пред мен и повече ме занимаваха че няма номер на мотора и то само защото е внос от Канада , не стига че ти направих услуга като ми ревна по телефона а сега съм и виновен та нали ти дойде с човек който обслужва VW и AUDI и то гаранционни в крайна сметка, много съжалявам за АУДИТО но и аз не съм знаел да има проблеми с компа или скоростите все пак ти дойде с майстор който ти е приятел а аз като го купувах просто отидох бош кар сервиз до автокъща А2 София и да не мислиш че ако е имало нещо щях да го взема бе каквото са ми казали това и ти казах , не мисля че си прав да ми отмъщаваш за колата с този пост и съм сигурен че ако нямаше проблем с аудито изобщо нямаше да ми се правиш много добросъвестен гражданин и ми обясни как кола която няма записана нито една грешка в скорости и мотор изведнъж згъва тотално м-у другото за информация на останалите двете гршки останали в оперативната памет на колата бяха свръх налягане в турбото, чийто проблем беше решен с нов дебитомер и блоу офф клапи за което пак ти казах, или за теча на масло не ти казах от къде е може би и ако беше отишъл да си обслужиш колата преди да се разкарваш насам на там по КАТ и тн сега сигурно щеше по друг начин да пишеш сега и да наистина ти казах да не пускаш постове за джипа само за да не се занимавам с такива напразни братвежи и глупости
                      Михаил Войнов 0988814423

                      Коментар


                      • #41
                        От: Не купувайте този Jeep

                        Първоначално публикуван от josecuervo Преглед на мнение
                        Здравейте, следя темата от самото и начало, и нямах намерение да пиша кой е крив кой е прав според мен, докато не видях нещо в Carfax report-a и което ме озадъчи. А имено това:
                        11/30/1999 New York
                        Motor Vehicle Dept. Title issued or updated
                        Vehicle recovered after theft

                        Как бихте го коментирали?
                        Ходил в New York да види статуята на свободата, чупили му стъклото и му откраднали магнета.

                        Линка в Карфакс ще е активен до 24 февруари 2011. После пак трябва да се плаща.
                        Някой ако може да копира страницата че нещо не ми се получава.
                        Последно редактирано от kinex; 25-01-11, 16:46.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Не купувайте този Jeep

                          @kinex: изпечатах го в PDF, ако на някой му трябва. Нещо не виждам как се прикачват файлове тук. Ако можеш дай мейл да ти го пратя.

                          @Михаил Войнов: качи снимка на този прословут номер, да го видим най-накрая. Наистина съм заинтересован от автомобила, ако всичко му е читаво и ако успеем да се спазарим може би ще го взема. Ако не става ми го прати на мейла: stoyan(at)marinov.us.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Не купувайте този Jeep

                            Нещо не мога да разбера как да качвам утре ще ти го снимам и пратя на мейла
                            Михаил Войнов 0988814423

                            Коментар


                            • #44
                              От: Не купувайте този Jeep

                              Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                              Ходил в New York да види статуята на свободата, чупили му стъклото и му откраднали магнета.
                              Имах друго впредвид, защо са "писали по тайтъла" за едното разбиване: "Title issued or updated"? + колата ако регистрирана в Канада(значи е с канадски тайтъл) откъде на къде Ню Йоркското ДМВ са "писали" в тайтъла за "разбиването" на колата?
                              П.С. не искам да звучи като заяждане с никой(от участниците в спора), просто ми е любопитен казуса защо хамериканците имат право да "пишат" по канадски тайтъли.
                              M57D30T1
                              W450

                              Коментар


                              • #45
                                От: Grand Cherokee WJ: кой двигател?

                                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                                Не знам как е в Бургас, но в КАТ-София дори за няколко петънца ръжда в близост до VIN-а, веднага викат експертите за проверка.
                                Това определено не отговаря на истината.Незнам дали ти е ясно,но VIN кода го има на още няколко места в колата.....Пренабиването е съвсем друга работа.Шкуренето не е проблем ако говорим за шкурка-не за пила.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X