Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет при избор на гуми за Land Rover Defender

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гуми за Ланд Ровър Дефендър

    Първоначално публикуван от giby_off Преглед на мнение
    Привет,
    Някой кара ли с Modular wheels? Аз в момента съм с такива и при 90 км/ч се усеща вибрация която не е силна но дразни. Това което забелязвам е, че в центъра диаметъра на отвора на джантата е по голям от главината.
    Говорих с Paddock и според тях тези джанти се центроват от гайките който са конусовидни. Някой има ли опит с такива джанти за Дифендер?
    А гумите какви са - регенерати ли?
    "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

    Коментар


    • BFG MUD K\M2 235/85/16 на 1000 км. Аз лично мисля, че тези гуми не би трябвало да имат дисбаланс.
      С оригиналните гуми и джанти нямам проблеми на 145 км/ч. Но теса за асвалт

      Само за тези гуми ползвам доста голяма секретна гайка. Не ми се вярва тя да прави проблема.
      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 20-02-13, 11:46.

      Коментар


      • От: Гуми за Land Rover Defender

        145 км/ч са прекалена скорост за тухла четворка, като нашите. БФГ, макар и МЪД не би трябвало да имат дисбаланс. Една секретна гайка, пък била та и голяма ме съмнява да е причината.
        При дискавъритата на предния мост има едно гумено колело, което гаси някакви вибрации, което пък при дифендрите не е предвидено не зная дали може да се присади.
        "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

        Коментар


        • От: Гуми за Land Rover Defender

          Хахах да за тухлите е много висока скорост но е лесно постижима все пак. Ще потърся някъде да проверят баланса на гумите и ще почистя добре главината преди да ги монтират обратно.
          Не карам с такава скорост Defender-а

          Коментар


          • От: Гуми за Land Rover Defender

            Ако някой друг се чуди дали може да се балансира BFG Mud - няма никакъв проблем.
            На една от гумите имаше дизбаланс от 180 гр. Завъртяхме гумата на джантата и после се балансира съвсем лесно.
            В МКомплект-33 си бяха оставили ръцете.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X