Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проверете този Jeep

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Grand Cherokee WJ: кой двигател?

    Ми тя първо мина КАТ СОФИЯ и после КАТ БУРГАС за пререгистарция

    Коментар


    • #17
      От: Grand Cherokee WJ: кой двигател?

      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
      Т.е., доколкото разбирам, наистина джипът има някакъв проблем с VIN-а и ти си бил наясно с това. При това положение ми се струва, че агресивната ти реакция хич не е подходяща за случая и с нея по-скоро ще накараш хората да се замислят много сериозно дали биха искали да купят кола от тебе.
      Е аз лично не го разбрах така, ами че той е знаел че номера е бил поизтъркан, но не е нищо сериозно. Пък и колегата gangstarr е бил най- малкото със майстор, който би трябвало да му е казал всичко редно и нередно по джипа, за да се стигне до размяна на пари- документи- кола... А след като се е стигнало, значи не би трябвало да има оплаквания. А експертизата става в рамките на 1 ден в КАТ. Така, че без да познавам и двамата засегнати смятам, че по- крив е колегата gangstarr. В крайна сметка той си е избрал какво да купи, още повече с майстор, още повече ти е казано какво трябва да се прави по олроуда...
      R 727cc BB KIT
      ZJ V8
      WK2 V6

      Коментар


      • #18
        От: Grand Cherokee WJ: кой двигател?

        A и ако съм искал да замаскирам проблема най лесния вариант беше да пръсна със спрей целия багажник господин Чавдар и никой никога няма да се усъмни в каквото и да било , тъй като е търкано около номера , а не в-у него , за мен тази тема е приключила
        Михаил Войнов 0988814423

        Коментар


        • #19
          От: Не купувайте този Jeep

          Ти се радвай че има начин да се докаже че "нямаш жена" щото иначе омъскаряването щеше да е неизбежно.

          Коментар


          • #20
            От: Не купувайте този Jeep

            Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
            Мисля че е крайно време, правилата на този форум да бъдат приведени в унисон с българското законодателство и потребителите които клеветят и злепоставят, да носят отговорност за действията си!!!!

            И защо точно не трябва да го купувам този джип, колега полицай??!!
            Защото е масова практика в пунктовете на КАТ безхаберници да заливат номера на рамата с кисилина и да го трият с шкурка ли???
            Компрометират произхода на колата без да носят абсолютно никаква отговорност за това.

            Гранда на Войнов, 100% е редовен!

            http://www.carfax.eu/show-report/129...199f69?asale=1

            Даже моя съвет е да отиде в Балканстар за да му направят безплатния recall

            http://www.jeep.com/webselfservice/j...m%28%27R%27%29
            Клеветата е това да кажеш нещо за някой,и то да не е истина.Аз какво съм клеветил,да не мислиш че си измислям?А това къде са компрометирали произхода аз не мога да знам,дали безхаберници в КАТ или други идиоти,ама е факт,че е компрометиран.И не съм казвал,че колата е нередовна,а че не можеш да минеш каналите без да ти я заключат и след това да им чакаш с месеци експертизите.А ако мислите,че това не е проблем,то мога да ви пожелая и вие такива читави коли да си вземете!

            Коментар


            • #21
              От: Не купувайте този Jeep

              Първоначално публикуван от baraka_4x4 Преглед на мнение
              Автомобила си е напълно редовен минал е КАТ СОФИЯ и КАТ БУРГАС не са открили никъкви проблеми
              Автомобила е минал КАТ София през далечната 2000г.,оттогава на канали не е минавал,само собствениците са се сменяли.И ако искате всички от Приморско го погледнете,а не де се пишат глупости,че само боята около номера е позатъркана,щото самия номер е почти заличен.

              Коментар


              • #22
                От: Grand Cherokee WJ: кой двигател?

