Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Силикона в ТНТМ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Силикона в ТНТМ

    Всъщност съм писал, че са омазали всичко със силикон и че е протекло на мястото с най-много силикон. Това са факти, които съм ги видял с очите си. Нещо си правиш свободни тълкувания. Никъде не съм твърдял, че е протекла заради силикона. Твърдях, че е грешно слагането на силикон, което се опроверга от ръководството на Хонда. Но все пак там ясно пише къде се слага, нещо, което ти постоянно пропускаш и ми казваш, че съм сменял тактики, стратегии и прочее странности. Когато/ако си премеря компресията бъди сигурен, че няма да си запазя данните за мен! Майсторите не могат да се омажат със затягането, защото е на затворени гайки и се завиват до определено положеие.
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • #17
      От: Силикона в ТНТМ

      Що толкова спорите, сменя се гарнитурата и се слага по съвсем малко в осемте ъгъла както е написано, и е сухо като барут, колегите дето са си мазали , пасати, сеати и тем подобни на европейската авто индустрия да не говорят за да не объркват колегите, силикон не се слага НИКЪДЕ където има гарнитура, нейната роля е за това да уплътнява, а които няма вяра или техническа грамотност да маже с мистрията.

      Коментар


      • #18
        От: Силикона в ТНТМ

        1000км - няма теч. Карам на газ все още!
        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

        Коментар


        • #19
          От: Силикона в ТНТМ

          Понеже ми предстои смяната на гарнитурата на Трупъра, та се сетих за тази тема, да отбележа, че баща ми кара Хондата и вече 15 000км и не е протекла (все още на газ ). На 150 000 ще пиша пак
          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

          Коментар


          • #20
            От: Силикона в ТНТМ

            Ми, всичко е ясно, и кой е за пребиване - също.
            Намазали - намазали, а после са забравили да нахлузят тенекията. Стягали са я след много време, където въпросната маса е била много, вече полимеризирала, е започнала да се държи като течност в глух отвор за болт. Това може да сцепи блока, колко му е да не се отмести, и да остави дребен процеп покрай себе си.
            Две грешки - намазали са много, и са стягали късно.
            Хубаво нещо е силикона, ако се използва правилно. И не в съединения на триене.

            Коментар


            • #21
              От: Силикона в ТНТМ

              Ехеее, търсех друга тема, но мернах тази - ха познайте коя година сме и дали е протекла гарнитурата. Не знам на колко километра е в момента, но се кара почти всеки ден и си е все така на газ.
              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

              Коментар


              • #22
                От: Силикона в ТНТМ

                Извода е - направи си сам
                Всеки трети е шести

                Коментар


                • #23
                  От: Силикона в ТНТМ

                  Или че Виктор Реинц не е възсесъщия.
                  „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

                  Коментар


                  • #24
                    От: Силикона в ТНТМ

                    Пък аз четох темата и търсих снимки 18+ , а то било не за цицикон. Силикона има доста по-красиви и впечатляващи приложения.
                    Peugeot 4007
                    ex Nissan X-Trail 2.2 Di

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X