Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде се продават гумички

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Къде се продават гумички

    ХРИСТОС ВЪЗКРЕСЕ,

    Търся магазин, в който продават гумички. Трябва ми 3 броя О-пръстен с размери: вътрешен 6мм, външен 10мм, да издържа на спирачна течност.
    Аз не вярвам в чудеса!
    Разчитам на тях!

  • #2
    Re: Къде се продават гумички

    Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
    ХРИСТОС ВЪЗКРЕСЕ,

    Търся магазин, в който продават гумички. Трябва ми 3 броя О-пръстен с размери: вътрешен 6мм, външен 10мм, да издържа на спирачна течност.
    Едно време имаше магазинче на бул. Европа, преди светофара на Мото пфое отдясно, ако идваш от центъра - правеха всякакви гумички!!
    יעבור
    «И това ще мине»

    Коментар


    • #3
      Re: Къде се продават гумички

      Мерси, ще проверя дали все още съществува.
      Аз не вярвам в чудеса!
      Разчитам на тях!

      Коментар


      • #4
        Re: Къде се продават гумички

        Още съществува,но като караш от центъра към Мотопфое,е след първият пешеходен светофар от дясно.Мисля че фирмата се нарича "Чав",правят всякакви О-пръстени,маншони и др.
        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

        Коментар


        • #5
          Re: Къде се продават гумички

          Наистина се казва Чав, има много добри отзиви за тях във форума на Ситроен. До там има ли някакъв градски траснпорт, понеже в момента съм пешеходец?
          Аз не вярвам в чудеса!
          Разчитам на тях!

          Коментар


          • #6
            Re: Къде се продават гумички

            Малко сложен въпрос...Повечето тролей и автобуси на Орион завиват на ляво от Сливница(то сега вече е бул.Европа) и влизат в Люлин.Мисля,че автобус 309 продължава по бул.Европа,осве него 108 и 88 идват от някъде и тръгват в желаната посока.Има една маршрукта (няма номер) която отива до Божурище,тя също минава по този маршрут.Сега се замислих,че давам идей без да знам началната точка но нейсе...Та още една идея-от центъра метрото до метростанция Сливница,после назад към центъра по бул.Европа може и пеш(около две спирки).Дано има полза от горното...Ако не ще пробвам пак.Поздрави.
            Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

            Коментар


            • #7
              Re: Къде се продават гумички

              Мерси за разясненията. Днес се разходих по Симеон и в един магазин на за авточасти намерих гумички на БОШ.Ще пробвам с тях и ако има проблеми ще се разходя до Чав. Иначе отправната точка е Младост 1, всичко което тръгва от тук в тази посока стига до Лъвов мост и Централна гара.
              Аз не вярвам в чудеса!
              Разчитам на тях!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X