                Първоначално публикуван от михаил войнов 2 Преглед на мнение
                по ВИН няма апсолютно никакъв проблем с изключение на това че боята около мястото където е набит вина е протрита, което обаче го видяха и експертите от КАТ Бургас и прецениха че това не е проблем иначе може би аз нямаше да имам джип и отделно на това колегата това нещо го видя още като купуваше джипа и аз му казах че не са ми направили проблем за това
                Е това вече е истинска лъжа,целия номер е шкурен яко,продавача ми каза ,че е знаел чак когато му се обадих да му кажа,че има проблем.Да не говорим за изказването,че съм го видял още на място

                Коментар


                • #23
                  От: Grand Cherokee WJ: кой двигател?

                  Първоначално публикуван от baha Преглед на мнение
                  Е аз лично не го разбрах така, ами че той е знаел че номера е бил поизтъркан, но не е нищо сериозно. Пък и колегата gangstarr е бил най- малкото със майстор, който би трябвало да му е казал всичко редно и нередно по джипа, за да се стигне до размяна на пари- документи- кола... А след като се е стигнало, значи не би трябвало да има оплаквания. А експертизата става в рамките на 1 ден в КАТ. Така, че без да познавам и двамата засегнати смятам, че по- крив е колегата gangstarr. В крайна сметка той си е избрал какво да купи, още повече с майстор, още повече ти е казано какво трябва да се прави по олроуда...
                  Не съм знаел и не съм видял и не ми беше казано,че номера е търкан,а не мисля,че това е работа и на майстора,когото водих.А експертизата не се прави за един ден,ако не те мързи се разходи до Враня,където ги карат,да видиш за какво става въпрос

                  Коментар


                  • #24
                    От: Не купувайте този Jeep

                    Да се изкажа и аз!Не ви познавам и двамата(живот и здраве може да се запознаем някой път) и не взимам ничия страна!Редовно в КАТ трият номерата със шкурка или с нещо друго,за да се разчетат хубаво.Щом като джипа има БГ номера,значи е минал "благополучно" в КАТ(проверен е бъди сигурен).Това значи,че няма никакви проблеми с номера на купе и двигател.Колега gangstarr ,трябвало е само да сравниш номерата на рамата и мотора с тези от талона,ако всичко съвпада,джипа е ОК.И един въпрос какъв е бил точно тоя "експерт"(в тази сфера ли работи),който е гледал номера?
                    Ако е такъв проблем,дайте ми на лични,номера на мотор и рама и аз ще проверя дали има нещо "гнило" около джипа.
                    За Аудито не искам да коментирам!Може би и двамата имате вина.
                    П.П. Колеги,дайте да бъдем коректни един към друг,поне тук във форума!
                    Поздрави.
                    Suzuki Samurai 1.3
                    Диян Димитров - 0897875292

                    Коментар


                    • #25
                      От: Не купувайте този Jeep

                      Първоначално публикуван от gangstarr Преглед на мнение
                      Клеветата е това да кажеш нещо за някой,и то да не е истина.Аз какво съм клеветил,да не мислиш че си измислям?А това къде са компрометирали произхода аз не мога да знам,дали безхаберници в КАТ или други идиоти,ама е факт,че е компрометиран.И не съм казвал,че колата е нередовна,а че не можеш да минеш каналите без да ти я заключат и след това да им чакаш с месеци експертизите.А ако мислите,че това не е проблем,то мога да ви пожелая и вие такива читави коли да си вземете!
                      Мерси ама аз вече съм им сърбал попарата два пъти.
                      От такова нещо никой не е застрахован. В момента в КАТ Кърджали има 3(три) автомобила с транзитни номера, закупени от официален вносител, които са задържани при първа регистрация. И никой не знае кога или ДАЛИ изобщо ще ги върнат. Щото моята 80-ка уж излезна редовна и трябваше да я върнат, ама я взе областния на Смолян, регистрира си я 3333 и пет години си я кара.
                      Ти не знаеш ли че всяка редовна кола може да бъде задържана в КАТ или дори на пътя, както и че всяка крадена кола може да мине пререгистрация в КАТ. Нали познаваш системата отвътре. Попаднеш ли на кука-касичка няма оправяне докато не платиш. Е какво да направим като ни е такава държавата. Да не караме коли ли.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Не купувайте този Jeep

                        От гореизложеното предлагам да се смени заглавието на темата с "Добре гледайте като купувате кола" или "Кьорав карти не играе",защото с недоказани твърдения и антиреклама не се пребивава в този форум.Не е коректно.
                        МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Grand Cherokee WJ: кой двигател?

                          Първоначално публикуван от михаил войнов 2 Преглед на мнение
                          A и ако съм искал да замаскирам проблема най лесния вариант беше да пръсна със спрей целия багажник господин Чавдар и никой никога няма да се усъмни в каквото и да било , тъй като е търкано около номера , а не в-у него , за мен тази тема е приключила
                          За финал ще кажа още един път:не съм знаел,видял,нито ми е било казано,че е търкано по VIN (а не само около него).Не знам дали колата е редовна,а твърдя най-отговорно,че въпросната не може да се регистрира в София,без да я заключат за допълнителна експертиза(и ми го казаха експертите в КАТ).В други градове може и да става,ама тук не!Иначе аз нямам полза да я връщам,след като още един път потвърждавам,че техническото и състояние е перфектно.Благодаря на трезвомислещите колеги,които явно не са много(или в момента не са на линия)Явно в България е крив този, който иска всичко да му е редовно.Както казах пуснах тази тема,за да информирам заинтересованите,защото въпросния проблем не се упоменава нито в форума,нито в обявата в мобилето,нито в разговорите с колегата.А който мисли,че това не е проблем и желае да си купи джипа-пожелавам му успех.Надявам се да съм бил полезен все на някой.Приятен ден

                          Коментар


                          • #28
                            От: Не купувайте този Jeep

                            Мога да разкажа случка с баща ми от преди няколко години- която е по темата...
                            Купихме си ние едно Ауди 100 със Софийски номера (в последствие се оказа, че колата е сменила 11 собственика - все Софиянци) В един прекрасен ден колата отива на преглед и за смяна на собственик и от кат казват "по номера на двигателя има следи от интервенция" и ни прибраха колата в районното. След 6 месеца ходене по мъките се доказа, че номера на колата е пренабиван, но не с друг номер а със същия, просто защото стария не се е виждал добре. И тази информация я е имало в досието на колата в кат, но отне 6 месеца за да го намерят това нещо... Е получихме си колата, освободиха ни я от полицията, но вече беше съсипана... На паркинга на районното е била разбита поне 3 пъти, беше изнесено всичко което може от нея, беше източен бензина и имаше голяма дупка на предния капак... Бяха потрошени всичките ключалки, салона беше прогорен на няколко места от фасове, с 1 дума "красота"
                            Та от една страна човека (gangstarr) има защо да се притеснява, дори нещо безобидно на пръв поглед (каквато е въпросната справка) може да доведе след себе си сериозни щети.
                            От друга страна - не знам при гранда как е, но на моя XJ номера на рамата го има щампован на поне 3 места, та винаги може да се погледне за справка някое от другите местенца.
                            Не взимам ничия страна и не искам да обидя никой, просто съвет към собственика на гранда - Извади си едно удостоверение или справка (или както там му викат в кат), че тоя джип си е с тоя номер на рамата и тая интервенция по табелата не е защото е пренабиван номера.
                            Поздрави на всички
                            I'm not Lost, I'm Discovering !

                            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                            Коментар


                            • #29
                              От: Не купувайте този Jeep

                              ще взема да снимам въпросния проблем
                              Михаил Войнов 0988814423

                              Коментар


                              • #30
                                От: Не купувайте този Jeep

                                Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                                От гореизложеното предлагам да се смени заглавието на темата с "Добре гледайте като купувате кола" или "Кьорав карти не играе",защото с недоказани твърдения и антиреклама не се пребивава в този форум.Не е коректно.
                                Колега,ти на всяка кола ли знаеш местата,на които набиват номерата?Щото аз не ги знам!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X